Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola jaś
szot    109
37 minut temu, tomasz3321 napisał:

poszukaj na olx janowskie  i na igrit pl podzwon  tam dają  dużo lepiej .....

W poprzednim sezonie apelowałem do producentów fasoli by byli bardziej asertywni ponawiam apel i w tym roku!!! Kupców tak jak tu Kolega pisze jest o wiele więcej jak w latach ubiegłych. Kto musi sprzedać niech sprzedaje tylko nie z przyzwyczajenia lokalnym cwaniaczkom :P  obecnie jest za duże ''SSanie" na towar  więc są widełki w cenie wykorzystujmy to i jeszcze jedno cena szybko się zmienia wiec sprzedawaj w dniu w którym obdzwaniałeś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kysiekb    27

Ja bym się tak bardzo nie cieszył tą podwyżka, jak szybko drożeje potem jeszcze szybciej tanieje.. żeby się nie okazało ze na przyszły tydzień będzie po 4. Lepiej żeby nie, ale za szybko to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo-17    11
33 minuty temu, Łukaszek napisał:

w poniedziałek sprzedawałem  jaśka po 5,2  

Komu? Chyba brakowało mu do tira i tyle zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kysiekb    27
1 godzinę temu, Łukaszek napisał:

w poniedziałek sprzedawałem  jaśka po 5,2  

- Sąsiad pyta: Po ile sprzedaleś Jasia?
- Ja: Po 4.80, odpowiadam

- Sąsiad: Ja sprzedałem po 5.20. 
I komu tu wierzyc🤦‍♂️ 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    965
2 godziny temu, Łukaszek napisał:

w poniedziałek sprzedawałem  jaśka po 5,2  

Na rynku chyba na kilogramy🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    965

 Może i ktoś sprzedał po 5 czy nawet drożej tego nie wiem  ale wiem dokładnie że są wśród nas  na tym forum handlarze i niektórzy dla jaj  tak piszą. 

Edytowano przez Zbyszek3939
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6

Handlarz jak już to by zaniżał cenę. Parę dni temu ktoś napisał że dostał 4,8 gdy wszyscy płacili 4,3-4,5. Teraz jest już oficjalnie 4,8. Więc jestem w stanie uwierzyć że ktoś płaci i 5,2. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    965
16 minut temu, skywalker89 napisał:

4,5-5zl za drobną to uważam za przyzwoitą cenę, ale ile byś chciał,  8??

Plon drobnej  w  tym roku w stosunku do jaśka był bardzo słaby   wielu ludzi miało plon w granicach 1 tony tak że nie wiem czy to jest przyzwoita cena ,gdzie drobna od kilku lat nie liczyć wiosny tego roku była droższa prawie o złotówkę od jaśka. Nie miałeś jej w tym roku  to nie tłumacz komuś ile by chciał

Edytowano przez Zbyszek3939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    836

i tak bywa... niektórzy muszą obejść się smakiem pieniążków, ja jaska nie miałem, czerwona wyszła mi jakieś 1,1t po 4,7 netto, drobna mi wyszla git, w przyszłym roku pewnie jak posieje więcej drobnej to nie będzie już tak super, no ale coś trzeba próbować

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz3321    3

miałem propozycje 5zł już pare razy w tym tygodniu  posiadam duze ilosci  jak bym sie uparł na 5.20zł to by zapłacił wienc mysle ze to nie blef z tym 5.20zł ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyxxx    9

W 2013 10 grudnia sprzedawałem po 5,8zł zobaczymy jak będzie w tym roku. Orientuje się ktoś jakie są ceny za przebieranie fasoli tym sortownikiem? Bo dzwoniłem w dwa miejsca i wołają 0,20gr za kg.

Edytowano przez kamyxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233
30 minut temu, tomasz3321 napisał:

miałem propozycje 5zł już pare razy w tym tygodniu  posiadam duze ilosci  jak bym sie uparł na 5.20zł to by zapłacił wienc mysle ze to nie blef z tym 5.20zł ..............

Duże ilości to znaczy jakie?bo dla jednego to i toną to dużo Pytam z ciekawości bo tira u mnie by załadowali kupujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj