Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnikursus    21

Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić :/

Edytowano przez danielhaker

Rolnik82    0

cena taka minimalna . Tanszej nie widzialem a drozsze wystepowaly.

Edytowano przez Rolnik82

Michalmeer    366

Cena dobra .. ale chyba lepiej kupic 8 t cos koło 37 tys kosztuje

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

piwex16    34

przy dzisiejszych cenach starych to bardzo tanio ja szukam przyczepy d 50 rok temu szło kupić dobrą przyczepe d 50 za 4000 tys a dziś wchodząc na allegro ceny widzi się nawet prawie po 10 tyś i teraz widać że lepiej opłaca się kupić nową i mieć 20l z głowy tak że tanio 33tyś za nową 6t pronara

Edytowano przez piwex16

Miłość :P

Jano7711    14

@piwex16 dokładnie, jeszcze niedawno szło kupić D-35 do 4 tyś z papierami,a dzisiaj można tylko pomarzyć. Jednak zastanowiłbym się, czy nie lepiej przypadkiem kupić jakąś D55 albo D47 i ją odremontować

piwex16    34

tak tylko że mi bardziej pasuje przyczepa d 50 bo ładuje 4 skrzynie i taśma mi wchodzi wujek ma d 46 a to ma takie same wymiary jak d 47 i jest za ciasno trochę a o d55 to mogę pomarzyć nie dam za używaną przyczepę 15tyś wole złożyć wniosek i kupić nową 8t wymiar paletowy

Miłość :P

Michalmeer    366

Takie ceny spowodowane są tym ze wielu ludzi odnawia przyczepy i wygladają jak nowe . dlateo ludzie sie łaszczą i upią farbe na zgnite boki i cena o 4 tys do góry . Szczerze powiem ze widzialem te odnowione na hl 8 t za 20000 tys i to tez warto

jaro30    10

Tylko te nowe przyczepy dziś to jedno wielkie g..no!!!wiem bo posiadam nową, posiadają je moi koledzy i na dzień dzisiejszy to każdy z nas kupił by HL -ki za 20 tyś i to jest dopiero przyczepa a nie to co dzis pseudo przyczepy które nadają się do worzenia piór.

robert812    53

I pewnie każdy z nas kupowałby stare HL-ki zamiast tego nowego "styropianu" gdyby nie fakt że HL'ki nie mają wywrotu na tył.

Michalmeer    366

To racja ale co do wytrzymałosci to hl nie ma rownych . kumpel ma pronaru 10 t to ona odbija sie jak piłka na drodze zaczep przy ciagniku idzie wyrwac

rolnikursus    21

No napewno jakościowo nowa nie dorówna dobrym starym ale co nowe to nowe.

Ma ktoś może ceny przyczep 6 lub 8 tonowych np. Metal Fachu?

Michalmeer    366

metal fach pronar i metal tech to praktycznie jeden pies . ceny na allegro masz wszystkie typy

jaro30    10

Odnośnie wywrotu do tyłu to podczas kiprowania zboża na tylnym zderzaku,resorach i innych zakamarkach wyjerzdza na podwórko ze stodoły 2 metry zborza -mowa o nowej przyczepie MF ale to samo jest i z innymi.Przyczepa prod.rosyjskiej z roku 1995 już tego nie zrobi podczas wywrotu do tyłu ,mamy czystą oś,lampy ,resory i właśnie ją używam w żniwa do kiprowania na tył.

reno82    0

Pronar PT 606(wymiar paletowy) bez plandeki ład.6T cena 32.500zł netto

Edytowano przez reno82

Michalmeer    366

to drogo wychodzi dolicz plandeke i stelaż za 2,5 tys i vat do tego i ponad 40 tys wyjdzie . to masz dwie hl 8 jak nowe z plandekami z wszystkim . tylko wada bo na zwroty nie mozna ich wziasc

kamil41    28

dobre porównanie Metal-Fach Pronar i Metal-Tech ktoś kto uwaza ze to jedno i to samo to raczej ich nie widział. Ostatnio ogladałe Metal-Facha to moim zdaniem pronar duzo lepszy a metal tech to juz inna bajka cenowa

jaro30    10

W czym lepszy Pronar od metal -fach tym że farba schodzi platami z pronarki . przyczepa ma 2 lata i jest garażowana.

Adrenalina    10

Koledzy mam pytanie mam Ruska Przyczepe 3 osiowa i mam propozycjie jej odnowienia za 25 tys netto .Wszystko odnowione paka instalacjia hamulce rama piaskowanie i malowanie Ładownosc 2x12 ton Myslicie ze sie oplaca??

Michalmeer    366

troche drogo .... 25 tys . pewnie zbudowali by Ci nową kaste za 10 tys a reszta do nich .materiał nie jest az tak drogi

reno82    0

Swego czasu to i w przyczepach Zasława schodziła farba płatami.

Adrenalina    10

Wysokosc burt 150 cm 3.8 dluga i 2.4 szeroka i mam dylemat czy warto bo jeszce hamulce piaskowanie malowanie pneumatyka i wyszlo 30 tys netto za cala przyczepe 24 tony ma wejsc wszystko nowe

Michalmeer    366

musisz przeliczyć czy lepiej samemu czy zlecic komus . Wiadomo samemutroche zabawy bedzie ale tam nic skomplikowanego nie ma wszystko idzie kupic ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez c330ursus
      Fajnie się pracuje maszyną która fajnie wygląda. Dlatego zakładam ten temat bo chyba każdy coś zmienił w swojej C-330. Choćby najgłupszy szczegół ale ciągnik już lepiej wygląda piszcie nawet takie szczegóły (oczywiście coś większego niż śrubka czy podkładka <_< )

Ja zaczne:

Radio
      Kontrolka hamulca
      tapicerka na syficie

Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html

przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da <_<
    • Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez 36O
      Czy ktos z was robil kapitalke ursusac-330/28??? chodzi mi o kapitalke calego ciagnika zaczynajac od silnika konczac na tyle:P ile gdzies wydaliscie na czesci??