Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marek1977    1308

Może ktoś ostatnio dostał ofertę na Pronarkę T672 , bo wybieram się do dilera i jestem ciekawy waszych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10
Dnia 11.10.2017 o 19:35, nunu85 napisał:

POwiem tak- długo sie wahałem przed zakupem czy brac MF czy Pronar, wziałem MF (był pare tysięcy tańszy)- ot bardziej mi sie podobało wykonanie.

I żyłem tak sobie w nieświadomosci aż na skupie zboża latem spotkałem człowieka, ktory kupił dwie nowe pronarki.

Sypało z nich sie tak zboże, ze aż szczęka opadła.

JAk tylko ruszął to i z boku burt i na dole pod burtami ziarna leciało aż grubo. I to z obu.

Totalna masakra jakosc spasowania.

Po tym doświadczeniu utwirdziłem sie w przekonaniu, ze dobrze zrobiłem odrzucajac pronara.

Widac maja tak wysoki udział w  rynku, ze nie nadązja z produkcja i robią na odwal. Byle była sztuka.

 

ps

po wycene przyczep odezwij sie do Roltechu w Kielcach.

Oni maja dosc tanio i duzy wybór

M. in pronary, metal fachy i sipmy.

Rzecz jasna nie musisz tam kupowac, ale zadzwon i sie rozeznaj.

606730106. Z ta babką od nich kiedys gadałem i była pomocna.

a ja cię powiem tak oglądałem przyczepy mf i pronara chodziło mi o szczelność kupiłem pronara i nią tłukę worze rzepak zboza itd i ziarko nie sypnie przed kupnem dzwoniłen nawet do mf w sprawie szczelnosci bo była szczelna ale gówno z takiej szczelności jak miała uszczelkę gumową co się odklejają i pani z fabryki powiedziała ze po 2 latach trzeba dawać plandeką bo uszczelki juz ją nieuszczelnią widać jaka jest najlepsza w sprzedarzy pronaj jest najlepszy oglądałem i zasława iwiele firm ale pronar robi szczelnie i bez uszczelek

Edytowano przez darkoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proal    0

Witam

Jak sądzicie czy 51 tyś zł brutto za przyczepę t663/2 w zabudowie SILO i plandeką rolowaną ze stelażem to drogo? Miał ktoś może lepszą ofertę na tą przyczepę z tym wyposażeniem? Znacie w ogóle jakiegoś dobrego dilera przyczep Pronar z kuj-pom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekfred    1

zasław 14XL 2szt 128netto  balkony, plandeki, jeden zapas z windą, opony tirowskie nowe, zaczepy automatyczne rockinger. Kukurydzy wchodzi 15-17 ton na jedną, idą prościutko jak po sznurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damaxyz    19

Witam,

Panowie mam okazję kupić przyczepę pronar T026 z 2012 roku w bardzo dobrym stanie - jedynie podłoga powgniatana prawdopodobnie od TURA. Cena to 22000 zł. Nie wiem jak te przyczepy używane na dzień dzisiejszy są cenione. Może Wy podpowiecie czy warto ją kupić.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

koledzy kupował ktos kipke  metal fach  3,5  - 3.8 tony jakie oferty dostaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Za tego Zasława 14 ton przepłaciłeś, kuzyn za 51 netto kupił taką, opony tirowskie, balkon, plandeka, zaczep. W finansowaniu 0% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Coś chyba pokręciłeś bo ja za 12 t Wieltona  6 lat temu dałem  54 netto,  a 14 była o 10 tyś droższa. Zasław miał podobne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Joskin Tetra Cap 12 na kołach 550 plandeka, koło zapasowe zaczep i media na drugą przyczepę ok 74tyś netto 

Fliegl DK 160 w tym samym wyposażniu ok 69tyś netto.

Joskin jest jakieś 8-9tyś droższy  w porównaniu do zeszłego roku natomiast Fliegl jakieś 4 tyś.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
12 godzin temu, NewVario napisał:

Za tego Zasława 14 ton przepłaciłeś, kuzyn za 51 netto kupił taką, opony tirowskie, balkon, plandeka, zaczep. W finansowaniu 0% 

Mógł zapłacić 61 ale nie za xl. za 51 to może jakiegoś metalfacha kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian955    13
Napisano (edytowany)
Dnia 3.02.2018 o 19:22, 1994kuba1994 napisał:

A co Panowie powiecie o przyczepach Ursusa? bo na targach wyglądały na porządne

Kolego widziałem przyczepę Ursusa i Pronara obok siebie stały Ursusa rama była większa i grubsza. Zdecydowałem się na Pronara bo tańsza w wyposażeniu jakim brałem i sprawdzona na dużych gospodarstwach mają i nie ma problemu. Jeżeli przyczepa Pronara 8t T672 będzie u mnie na podwórku to napiszę wyposażenie i cenę. 

Edytowano przez Adrian955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekfred    1

14 ton ale 17m3 a nie 20 m3. ja za pronarki 12 ton jakiś czas temu zapłaciłem 40tys z jakimiś groszami ale miesiąc wcześniej kupiłem od tego dilera ciągnik, pług, talerzówka, siewnik do kuku za jakieś 700tys to przyczepy sprzedał mi po kosztach bo sprawdzałem u kilku innych to powiedzieli mi ze musieli by dołożyć do interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Diler nigdy nie sprzeda bo kosztach a tym bardziej nie dołoży, Mają na tyle duże marże, że mają z czego opuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolek96    9
Dnia 7.02.2018 o 17:29, Adrian955 napisał:

Kolego widziałem przyczepę Ursusa i Pronara obok siebie stały Ursusa rama była większa i grubsza. Zdecydowałem się na Pronara bo tańsza w wyposażeniu jakim brałem i sprawdzona na dużych gospodarstwach mają i nie ma problemu. Jeżeli przyczepa Pronara 8t T672 będzie u mnie na podwórku to napiszę wyposażenie i cenę. 

I jak cenowo cię wyszła pronarka ?

Kupował ktoś  w tym roku Pronara t672 lub t672/1 z kołami tir, balkkon, plandeka i wyjścia na drugą przyczepe ? Najlepeij w WLKP. i jak to cenowo wygląda, bo zamierzam teraz w grudniu zamawiać z starym rocznikiem, tylko czekam za ARiMR czy przejdzie większa i w jakiej firmie najlepiej się targować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

Czy orientuje się ktoś jaka jest różnica w cenie przyczep wielton prs-2/w12 a prs-2w12 LONG lub jak to wygląda w zasławie D-737AA-12 a D-737AA-12 LONG bez słupka ?? generalnie chodzi o to o ile droższa jest dłuższa przyczepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator    41

Myślałem o Zakupie Metal tech Db10 (Oferta: 49 netto z plandeką,balkon,zaczep aut.,balkon)- przyznane dofinansowanie. Zastanawiam się czy spróbować aneksować na Dbl 12 ( zsław 12t long) - czy na 35ha w dopłatach przejdzie? Była by to jedna w gospodarstwie - pomijam 40 letnie autosanki.

12 stka zwykła trochę za wysoka, a w long wysokość 2 x600 i 0,7m dłuższa paka czasami przydatna. 

Proszę o opinię o w/w przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    555

witam szukam przyczepy 6 t  i mam na razie 2 oferty pronar 6t 44 tyś brutto w tym plandeka, koła 400,balkon i druga oferta metal fach też 44 tyś  i też plandeka, koła 400 balkon, oferty od 2 rożnych firm i ogólnie pronar jest bardziej popularny a znowu metal fach ma niby lepsze malowanie tak mówi przedstawiciel z jednej firm i jest niby szczelniejszy bo pronar nie ma gum pomiędzy bortami i nie wiem jaką wybrać przyczepa będzie na dofinansowanie i szukam opinii która wybrać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76
Dnia 1.03.2019 o 21:21, kubamako66 napisał:

witam szukam przyczepy 6 t  i mam na razie 2 oferty pronar 6t 44 tyś brutto w tym plandeka, koła 400,balkon i druga oferta metal fach też 44 tyś  i też plandeka, koła 400 balkon, oferty od 2 rożnych firm i ogólnie pronar jest bardziej popularny a znowu metal fach ma niby lepsze malowanie tak mówi przedstawiciel z jednej firm i jest niby szczelniejszy bo pronar nie ma gum pomiędzy bortami i nie wiem jaką wybrać przyczepa będzie na dofinansowanie i szukam opinii która wybrać ? 

ten pronar 6t to pt606 czy zwykła 6tka? nie bierz tych kół 400 bo mają duże opory toczenia na szosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez ursusuc3603p
      Problem jest taki,ciągnik po podpompowaniu paliwa ręcznie chodzi normalnie przez chwilę a potem gaśnie,a naciskanie pedału gazu nic nie daje. Co może być przyczyną? Dodam że pompka jest nowa,kupowana w zeszłym roku na jesień.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj