kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radzioRS    94

Z konfiguratora wychodziło mi 608000 a oferta za 340000 ale ciągniki jak bym zamawiał to  na grudzień najszybciej dlatego wziąłem case puma z lini montażowej zejdzie 8 maja  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

U mnie w T5.85 zaczął dziś lecieć olej przekładniowy. Po obu stronach półosi od strony przodu, gdzieś wyżej. Bardziej od prawej strony kapie. Zgłosiłem na serwis zobaczymy. Myślicie żeby zgłaszać do płocka oficjalnie tj. np mailem czy są w miarę kompetentni i na tel wystarczy? I jeszcze powietrza mi nie trzyma tylko ciągle dopompowuje 

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
maroko napisał:

U mnie w T5.85 zaczął dziś lecieć olej przekładniowy. Po obu stronach półosi od strony przodu, gdzieś wyżej. Bardziej od prawej strony kapie. Zgłosiłem na serwis zobaczymy. Myślicie żeby zgłaszać do płocka oficjalnie tj. np mailem czy są w miarę kompetentni i na tel wystarczy? I jeszcze powietrza mi nie trzyma tylko ciągle dopompowuje 

z przedniej osi czy tylnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Przed tylnymi osiami w stronę przodu traktora. Leci po obudowie skrzyni gdzieś w górnej części wyciek musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Może będzie tak jak miałem z farmtrackiem że na początku trochę pierdółek a teraz chodzi już 10 lat bez awarii. U mnie 40 mth dopiero. A gwarancja jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Co wymieniają w 1i 2 serwisie na 50 i 300 mth w case puma, maxum t7czy t6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Stal ktos przed dylematem czy brac t6.155 czy t6,160? bo zastanawiam sie czy warto aneksowac na t6,160? niby gabaryt ten sam ale moze warto dolozyc za 6cyl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zamówionego T6.145 DC, ale na drugi dzień zdecydowałem ze jednak doplace do T6.160 DC i udało się zamienić. Jednak 6 cyl to 6 cyl cały czas. No chyba ze same lekkie prace będzie robił. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
4 godziny temu, radzioRS napisał:

Co wymieniają w 1i 2 serwisie na 50 i 300 mth w case puma, maxum t7czy t6 

T6.125 na 50h filtry oleju skrzynia i silnik, olej silnik + smarowanie całej maszyny. 

Na 300h to samo co wyżej plus filtry paliwa. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

To T6.160 ma skrzynie DC myślałem że w tych modelach to tylko EC.

Jaka cena takiego T6.160 DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
Piotrek5060YouYube napisał:

Ja miałem zamówionego T6.145 DC, ale na drugi dzień zdecydowałem ze jednak doplace do T6.160 DC i udało się zamienić. Jednak 6 cyl to 6 cyl cały czas. No chyba ze same lekkie prace będzie robił. 

można już zamawiać t6.160 że skrzynia DC? miały wejsc do sprzedaży w drugiej połowie roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123
Napisano (edytowany)
58 minut temu, Piotrass napisał:

Stal ktos przed dylematem czy brac t6.155 czy t6,160? bo zastanawiam sie czy warto aneksowac na t6,160? niby gabaryt ten sam ale moze warto dolozyc za 6cyl. 

Jak pomocniczy ciągnik to może być 4 ale jak główny to 6.

Mam T6.165 jako główny.

Każdy sprzedający o tym ci powie.

Edytowano przez Sadek
Edycja

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94
23 godziny temu, mickas092 napisał:

T6.125 na 50h filtry oleju skrzynia i silnik, olej silnik + smarowanie całej maszyny. 

Na 300h to samo co wyżej plus filtry paliwa. 

Bo mam 2 serwisy gratis także warto wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

W instrukcji jest napisane dokładnie co ma być wymieniane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

@mickas092oba filtry hydrauliki wymieniali czy jeden? U mnie jeden i oba filtry paliwa na 50 i na 300 dokładnie to samo robili co na 50. CNH niby ma jakieś wytyczne ale z tego co widać to każdy serwis robi te przeglądy wg. własnego uznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Mi proponowali 322000 z tuz reszta standard porównywałem do case u nich to dali mi też 3 lata gwarancji czyli można ,bo dać tyle kasy i rok gwarancji to porażka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
Piotrek5060YouYube napisał:

@kuba24051 teoretycznie w drugiej połowie roku można dopiero zamawiać według tego co ktoś pisał i dilerzy jeszcze nie mogą zamówić,  tylko za pośrednictwem NH Polska

A jak to zamawiałeś przez CNH polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj