jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4613
Napisano (edytowany)

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie grający w piłkę nożną i tekst

𝙏ł𝙪𝙢𝙮 𝙠𝙞𝙗𝙞𝙘𝙤́𝙬 𝙣𝙖 𝙢𝙚𝙘𝙯𝙪 𝙪𝙠𝙧𝙖𝙞𝙣𝙖 - 𝙄𝙨𝙡𝙖𝙣𝙙𝙞𝙖 𝙬𝙚 𝙒𝙧𝙤𝙘ł𝙖𝙬𝙞𝙪. 𝙎𝙖𝙢𝙚 𝙠𝙤𝙗𝙞𝙚𝙩𝙮 𝙞 𝙙𝙯𝙞𝙚𝙘𝙞😂🧐🔎

23 godziny temu, dysydent napisał:

ale przyznasz; tekst napisany bezbłędnie i logicznie spójnie tak że.. no nie wiem czy tu dyskutujesz z "Romanem" czy tylko źródła nie podał;)

ja poziom doceniam i z "takim "Romanem" to można i podyskutować B|

węz mi dzieci daj mi czasu a podyskutujemy  ... zawsze jak pisze to ktoś coś chce woła skacze naciska na klawiaturę  przy dzieciach nie mogę weny i płęty tracę ... to po śląsku znaczy to samo co napisałeś  ... 

 

Edytowano przez Roman176
  • Thanks 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1317

 

1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

W co ty znowu grasz ?

chyba tylko Ty jesteś przywiązany do jednej konkretnej partii

Pisałem kiedyś że przyjdzie czas jechać i śmiać się z platfusów, lewactwa i siódmej drogi 😄. Nie sądziłem że tak szybko to nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Image

Jacek Saryusz-Wolski
“Rząd Tuska ODPUŚCIŁ postulaty ws ograniczeń w imporcie przenicy z Ukrainy oraz zmiany roku referencyjnego na 2021”

zgodzili się na import pszenicy a na listę zakazu importu wpisali owies (którego się praktycznie nie importuje) żeby nie było, że lista jest za krótka :D mają ludzi za idiotów; pewnie kierują się badaniami wśród własnego elektoratu :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
19 minut temu, racyl napisał:

chyba tylko Ty jesteś przywiązany do jednej konkretnej partii

Pisałem kiedyś że przyjdzie czas jechać i śmiać się z platfusów, lewactwa i siódmej drogi 😄. Nie sądziłem że tak szybko to nastąpi

ale u ciebie trochę to podchodzi pod rozdwojenie jaźni 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
36 minut temu, nie napisał:

Image

Jacek Saryusz-Wolski
“Rząd Tuska ODPUŚCIŁ postulaty ws ograniczeń w imporcie przenicy z Ukrainy oraz zmiany roku referencyjnego na 2021”

zgodzili się na import pszenicy a na listę zakazu importu wpisali owies (którego się praktycznie nie importuje) żeby nie było, że lista jest za krótka :D mają ludzi za idiotów; pewnie kierują się badaniami wśród własnego elektoratu :D 

2 rata dopłat wstrzymana wczoraj na szkoleniu słyszałem 

https://podlaski.info/2024/03/28/rzad-tuska-oklamal-rolnikow-zboze-z-ukrainy-poplynie-szerokim-strumieniem/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Roman176 napisał:

węz mi dzieci daj mi czasu a podyskutujemy  ... zawsze jak pisze to ktoś coś chce woła skacze naciska na klawiaturę  przy dzieciach nie mogę weny i płęty tracę ... to po śląsku znaczy to samo co napisałeś  ...

i  tak masz lepiej niż ja gdy swoją czwórkę... w "moich czasach" nikt mi do dzieci żadnych "plusów" nie dopłacał (do hektarów z resztą też) zatem nie ma tego trudnego żeby trudniejszego nie było
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1317
2 godziny temu, Roman176 napisał:

ale u ciebie trochę to podchodzi pod rozdwojenie jaźni 

A kto klepał do 2024 r zielony ład, i mówił że jest cacy ? kto zaprosił ukraińców do polski i rozdawał socjal, emerytury itp ?

Kto zaczął wpuszczać zboże z ukrainy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25631
7 godzin temu, DTaras napisał:

Ale co? Joystick w kompie taki drogi?

Znowu się złapałem. Nie patrzyłem na opis. A te dzisiejsza grafika w połączeniu ze słabnącym wzrokiem...ech

Mea culpa 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
Napisano (edytowany)
Dnia 27.03.2024 o 07:30, DTaras napisał:

Było na PiS głosować. Interesującym by było jak oni tę żabę by połkli...

 

następny który widzi jakieś różnice między pisdzielstwem a popapraństwem

z punktu widzenia działania państwa jako całości obie te opcje prezentują podobny poziom degeneracji i wszelkie głosowania tracą sens , równie dobrze można losować np rzutem monetą 

no w sumie poziom propagandy pisdzielców utonął w mule i tylko to nadało jakikolwiek sens łażeniu po jakichś lokalach wyborczych
no i oczywiście przydupasy jednych lub drugich mieli jakiś tam interes szlajać się po tych plebiscytowniach ponad czysto kosmetyczny

oczywiście zamordyzmy; pisdzielski od popaprańskiego trochę innych rodzajów ale i tak poziomem tylko proeskalacyjne i jedni czy drudzy do buntu w przewidywalnej przyszłości doprowadzą

można by jeszcze dyskutować jakoby pisdzielcy szybciej do zapaści gospodarczej ale teraz po tym w co musiał Tusk zamienić swoje zaplecze to ... no zlewicowiał ze szczętem a rządy każdej lewicy prowadzą do nędzy, upadku i ludobójstwa, wyjątkiem była komuna posowiecka ale to nie był jej upadek a tylko rozpad i podrasowanie i coraz częściej miewam deja vu niezależnie którzy z tych dwojga rządząbył tylko jeden jakiś powód zmiany to poziom propagandy medialnej już tak zgniły pisowski że ... no

skrajna prawica z resztą sama w sobie też jest dewiacją ale w Polsce takowa nie istnieje to szkoda klawy na więcej

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
Agrest napisał:

7 godzin temu, DTaras napisał:

Ale co? Joystick w kompie taki drogi?

Znowu się złapałem. Nie patrzyłem na opis. A te dzisiejsza grafika w połączeniu ze słabnącym wzrokiem...ech

Mea culpa 😪

Aerodynamika nie pozwoli na takie wygłupy...


dysydent napisał:

następny który widzi jakieś różnice między pisdzielstwem a popapraństwem

Tego do ten... Skąd taki pomysł? Teraz koalicjanty kontynuują PiSlamizację gospodarki. Że VAT od kwietnia w górę? Ja nie przeceniam bo przed świętami magazyn się podczyścił i z ze średnio 3500 pozycji na punkt to dla mnie koszt z 200 zł. Zaopatrzenie po świętach wszystko wyrówna w nowej modle. Obrót z punktu z tych 80 - 100 tys. na stawce zero da między 3800 a 4800 vatu do budżetu w kwietniu. To i tak nie moja forsa... Żaden to odważny krok. Cwaniakowanie PiSów przez lata przypominało dyskusję z piętnastolatkiem i teraz uczciwie byłoby aby pryszczaty gówniarz dojrzał. A ten cwaniakuje dalej jeno zza pleców... Rumuni, Węgrzy, Albańce w końcu wciągną te nasze firmy nosem przy czym Węgrzy z podobnym podejściem do gospodarki co miał PiS czują oddech zlotozębnego Ukrainca na plecach. Czasów nie zawrócę, ale skoro jestem widzem spektaklu interaktywnego bądź co bądź to chciałbym widzieć te prawo i sprawiedliwość teraz jakie to nakreśli światłe perspektywy. Na końcówce dążyli do resetu kryzysem co jest może nie wygodne ale interesujące.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
2 godziny temu, DTaras napisał:

e VAT od kwietnia w górę? Ja nie przeceniam bo przed świętami magazyn się podczyścił i z ze średnio 3500 pozycji na punkt to dla mnie koszt z 200 zł.

To było chore.

3 godziny temu, dysydent napisał:

no w sumie poziom propagandy pisdzielców utonął w mule

Obawiam się że pogłębiarka miałaby robotę.:lanie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
13 godzin temu, racyl napisał:

A kto klepał do 2024 r zielony ład, i mówił że jest cacy ? kto zaprosił ukraińców do polski i rozdawał socjal, emerytury itp ?

Kto zaczął wpuszczać zboże z ukrainy

wkleiłem film  z Polsatu tam wszystko było lepsza polska ...  polski ład w 2019 miał inny charakter jak 2 tygodnie temu cały pis zagłosował przeciw emisja budynkom a peło zagłosowała za to bd jebać wojciechowskiego ze to jego ? od 2019 przyjęli 50 poprawek zobacz kiedy został plan ugorowania  i zalanie terenów końcem roku chcieli przegłosować ... cały czas coś przyjmują platforma głosuje za pis przeciw brawo wina wojciechowskiego 🤣

14 godzin temu, dysydent napisał:

i  tak masz lepiej niż ja gdy swoją czwórkę... w "moich czasach" nikt mi do dzieci żadnych "plusów" nie dopłacał (do hektarów z resztą też) zatem nie ma tego trudnego żeby trudniejszego nie było

ja pamiętam te czasy pięknę spokojne bez wyścigów szczurów  nikt za darmo nie robił dopłat nie było bo po co ? nic nikt nie regulował jak masz robić były spokojne czasy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1317

ugorowanie z końcem roku 2023 r ? 🤣

pis otrząsnął się i głosuje przeciw  od momentu kiedy chłopi się na nich wkurwili i zaczeli protestować a zdaję się to było w poprzednim roku .

Jedynie suwerenna polska ostrzegała i sprzeciwiała się wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

To po cholerne Kaczyński ratyfikował traktat lizboński, Morawetzky popierał unijne rozwiązania a bodajże Wojciechowski opowiadał ze zielony ład to szansa dla rolników?

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

@Ulman  wyborca konfederacji 🤣


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Zabolało że musisz uciekać od pytania?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/9330333,dzisiaj-wazne-glosowanie-w-parlamencie-europejskim-proponowane-zmiany.html

Wzmocnienie roli Unii w kwestiach polityki klimatycznej

Główne proponowane zmiany, to eliminacja zasady jednomyślności (veta) w głosowaniach w Radzie UE w 65 obszarach i transfer kompetencji z poziomu państw członkowskich na poziom UE, m.in. poprzez utworzenie dwóch nowych kompetencji wyłącznych UE - w zakresie ochrony środowiska oraz bioróżnorodności (art.3 TFUE) oraz znaczne rozszerzenie kompetencji współdzielonych (art.4), które obejmowałyby osiem nowych obszarów: politykę zagraniczną i bezpieczeństwa, ochronę granic, leśnictwo, zdrowie publiczne, obronę cywilną, przemysł i edukację.

 
 

Utworzenie dwóch nowych kompetencji wyłącznych oznaczałoby wzmocnienie roli Unii w kwestiach polityki klimatycznej. Z kolei współdzielenie kompetencji w dziedzinach, które obecnie są wyłączną prerogatywą państw członkowskich, mogłoby oznaczać przyjmowanie w tych sferach regulacji obowiązujących wszystkie kraje, nawet gdyby nie wszystkie się na to zgodziły. Przeciwnicy tych zmian wskazują na potencjalną możliwość pośredniego wpływania na programy nauczania w szkołach, czy - w ramach ochrony zdrowia - ograniczenie ochrony życia dzieci nienarodzonych.

Raport przewiduje też uproszczenie procedury zawieszania w prawach członka tych państw, które naruszą "wartości unijne", takie jak "praworządność", "demokracja", "wolność", "prawa człowieka", czy "równość". Przeciwnicy rozwiązań zawartych w raporcie podkreślają, że pojęcia te są zbyt ogólne, co daje możliwość intepretowania ich niemal na dowolny sposób. W konsekwencji zaś poprawka może de facto wyposażyć państwa silniejsze w narzędzie politycznej walki przeciwko słabszym.

Kolejne zapisy wniosku, które budzą kontrowersje wśród przeciwników zmian, to dalsze wzmocnienie pozycji Komisji Europejskiej oraz pomysł wprowadzenia ogólnounijnego referendum, przez które można byłoby zmieniać traktaty.

10 minut temu, Ulman napisał:

Zabolało że musisz uciekać od pytania?

zastanawiam się jak można być tak głupim .. zawsze myślałem ze starsze pokolenie przypadkiem nie studiowało jak dzisiaj ...  ze byle chodzisz na wykłady i płacisz czesne ty jesteś przykładem ze rozum i studia to 2 różne sprawy   


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Wolny rynek robi swoje  .

Jeszcze nie polskie, ale za to tanie. Jeśli lubisz truskawki, to jest ten moment .

29 marca a truskawka na Broniszach 10 zł .

Na dniach transporty mają być jeszcze większe, a już teraz cena w hurcie zeszła poniżej 10 zł za kg .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, galan99 napisał:

29 marca a truskawka na Broniszach 10 zł .

Na dniach transporty mają być jeszcze większe, a już teraz cena w hurcie zeszła poniżej 10 zł za kg .

Chcesz to jedz to marokańskie cudo z WZW xD Zresztą, takie ceny już są od kilku lat ...

Obecnie jest pełnia sezonu truskawkowego w Grecji, Maroku czy Hiszpani i pchają oni do nas swój towar bo mają go nadmiar, a w przeciwieństwie do nas marokańczycy czy grecy nie jedzą truskawek ... Każdy kto siedzi w tej branży na poważnie doskonale o tym wie, tylko galan szuka w tym sensacji xD 

I dochodzi jeszcze jedno, po tej akcji z Marokańską truskawką ludzie obawiają się jeść tej importowanej ;) 

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

Nowe ostrzeżenie GIS 28.03.2024! To lista produktów wycofanych przez sklepy  Kaufland, Auchan, Biedronka, Lidl, Netto muszą usunąć ze swoich półek? Sprawdź nowe ostrzeżenie sanepidu. Lista produktów wycofanych ze sklepów powiększona została o przedmioty kuchenne.

 

Pestycydy, bakterie, alkaloidy i inne niebezpieczne związki chemiczne zagrażające życiu konsumentów znalazły się w produktach sprzedawanych jeszcze do niedawna w sklepach. Zobacz najnowsze ostrzeżenia sanepidu.

Aktualna lista artykułów wycofanych ze sklepów przez sanepid. W nowym komunikacie GIS poinformował o kolejnym produkcie, jaki musi zostać wycofany ze sklepowych półek. Po alkoholu i kiełbasie teraz muszą zniknąć słodycze.

Wyniki kontroli Główny Inspektoratu Sanitarnego udostępnia do publicznej wiadomości. W informacji prezentujemy ostrzeżenia opublikowane w ostatnim czasie. Produktów wycofanych przez GIS nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

Wykrycie obecności wirusa wywołującego wirusowe zapalenie...

Wykrycie obecności bakterii Salmonella w jednej partii...

Możliwa obecność plastikowych elementów w jednej partii...

czy w PL znajdziemy nie trującą truskawkę ?

 

Wykrycie obecności wirusa wywołującego wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW typu A) w jednej partii świeżych truskawek pochodzących z Maroko

Wykrycie obecności wirusa wywołującego wirusowe zapalenie...

 

 

Wycofanie produktu: METKA CEBULOWA WIEPRZOWA 160 G...

 

Wycofanie z obrotu handlowego trzech partii batonów ze...

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany, że w...

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany, że w związku z informacją otrzymaną od klienta o obecności fragmentu szkła w produkcie, firma STOCK Polska Sp. z o.o. postanowiła wycofać określone poniżej partie produktu Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml.

Szczegóły dotyczące produktów:
Nazwa produktu: Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml
Numery partii: od L19922010915 do L19922011000
Producent: STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.

Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli:
Po otrzymaniu informacji spółka STOCK Polska Sp. z o.o. przeprowadziła pilne postępowanie wyjaśniające, w wyniku którego Zarząd spółki podjął decyzję o natychmiastowym wycofaniu z rynku produktu pochodzącego z przedmiotowej partii.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofania produktu.


 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj