kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

radzioRS    94

Jednak case puma 150 bieg 40 eco przedni tuz amortyzowana przednia oś 4 wyjścia na elektrozaworach oponki 650 65 r 38   540/65r28 przedni obciążnik 800 kg co ważne gwarancja 3 lata i dwa pierwsze serwisy gratis na 50 i 300 mth 338000.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43

Case Puma 140, amortyzowana os, kabina, przedni tuz, skrzynia 19x6 Eco, 3 pary hydrauliki, opony 480,600, dodatkowe ledy

310 netto, placowy 2020 rok

Puma 150, nowa maska, bez ledow, wyposażenie jak wyżej, 320 netto, 2020 rok, 

 

New Holland T6. 155 dynamic command, full opcja oprócz navigacji, 325 netto

New Holland T6.180 Electro Command, amortyzowana os, kabina, skrzynia Eco, elektrozawory 4 pary, przedni tuz, balast, 350 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wieem 😄 ale myśle ze 710 do czterocylindrowca to trochę za dużo. Chciałem sobie wziąć 710 do siebie to T6 ale dziadek mówi ze 650 to już dużo i w sumie te 650 to takie optymalne według mnie. Sąsiad znajomego ma T6.180 DC na 710 i to jest byk 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Znajomy ma w t6 ma z tyłu 600 to jest taka duża przerwa między kołem a błotnikiem faktycznie lepiej wygląda 650 nie mówiąc o 710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43
9 godzin temu, radzioRS napisał:

Bizon to są ceny ostateczne?

Jeśli chodzi o Pumę to ostateczne, New Holland wstępną wycena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Puma ma 3 lata gwarancji większy ciągnik no i pewna skrzynia . Mi to za 320000 T7s proponowali w podobnym wyposażeniu co twoje pumy . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Pytałem już chwilę temu o to ale nie było odpowiedzi więc ponawiam.

Czy traktor kupiony w części za finansowanie fabryczne trzeba serwisować czy nie ma takiego obowiązku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

New holland T6,155DC przedni tuz, amotyzacja przedniej klasa 4, opony 540/650, zarzadzanie jazdy na uwrociach, 4 mechaniczne pary wyjsc, monitor intelview 4, pelne blotniki 8 ledow obciaznik na tuz 323 tys netto do zaplaty , brac?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
Piotrass napisał:

New holland T6,155DC przedni tuz, amotyzacja przedniej klasa 4, opony 540/650, zarzadzanie jazdy na uwrociach, 4 mechaniczne pary wyjsc, monitor intelview 4, pelne blotniki 8 ledow obciaznik na tuz 323 tys netto do zaplaty , brac?

Co daje zarządzanie uwrociami jak masz mechaniczna hydraulikę?

  • Like 1

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Nie wiem jaka jest dopłata za os kl 4 ale za taki ciągnik plus elektrozawory w zeszłym roku w marcu cena była 280 netto i to była cena wyjściowa. To w ciągu roku ciągniki podrożały prawie o 20 % ? 

Do czego używacie zarządzaniem jazdy na uwrociach? Ja się nie moge.do tego przekonać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ceny poszybowały i to mocno. zarządzanie fajne przy siewniku. jednym przyciskiem podnosi przekłada znaczniki, w między czasie wyłącza dmuchawę itd. ustawiasz sekwencje czynności i jednym przyciskiem masz wszystko załatwione w lepszej wersji htc 2 to nagrywasz tą sekwencje czynności, a w gorszej wersji trzeba poszczególne etapy ręcznie wpisać


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Mi case ok 44.5% z konfiguratora 

11 godzin temu, Piotrek5060YouYube napisał:

Ile % rabatu od ceny katalogowej? Strasznie drożeją te ciągniki. 

 

Edytowano przez radzioRS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

W moim przypadku arion 430 od ceny z konfiguratora należy odjąć 40% i do małej negocjacji. Valtra  -40 % z tym że nie mają ogólnodostępnego konfiguratora

Edytowano przez Winio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka24    17
45 minut temu, radzioRS napisał:

Raczej 40 % rabatu Mi w Claas arion 610 44%

Zobacz czy 630 nie wyjdzie Cię taniej, bo jest w pakiecie first claas, chyba że KM ograniczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj