kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Winio    6

wszystkie marki podrożały i to dużo. A mało tego czas oczekiwania 6m+ Mało co dostępne jest od ręki i nie prędko to się zmieni. Takie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Maszyny są trzeba szybko wybierać i zaliczkować w  Case i Nh do dwóch miesięcy maszyny prędzej zamawiane a claas na października 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik0096    0

panowie co może być przyczyną dziwnego dźwięku podczas gdy np podniesiony jest pług to z ciągnika słychać takie jak by strzelanie ja mam wrażenie jak by zawór nie wyłączył się po podniesieniu new holland t6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Można odłączyć żeby nie piszczało jak nie zaciągnę hamulca? Nie wywali żadnego błędu? No i jak to najlepiej zrobić? :) Nh T5.85

Edytowano przez maroko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Jeśli chodzi Tobie o taki dźwięk jak wycie jakby pompa cały czas toczyła olej to prawdopodobnie jest to wina takiego zaworu na rozdzielaczu hydrauliczny w którym jest umieszczona sprężyna i ona jest o zbyt małej sile i puszcza olej stąd to wycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Miesiac Temu Nh t6,155 wycenili mi na 295 tys dzisiaj ten sam ciagnik to samo wyposazenie 310. u tego samego dilera. mozliwe zeby w miesiac zdrozal 15 tys????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Z tego co ludzie piszą ostatnio to wszystko jest możliwe. Chore rzeczy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe... podwyżka w marcu była o niby 2-3 %,  ceny katalogowej, i jeszcze w kwietniu  podwyżka na zasadzie że mogą dawać o 2% mniej upustu od ceny katalogowej..  Tak twierdzi przedstawiciel NH  dobry znajomy

Tak samo opowiadal ze jakiś  rozrzutnik( już nie pamiętam nazwy) kosztował 60  nowy, w lutym podwyżka 6 tysięcy, A za dwa tygodnie następne 6 tysięcy.. sam się dziwi kto teraz maszyny będzie kupował 🤣

Edytowano przez Wojtynka1504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15
1 godzinę temu, Piotrass napisał:

Miesiac Temu Nh t6,155 wycenili mi na 295 tys dzisiaj ten sam ciagnik to samo wyposazenie 310. u tego samego dilera. mozliwe zeby w miesiac zdrozal 15 tys????

Możliwe, za miesiąc będzie drożej o następne 15 tys, w styczniu brałem oferte na t4s wersja standardowa 120 tysięcy a teraz 134, dobiorę skrzynie 20x20 szerokie koła obciążniki i mam cene jak za kubote m4073 która jest dla mnie lepszym ciągnikiem

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka24    17
20 godzin temu, Piotrass napisał:

Miesiac Temu Nh t6,155 wycenili mi na 295 tys dzisiaj ten sam ciagnik to samo wyposazenie 310. u tego samego dilera. mozliwe zeby w miesiac zdrozal 15 tys????

Możesz podać specyfikację i jaki dealer? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Masakra te podwyżki. 

Jak mam ciągnik sfinansowany w części za pomącą finansowania fabrycznego to muszę go serwisować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276

chyba tylko w czasie gwarancji.

54 minuty temu, maroko napisał:

Masakra te podwyżki. 

Ja też w grudniu się drapałem po głowie ,że mało się targowałem , ale teraz myślę ,że dobrze że się jeszcze w listopadzie zdecydowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek007    0

Panowie maxxum 125 multicontroler. Fabryczny tuz. Amortyzowana kabina miękka ośka. 4 pary hydrauliki na elektrozaworach i 12 ledow za 310 netto dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj