JaroB

Mierniki u Dramińskich taniej

Polecane posty

JaroB    0

Hej, u Dramińskich odpalili sklep online z miernikami w lepszych cenach niz na allegro itp a jak sie wpisze w koszyk haslo SKLEP to daja dodtkowe 3% rabatu i wysylka jest gratis wiec jesli ktos szuka wilgotnościomierza czy cos innego to jest okazja

Screenshot_20240604_200416_Facebook.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Samcik03
      Witam mam problem przy prasowaniu słomy współpracuje z Pronarem 1221a a problem jest taki że nie mogę dobić beli wychodzą luźne lub jak jadę dłużej to wałek wom się w nim zatrzymuje na minimalnym zgnocie i popuszczonym mpsie idzie ale bele są strasznie luźne myślę że w komorze balot się zatrzymuje i pod wpływem napływu słomy rusza i się zatrzymuje balot jeżdżę trójką polowa czyli 6-8 na godzinę pewnie słoma nie zbyt tęga może zwiększając prędkość wtedy słoma będzie wpadała szybciej do komory i może lepiej będzie. W sianokiszonce bardzo ładnie idzie z 7 nożami i z skręconym MSPem trochę bele ładne dobite a w słomie problem proszę o jakąś poradę 
    • Przez aaimk
      Szukam ciągnika rolniczego za Perkinsa coś co mało pali i jest zwinne. Ma służyć do oprysków, rozsiewacz a nawozów, przewracania siana, objazdu pól w niedzielę. Perkins zaczął mnie brzydko mówiąc wkur....... Coś zawsze coś nowego wtryski, pompa, podnośnik, przodek, rozrusznik, prądnica. szukam coś nowego Kraft, farmtrak, nawet skośnookie. coś aby posłużyło na 25lat po 150 mtg rocznie. proszę o sugestie.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 

• Przez yacenty
      Witam!
      prosze w miare mozliwosci o rozne cenniki
    • Przez Morela15
      Witam, 
      Poszukuję opini o przyczepie skorupowej Ursus T-083/A. Chodzi mi o sztukę z nadstawkami, warto zainwestować 65 netto? Czy lepiej zachodnią uzywke?
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj