Skocz do zawartości

Polecane posty

PrzemoO    8

Mam problem z ciągnikiem, skrzynia 32x32. Nagle znikły: rewers, półbiegi, przedni napęd, blokada, wom. Kontrolki od półbiegów mrugają AC na przemian z BD. Po naciśnięciu sprzęgła zapala się na moment kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni po czym gaśnie i zaczynają mrugać półbiegi. Na odpalonym ciągniku podnośnik działa, kontrolka od ciśnienia oleju nie świeci, prędkościomierz działa. Bezpieczniki już sprawdzone, połączenia też i nic nie pomaga. :(

Edytowano przez PrzemoO

pawlo36    5

albo siadła część pompy odpowiedzialna za sterowanie skrzynia albo cos nie tak z kompem

mariusz(ZDUN)    164

Komp masz bezpieczniki nad akumulatorem i sprawdz czy nie urwał się kabel kturyś przy klemie W jakich okolocznościach do tego doszło wspomaganie działa normalnie ??

Edytowano przez mariusz(ZDUN)

Wiadomość z agroFakt.pl

PrzemoO    8

Tak wspomaganie działa ok. bezpieczniki też są ok

Ciągnik działał normalnie, pokonał trasę ok 3 km cofnął,został zgaszony. Po ok 20 minutach odpalam i nic już nie działa.

Edytowano przez PrzemoO

kules    0

Miałem podobny problem w MF 3120 także mrugały kontrolki AC BD.Pomógł tylko serwis korbanka wgrali nowy program i działa ale może padł ci moduł a to już inne koszty. Najpiew odłącz klemę i przeczyśc wszystkie styki.

PrzemoO    8

Styki są wyczyszczone, klemę też już odłączałem. Ma może ktoś schemat do tego modelu, mam do serii 3000 ale ma trochę inny układ.

PrzemoO    8

Mrugające kontrolki AD z BC oznaczają brak lub za niskie napięcie zasilania modułu. Niestety na kostce na odpalonym jest 14V. Czyli prawdopodobnie winny moduł. Jutro będę wiedział może coś więcej to napiszę.

kravter    36

to nie jest komputer to sa poprostu moduly. ja cos takiego oralem nagle lekko sie swieci blokada i zaczyna ciagnac na 4 kola ehr nie dziala polbiegi tez okazalo sie ze modol od ehr padl jakis tam tranzystor (mf 3630)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się