Polecane posty

ws71    1846
2 minuty temu, Jakub5080 napisał:

Witam

Nie wiecie jak to jest z tą dopłatą do kukurydzy, bo ja mam u siebie na kiszonkę i CCM, ale w tym sezonie jeszcze z 2 hektarów sprzedałem i nie wiem czy oni gdzieś to mają że u mnie na kiszonkę wszystko idzie czy składać i głowy nie zawracać.

Co masz wpisane we wniosku obszarowym, na ziarno,czy kiszonkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub5080    3
1 minutę temu, ws71 napisał:

Co masz wpisane we wniosku obszarowym, na ziarno,czy kiszonkę 

A tam się podaje przeznaczenie ?

Bo u mnie zawsze na kiszonki, to jak się podaje, to na pewno tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5144
7 minut temu, Jakub5080 napisał:

A tam się podaje przeznaczenie ?

Podaje się. Tylko nikt się wcześniej tym nie przejmował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1018

W polu o pomoc publiczną trzeba coś podawać jeśli składało się o dopłaty do zbóż i nawozów w tamtym roku czy zaznaczyć "nie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1204

Tak dla przypomnienia to PiS latał do Kijowa i się lansował że my to jo i Tusk by nie pojechał . I to nie Niemcy i Francja chciały Ukrainy w uni i handlu a dania i polska z tym że polska oddala by wszystko. To na Niemcy wszyscy gadali że chcą Ukrainę oddać i dalej z rosja handlowac i to większość tego forum i ludzi w Polsce się śmiała ze starych kasków i że Niemcy są zli a dziś wszyscy by ruskiego przytulili a Ukraińca spalili 

Screenshot_20240223-074639.png

Screenshot_20240223-074639.png

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    182
33 minuty temu, Jakub5080 napisał:

Witam

Nie wiecie jak to jest z tą dopłatą do kukurydzy, bo ja mam u siebie na kiszonkę i CCM, ale w tym sezonie jeszcze z 2 hektarów sprzedałem i nie wiem czy oni gdzieś to mają że u mnie na kiszonkę wszystko idzie czy składać i głowy nie zawracać.

Skladaj najwyżej odrzucą . Ja na rzepak składałem pomimo tego ,ze w żniwa sprzedałem z poprzedniego sezonu i nikt się nie czepiał . Jest dopłata do kukurydzy nie ziarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911

Pomału nawet i tutaj widać że te blokady podsyca pis i Donaldinio będzie próbował na tym jeszcze zyskać wizerunkowo , odblokuje granice jako mąż stanu  , przywróci porządek na drogach i  zdeklasuje bande  jarosława w nadchodzących wyborach . Nie samym chlebem człowiek tylko żyje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7644
13 godzin temu, ksiaze napisał:

KTO JĄ ZROBIŁ? 

Inteligentni ludzie wybrali cała tą rewolucję z 15 paź .

Skupy zasypane nie biorą ,kto został z pszenicą ma problem .

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1791
13 minut temu, stach12 napisał:

Pomału nawet i tutaj widać że te blokady podsyca pis i Donaldinio będzie próbował na tym jeszcze zyskać wizerunkowo , odblokuje granice jako mąż stanu  , przywróci porządek na drogach i  zdeklasuje bande  jarosława w nadchodzących wyborach . Nie samym chlebem człowiek tylko żyje 

 

Screenshot_2024-02-15-13-36-21-189_com.android.chrome-edit.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042

Ciekawi mnie czy dalej tak będą latać za polem i kupować sprzęt 🤔 

Wczoraj się dowiedziałem że na Hyrzej w Zamościu bambry za dzierżawę dają tylko wysokość dopłaty nic poza tym .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
5 minut temu, Damianek20 napisał:

Ciekawi mnie czy dalej tak będą latać za polem i kupować sprzęt 🤔 

Wczoraj się dowiedziałem że na Hyrzej w Zamościu bambry za dzierżawę dają tylko wysokość dopłaty nic poza tym .

u mnie jest w okolicy krowiarz co daje 1700 a dopłata twoja , pracowici ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9022
1 godzinę temu, marcianjargit napisał:

Czy są blokowane live rolników na tik tok bo nic nie ma

Nawet niewygodne komentarze są blokowane

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15421

Tuskowa miotła

Zara P0 jedzie i na granicę zmieść strajkujących 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1846
1 godzinę temu, mzk napisał:

Skladaj najwyżej odrzucą . Ja na rzepak składałem pomimo tego ,ze w żniwa sprzedałem z poprzedniego sezonu i nikt się nie czepiał . Jest dopłata do kukurydzy nie ziarna

A co pisze w rozporządzeniu dotyczącego naboru,,z wyłączeniem kukurydzy na kiszonkę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korbol    84
24 minuty temu, ws71 napisał:

A co pisze w rozporządzeniu dotyczącego naboru,,z wyłączeniem kukurydzy na kiszonkę "

powie że nie kisił tylko spasł surową😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oregano    948
29 minut temu, Damianek20 napisał:

Ciekawi mnie czy dalej tak będą latać za polem i kupować sprzęt 🤔 

Wczoraj się dowiedziałem że na Hyrzej w Zamościu bambry za dzierżawę dają tylko wysokość dopłaty nic poza tym .

Małe gospodarstwa będą padać jedno po drugim, ziemi w obrocie przybędzie, za chwilę to mały rolnik będzie latał do dużego niczym przedstawiciel handlowy i będzie oferował swoją ziemię w dzierżawę czy do sprzedaży.

Patrzę na swoją wieś to w perspektywie 20 lat zostanie 4-5 rolników na 60 domów. 10 lat temu KAŻDY coś hodował lub uprawiał.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9276
1 minutę temu, oregano napisał:

Małe gospodarstwa będą padać jedno po drugim, ziemi w obrocie przybędzie, za chwilę to mały rolnik będzie latał do dużego niczym przedstawiciel handlowy i będzie oferował swoją ziemię w dzierżawę czy do sprzedaży.

Patrzę na swoją wieś to w perspektywie 20 lat zostanie 4-5 rolników na 60 domów. 10 lat temu KAŻDY coś hodował lub uprawiał.

u mnie jest trzech rolników na 100 domów, więc nie wiem, ile lat do tyłu jest twoja wieś

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234
8 minut temu, oregano napisał:

Małe gospodarstwa będą padać jedno po drugim, ziemi w obrocie przybędzie, za chwilę to mały rolnik będzie latał do dużego niczym przedstawiciel handlowy i będzie oferował swoją ziemię w dzierżawę czy do sprzedaży.

Patrzę na swoją wieś to w perspektywie 20 lat zostanie 4-5 rolników na 60 domów. 10 lat temu KAŻDY coś hodował lub uprawiał.

odwrotnie....mały pójdzie do pracy a duży będzie bez pracowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911
5 minut temu, oregano napisał:

Małe gospodarstwa będą padać jedno po drugim, ziemi w obrocie przybędzie, za chwilę to mały rolnik będzie latał do dużego niczym przedstawiciel handlowy i będzie oferował swoją ziemię w dzierżawę czy do sprzedaży.

Patrzę na swoją wieś to w perspektywie 20 lat zostanie 4-5 rolników na 60 domów. 10 lat temu KAŻDY coś hodował lub uprawiał.

Ciebie chyba pogięło, problem się u dużych robi, mali to maja obecnie swoje 5  minut

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
15 godzin temu, jahooo napisał:

Przy Lepperze Kołodziejczak to takie ciepłe kluchy

Kołodziejczak dostał intratną posadę z Puławach więc już o nim zapomnij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911

Mali stoją obecnie w kolejce za dopłatami do kuku której nie siali , a duzi stoją na granicy żeby  miał kto za bezcen kupić 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez lucekxxx
      This could be your lucky break, enter now!
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj