rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

adam0122    25

Pro po Lubuskiego, to ja składałem. Wysłałem w środę priorytetem to w piątek już dostali. Wyszło mi ok. 5,8 pkt. więc myślę, że na Lubuskie wystarczy. Jak rozmawiałem z gościem z ARiMR to w ostatnim naborze w Lubuskiem na dofinansowanie łapały się wnioski od 5 pkt. w górę, więc teraz chyba nawet będzie ten próg niższy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19724
1 godzinę temu, dawcio2218 napisał:

Mazowieckie 4,1 jest w ogóle sens składać czy darować sobie?

składaj niech lenie w arimr mają robotę:D

1 godzinę temu, sumek666 napisał:

"źródło ceny"

można wpisać internet?

tak

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje jutro wiezdz wniosek do bialegostoku ale dziewczyna ktora go robila sugeruje zeby nie stac w kolejce tylko wyslac priorytetem bo liczy sie stempel pocztowy z data. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Wysyłaj nie dopchasz się pewnie. Co drugi to podlasiak, nie składajcie już chłopy jeszcze będą nabory :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podlaskie. 14:08, nr.786

W biurze w Białymstoku kolejka około 14 ponad 20 osób przede mną i cały czas dochodzili kolejni, ale chwilę po 14 do pomocy doszło 6 pracowników i kolejka się zmyła ;) 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

Białystok 20.03 godz 8.00 nr 832

Edytowano przez redbull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

Ile osob zlozylo w mazowieckim? jaka sytuacja w siedlcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur432    1
11 godzin temu, dawcio2218 napisał:

Mazowieckie 4,1 jest w ogóle sens składać czy darować sobie?

Skladaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekpiehu    5
22 minuty temu, krzysztofz14 napisał:

651 wczoraj około 14 Łódzkie.

to było by nie za duzo jak na wczoraj , ja byłem w piatek o 10,30 i było 520 wniosków , jezeli od piątku do wczoraj doszlo tylko 130 wniosków to dzis moze ze 300 wiecej nie bedzie.byles w łodzi czy w BP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202
9 godzin temu, zarzeckimichal napisał:

Podlaskie. 14:08, nr.786

W biurze w Białymstoku kolejka około 14 ponad 20 osób przede mną i cały czas dochodzili kolejni, ale chwilę po 14 do pomocy doszło 6 pracowników i kolejka się zmyła ;) 

dodaj jeszcze wnioski wysłane pocztą a które jeszcze nie doszły.... dla ilu osób będzie kasa na podlasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
1 godzinę temu, damianbudzyn napisał:

6.63 punkta Wielkopolskie

Kolego składałeś dzisiaj? Ile jest złożonych w wlkp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj