kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

masa24    2349

Chyba claas to takie sobie ciągniki co ? Dużo tego na pod w dobrym roku 2006-2010 o mocy rożnej np 140 za 100 000. Widziałem tez claas 220 km z 2008 za 130000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

A co do moich pytań to już mi się rozjasnilo i wiem co i jak. Także dziękuję wszystkim za pomoc i odpowiedzi których dokonaliscie.  Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi więc tutaj napisze. Mam dylemat a mianowicie. Mam do wyboru nh 5.70(4 cyl) lub 5.90(6 cyl) różnicy w cenie ok 3x tysiecy. heder standard 4.57m bedzie w roku kosił u mnie 60ha zbóż 20 rzepaku plus usługi. I pytanie który model wybrać i czy brać przystawke do kukurydzy? Kukurydzy u mnie jest ok 20ha plus ok 30- 50ha w usługach. Jest ktoś kto stał przed podobnym wyborem i może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
14 minut temu, situ14 napisał:

Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi więc tutaj napisze. Mam dylemat a mianowicie. Mam do wyboru nh 5.70(4 cyl) lub 5.90(6 cyl) różnicy w cenie ok 3x tysiecy. heder standard 4.57m bedzie w roku kosił u mnie 60ha zbóż 20 rzepaku plus usługi. I pytanie który model wybrać i czy brać przystawke do kukurydzy? Kukurydzy u mnie jest ok 20ha plus ok 30- 50ha w usługach. Jest ktoś kto stał przed podobnym wyborem i może pomóc?

a ile kosztuje taki 5.80-5.90 ?

Pytam z czystej ciekawości.

Może w przyszłości będę musiał pomyśleć o podobnym zakupie bo   najem kombajnu przekracza już 20 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

bez negocjacji ceny

tc5.70 460 tys netto plus przystawka do qq

tc5.90 495 tys netto plus przystawka do qq 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
Dnia 17.12.2020 o 16:59, pedro2 napisał:

W arionie 400 duży serwis 7 tys 😋

@marluk jedz i obejrzyj, przejedź się i zamawiaj. Jak nie ogranicza cię moc to bierz 420stke, większy rabat jest na nią i wyjdzie to samo co 410.

Kto Ci takich głupot nagadał? Po ilu godz niby ten serwis jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7302

Właściciel ciągnika. Nie wiem kiedy wypada duży serwis skrzynia, mosty, zwolnice


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
9 minut temu, situ14 napisał:

bez negocjacji ceny

tc5.70 460 tys netto plus przystawka do qq

tc5.90 495 tys netto plus przystawka do qq 

 

kurcze myślałem że są droższe .To cena średniego  nowego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
pedro2 napisał:

O to mi chodzi. Z multikontroleren masz dzoja dalej. Ale Ty masz tam dźwignie od biegów więc chyba dosiegasz? 😉

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=3082928115168250&id=104539666340458&set=pcb.3082928558501539&source=48

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

ja przy ładowaczu pracuje na 3biegu 4jest za szybka


na drugim zakresie oczywiście


lewarek od biegów na luzie jest w lini 3-4 także jest tam sporo miejsca na zamknięcie łyżki

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7302

Po świętach trzeba będzie się decydować i kończyć szopkę. Nie ma innego wyjścia albo case albo nic


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

ja z niebieskiego odpowiednika farmalla C jestem zadowolony do pracy z ładowaczem opryskiwaczem rozsiewaczem i przyczepą dobry zwinny i zwrotny ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7302

Ja 40sto letnim fendtem 80km obrabiam wszystko i spokojnie daje radę, o to się nie martwię. Tylko po prostu chciałbym coś lepszego

A ile cię przeglądy kosztowały i na ile godzin?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

na 50h 1600-1700zł następny na 300h ale to już po gwarancji także sam będę zmieniał

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

jakie oleje zalewasz do Nh?


mi raitech chciał wlać fuscha ale się nie zgodziłem i wlali oryginalny stąd ta cena bo ambry kupiłem 20l będzie na jeszcze jedną wymiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5625
2 godziny temu, tomek904 napisał:

jakie oleje zalewasz do Nh?

 

mi raitech chciał wlać fuscha ale się nie zgodziłem i wlali oryginalny stąd ta cena bo ambry kupiłem 20l będzie na jeszcze jedną wymiane

 

Serwis(Agroskład) zalał Ambrą, czyli oryginał, a teraz chyba kupie Fuchsa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Szymi195
      Witam, mam pytanie czy wiecie moze jak wyglądają ceny nowych siewników ciagnych typu espro, pronto, vitu?
    • Przez suf
      witam wszystkich, poszukuję New Holland Clayson 8070, jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą to proszę o wiadomość, dzięki
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj