Polecane posty

Pan Donald Tusk jest mistrzem w robieniu debili z ludzi. Trzeba mu to przyznać. Złoty przycisk dla premiera.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, ksiaze napisał:

JAK SIE COFNIEMY TO JEST NASZ KONIEC!!

Szwagier na święta to jeszcze taki był chojny a teraz jak pojechał na protest zobaczył co się dzieje to zrobił się tyci tyci. 

A gdzie są ci z forum co głosowali za PO ? Panowie jechać do Tuska i walczyć . Czemu ludzie są tacy durni i nic się nie uczą 🤦 tempora i upośledzenie umysłowe.

Tusk ogłosił właśnie że przejścia są strategiczne i mają być otwarte, podali w radiu . 

Edytowano przez Damianek20
  • Like 5
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042

Teraz pretensje rolnicy niech mają do tych jełopów co mówili że będzie dobrze i inaczej frajerzy zwykli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6481
7 minut temu, Damianek20 napisał:

Tusk ogłosił właśnie że przejścia są strategiczne i mają być otwarte, podali w radiu . 

Wczoraj to ogłosili. Gdyby "szli po protestujących" , to wprowadziliby restrykcje w strefie nadgranicznej. ponieważ byłoby prościej. Zluzuj troszkę.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
1 minutę temu, mirro napisał:

Wczoraj to ogłosili. Gdyby "szli po protestujących" , to wprowadziliby restrykcje w strefie nadgranicznej. ponieważ byłoby prościej. Zluzuj troszkę.

To zobaczysz co będzie i zapytam się czy zluzowałeś ale w porty 😝

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6481
Przed chwilą, Damianek20 napisał:

To zobaczysz co będzie i

Będzie co ma być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042

Tobie nic nie będzie bo masz dobrą emeryturę z woja a te co nie mają to nie będą mieli na chleb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6481
Przed chwilą, Damianek20 napisał:

Tobie nic nie będzie bo masz dobrą emeryturę z woja

Zawieszona. Bo tak mówią przepisy. Ryję w ziemi jak wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042

A niby czemu zawieszona ? Pole w dzierżawę i jest emerytura a ryjesz dalej dziwne że darujesz , tych co znam żołnierzy to oni by za złotówkę cię za***ali . Jaka jest kasa do wzięcia z woja to dra. 80 tys odpraw na każdego członka rodziny. Teraz mają przysposobienie do zawodu płatne pensja plus wypłata od pracodawcy i jeszcze 10 tys na podniesienie kwalifikacji na łeb 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1865
1 minutę temu, Damianek20 napisał:

A niby czemu zawieszona ? Pole w dzierżawę i jest emerytura a ryjesz dalej dziwne że darujesz , tych co znam żołnierzy to oni by za złotówkę cię za***ali . Jaka jest kasa do wzięcia z woja to dra. 80 tys odpraw na każdego członka rodziny. Teraz mają przysposobienie do zawodu płatne pensja plus wypłata od pracodawcy i jeszcze 10 tys na podniesienie kwalifikacji na łeb 

To idź do woja jak tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042

W tamtym czasie trzeba było mieć plecy żeby dostać się co chciałem na 15 lat a teraz jak 40 lat na karku to siuch co ma 25 lat będzie mnie ganiał 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1865
4 minuty temu, Damianek20 napisał:

W tamtym czasie trzeba było mieć plecy żeby dostać się co chciałem na 15 lat a teraz jak 40 lat na karku to siuch co ma 25 lat będzie mnie ganiał 🤣

Nie uprawiasz sportu nie dbasz o siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

myślę że jedynym wyjściem jest POLEXIT... Innej drogi Nie podległej Polski nie widzę..

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
4 minuty temu, Mateusz1q napisał:

Nie uprawiasz sportu nie dbasz o siebie?

Sport to mam w domu i pracy, ręce puchną ramion do góry nie mogę podnieść . Jak bym poszedł po szkole do woja to już bym był na emeryturze 

2 minuty temu, ksiaze napisał:

myślę że jedynym wyjściem jest POLEXIT... Innej drogi Nie podległej Polski nie widzę..

Pod warunkiem polskiej władzy 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub5080    3
Napisano (edytowany)

Witam

Nie wiecie jak to jest z tą dopłatą do kukurydzy, bo ja mam u siebie na kiszonkę i CCM, ale w tym sezonie jeszcze z 2 hektarów sprzedałem i nie wiem czy oni gdzieś to mają że u mnie na kiszonkę wszystko idzie czy składać i głowy nie zawracać.

Edytowano przez Jakub5080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1855
2 minuty temu, Jakub5080 napisał:

Witam

Nie wiecie jak to jest z tą dopłatą do kukurydzy, bo ja mam u siebie na kiszonkę i CCM, ale w tym sezonie jeszcze z 2 hektarów sprzedałem i nie wiem czy oni gdzieś to mają że u mnie na kiszonkę wszystko idzie czy składać i głowy nie zawracać.

Co masz wpisane we wniosku obszarowym, na ziarno,czy kiszonkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub5080    3
1 minutę temu, ws71 napisał:

Co masz wpisane we wniosku obszarowym, na ziarno,czy kiszonkę 

A tam się podaje przeznaczenie ?

Bo u mnie zawsze na kiszonki, to jak się podaje, to na pewno tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5209
7 minut temu, Jakub5080 napisał:

A tam się podaje przeznaczenie ?

Podaje się. Tylko nikt się wcześniej tym nie przejmował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1024

W polu o pomoc publiczną trzeba coś podawać jeśli składało się o dopłaty do zbóż i nawozów w tamtym roku czy zaznaczyć "nie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1208

Tak dla przypomnienia to PiS latał do Kijowa i się lansował że my to jo i Tusk by nie pojechał . I to nie Niemcy i Francja chciały Ukrainy w uni i handlu a dania i polska z tym że polska oddala by wszystko. To na Niemcy wszyscy gadali że chcą Ukrainę oddać i dalej z rosja handlowac i to większość tego forum i ludzi w Polsce się śmiała ze starych kasków i że Niemcy są zli a dziś wszyscy by ruskiego przytulili a Ukraińca spalili 

Screenshot_20240223-074639.png

Screenshot_20240223-074639.png

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    182
33 minuty temu, Jakub5080 napisał:

Witam

Nie wiecie jak to jest z tą dopłatą do kukurydzy, bo ja mam u siebie na kiszonkę i CCM, ale w tym sezonie jeszcze z 2 hektarów sprzedałem i nie wiem czy oni gdzieś to mają że u mnie na kiszonkę wszystko idzie czy składać i głowy nie zawracać.

Skladaj najwyżej odrzucą . Ja na rzepak składałem pomimo tego ,ze w żniwa sprzedałem z poprzedniego sezonu i nikt się nie czepiał . Jest dopłata do kukurydzy nie ziarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj