kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

zetorr6441    365

Dodi mam 4nh 

Przemek od lata szukam krajowej małej t7 bądź największej t6 w 6CL i uwierz mi że z pierwszej ręki ciągnik z tak niskim przebiegiem tuz i wom z miękką osia powiedzmy za 170 tys netto nie idzie znaleźć. 

Nowy t6 160 w tym wyposażeniu na ec 290 netto ,dc >300

Importowanych już kilka widziałem i sprawdzałem po vin także szkoda na nie czasu i paliwa. Facet gwarantuje za 5tys z 2010 a on u niemca w rok 2 tys wykręcił 

Simple jaki model miałeś? 

Edytowano przez zetorr6441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2175

To gratuluje klienta. Albo ktoś nie potrafił liczyc albo folia była na fotelu. 

2 minuty temu, simpleNICKpl napisał:

dokładnie po 8

Gratuluje klienta. A w czym był problem ze sprzedałes ciagnik po 8’latwch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2175

No jeżeli w 8 lat miał 1100 to pachniał nowoscia😂😂😂😂😂. Na ilu ha robił?

Takie maszyny są ,,wisienka na torcie” pojawiają się 1:1000, czyli nie są regułą, nie można się takimi transakcjami sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRK80    12
18 godzin temu, Dodi napisał:

Nowa Kubota M6 będzie droższa w zakupie niż T5 DCT w podobnym wyposażeniu. Trochę nieporozumienie. Ty chyba masz kilka ciągników NH jak doczytałem? 

Czyli ile ta Kubota M6 ma kosztować?

Patrząc po gabarytach i masach tych ciągników, to chyba trzeba by porównywać Kubotę M6 do NH T6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    540

266tys najmniejszy model m6122. Za T5 DCT w porównywalnym wyposażeniu miałem ofertę na szybko za 249tys.  

I pisałeś w jednym poście o funkcji bi-speed. Moim zdaniem nie ma w tym niczego szałowego l. Mgx z tą funkcją Zawracał jak mój Fendt. 

Edytowano przez Dodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    582
14 godzin temu, zetorr6441 napisał:

Dodi mam 4nh 

Przemek od lata szukam krajowej małej t7 bądź największej t6 w 6CL i uwierz mi że z pierwszej ręki ciągnik z tak niskim przebiegiem tuz i wom z miękką osia powiedzmy za 170 tys netto nie idzie znaleźć. 

Nowy t6 160 w tym wyposażeniu na ec 290 netto ,dc >300

Importowanych już kilka widziałem i sprawdzałem po vin także szkoda na nie czasu i paliwa. Facet gwarantuje za 5tys z 2010 a on u niemca w rok 2 tys wykręcił 

Simple jaki model miałeś? 

Ja szukam ciągnika od 250 km w górę, NH Case MF i Fendt, i teraz już pozostał tylko Fendt w roczniku 2003- 2006 na Manie z  TMS i mam nadzieję że za 170 netto  kupię fajnego z przebiegiem poniżej 15 tyś. Na NH i Case już patrzeć nie chce  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    219
zetorr6441 napisał:

Dodi mam 4nh 

Przemek od lata szukam krajowej małej t7 bądź największej t6 w 6CL i uwierz mi że z pierwszej ręki ciągnik z tak niskim przebiegiem tuz i wom z miękką osia powiedzmy za 170 tys netto nie idzie znaleźć. 

Nowy t6 160 w tym wyposażeniu na ec 290 netto ,dc >300

Importowanych już kilka widziałem i sprawdzałem po vin także szkoda na nie czasu i paliwa. Facet gwarantuje za 5tys z 2010 a on u niemca w rok 2 tys wykręcił 

Simple jaki model miałeś? 

6070 ec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mkbw    0

Dziś byłem u dilera case na farmala c wiosną wystawił ofertę 165tys dziś wola 30 tys więcej zjechał z konfiguratora tylko 36 procent chyba trochę malo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Robią cię w uja aż miło. Jedni mówią o podwyżce 2-3%. Więc by wychodziło jakieś 3,5-5 tys podwyżki. Inni o 7 % podwyżki  w co bardzo wątpię bo nic się takiego nie wydarzyło żeby aż tyle podnieść. Nawet jakby te 7% podnieśli to cena poszła by do góry o 12 tys. Więc jak miałeś ofertę na 165 tys  z której napewno szło jeszcze coś urwać bo wątpię że powiedziałeś że za tyle go wezmę. Tylko pewnie że się jeszczr zastanowisz. Jakby mi tyle podwyżki powiedział to nawet bym z typkiem nie rozmawiał tylko szukal innego dealera lub innej maszyny. Widać dealer szuka napalonego łosia któremu wciśnie kit o podwyżkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
Mkbw napisał:

Dziś byłem u dilera case na farmala c wiosną wystawił ofertę 165tys dziś wola 30 tys więcej zjechał z konfiguratora tylko 36 procent chyba trochę malo

 

jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieMadry    121
1 godzinę temu, Mkbw napisał:

Dziś byłem u dilera case na farmala c wiosną wystawił ofertę 165tys dziś wola 30 tys więcej zjechał z konfiguratora tylko 36 procent chyba trochę malo

 

NA szybko to musisz ogarnąć czy masz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    352

W tamtym tygodniu pytałem o Case farmall 85c. Cena od 150 tys. netto w podstawowym wyposażeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1308
Mkbw napisał:

Dziś byłem u dilera case na farmala c wiosną wystawił ofertę 165tys dziś wola 30 tys więcej zjechał z konfiguratora tylko 36 procent chyba trochę malo

 

chyba powinni mieć tak do 40% według konfiguratora chyba że jest na dany rok wsparcie modelu jakiegoś to i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    119

Działa ten konfigurator case? Wybieram model Farmall 95 A , gdzie cena jest  na początku 210 455 zł, a po wybraniu 4  WD cena wyskakuje  236 803 zł

Tak ma być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    352

No tak. Logiczne jest że wersja 4WD jest droższa od 2WD. Za napęd na przód z automatu jest dopłata :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szymi195
      Witam, mam pytanie czy wiecie moze jak wyglądają ceny nowych siewników ciagnych typu espro, pronto, vitu?
    • Przez JaroB
      Hej, u Dramińskich odpalili sklep online z miernikami w lepszych cenach niz na allegro itp a jak sie wpisze w koszyk haslo SKLEP to daja dodtkowe 3% rabatu i wysylka jest gratis wiec jesli ktos szuka wilgotnościomierza czy cos innego to jest okazja

    • Przez SzymonBrzozowski
      Mam problem z otwierającym się komorom przy dobijaniu belki ktoś coś wie jak można  temu  zaradzić 
       
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj