jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

DTaras    1951

Dej spokój celownik. Toć ten tu gra na siebie budując bzdurne podcasty. Co z tego, że zakleili kamery? Funkcjonariusz podlega ochronie a do przeszukania potrzebna jest asysta. Inaczej te kury by musieli poplombować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
1 godzinę temu, marks50 napisał:

Jak pisałem miesiąc temu że zamierzaja zrobic ukropolin to mnie tu wyśmiewano a to powoli staje sie faktem 

 

 

 

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-szef-mon-tajemniczo-o-odwolaniu-generala-nie-moge-powiedziec,nId,7417731

No weź i się ogarnij. Wszelkoe postępowania SKW raczej di jawnych nie należą, Może być tak że nawet Pan Generał nigdy się nie dowie jaki wątek był badany. Poczekaj, zobaczysz co z tego wyniknie. Ja tam mam swojego typa co do przyczyny i wolałbym aby się nie sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
10 minut temu, mirro napisał:

No weź i się ogarnij. Wszelkoe postępowania SKW raczej di jawnych nie należą, Może być tak że nawet Pan Generał nigdy się nie dowie jaki wątek był badany. Poczekaj, zobaczysz co z tego wyniknie. Ja tam mam swojego typa co do przyczyny i wolałbym aby się nie sprawdził.

jeżeli sprawa trafiła do mediów, ro znaczy, że ktoś ma w tym interes aby zdyskredytować albo osobiście generałą, albo polską armię, co samo w sobie wskazuje na zainteresowane strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
50 minut temu, jahooo napisał:

jeżeli sprawa trafiła do mediów, ro znaczy,

A jak miała nie trafić do mediów? Dowódca Eurorpusu, to nie kierownik składu gumofilców. Jak SKW wdraża procedurę sprawdzającą, to znaczy że zaszły jakieś nowe okoliczności.A jakie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

takie rzeczy nawet w eurokorpusie trzyma się w tajemnicy, wiec ktoś celowo puścił parę do mediów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
5 minut temu, jahooo napisał:

takie rzeczy nawet w eurokorpusie trzyma się w tajemnicy,

I tu się mylisz. Chyba że nasze SKW gra nieczysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
2 minuty temu, mirro napisał:

I tu się mylisz. Chyba że nasze SKW gra nieczysto.

podejrzewam, że to gra pod kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Noooooo Panowie, jest moc.:lanie:

https://wiadomosci.wp.pl/rozpusta-seksualna-w-rosji-cerkiew-wzywa-do-walki-7010823594298336a

"Z duchowego i moralnego punktu widzenia szczególną operacją militarną jest Święta Wojna, w której Rosja i jej naród, broniąc jedynej duchowej przestrzeni Świętej Rusi, wypełniają misję 'utrzymania', chroniąc świat przed naporem globalizm i zwycięstwo Zachodu, który popadł w satanizm" - czytamy w kuriozalnym komunikacie cerkwi."

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
2 minuty temu, mirro napisał:

Noooooo Panowie, jest moc.:lanie:

https://wiadomosci.wp.pl/rozpusta-seksualna-w-rosji-cerkiew-wzywa-do-walki-7010823594298336a

"Z duchowego i moralnego punktu widzenia szczególną operacją militarną jest Święta Wojna, w której Rosja i jej naród, broniąc jedynej duchowej przestrzeni Świętej Rusi, wypełniają misję 'utrzymania', chroniąc świat przed naporem globalizm i zwycięstwo Zachodu, który popadł w satanizm" - czytamy w kuriozalnym komunikacie cerkwi."

 

szczerze mówiąc, dawno się tego spodziewałem, że cerkiew wezwie do dżihadu, już w momencie, gdy odłączyła sie cerkiew ukraińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
3 minuty temu, jahooo napisał:

dawno się tego spodziewałem, że cerkiew wezwie do dżihadu,

"Państwo musi podjąć kompleksowe działania mające na celu ochronę rodziny i wartości rodzinnych przed propagandą aborcji, niemoralności i rozpusty seksualnej, a także sodomii i różnych perwersji seksualnych. Czystość i cnota, tradycyjne dla narodu rosyjskiego, muszą powrócić do społeczeństwa rosyjskiego" - czytamy."

A to już jakoś tak brzmi znajomo.:cool: Tylko adresat inny.

8 minut temu, marks50 napisał:

mamy nowego premiera a na forum taka cisza :) 

Powitanie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
12 minut temu, GABBER85 napisał:

tektura i fasada

Ale co się stało?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
mirro napisał:

1 godzinę temu, marks50 napisał:

Jak pisałem miesiąc temu że zamierzaja zrobic ukropolin to mnie tu wyśmiewano a to powoli staje sie faktem 

 

 

 

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-szef-mon-tajemniczo-o-odwolaniu-generala-nie-moge-powiedziec,nId,7417731

No weź i się ogarnij. Wszelkoe postępowania SKW raczej di jawnych nie należą, Może być tak że nawet Pan Generał nigdy się nie dowie jaki wątek był badany. Poczekaj, zobaczysz co z tego wyniknie. Ja tam mam swojego typa co do przyczyny i wolałbym aby się nie sprawdził.

Aaa to może cosik związanego ze sraką wśród naszych wybrańców w związku ze znajomym co to go właśnie ABW wzięła na spytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
jahooo napisał:

takie rzeczy nawet w eurokorpusie trzyma się w tajemnicy, wiec ktoś celowo puścił parę do mediów

Wyjaśnij mi - poco? Zawsze jest jakiś z góry upatrzony P.O.


mirro napisał:

3 minuty temu, jahooo napisał:

dawno się tego spodziewałem, że cerkiew wezwie do dżihadu,

"Państwo musi podjąć kompleksowe działania mające na celu ochronę rodziny i wartości rodzinnych przed propagandą aborcji, niemoralności i rozpusty seksualnej, a także sodomii i różnych perwersji seksualnych. Czystość i cnota, tradycyjne dla narodu rosyjskiego, muszą powrócić do społeczeństwa rosyjskiego" - czytamy."

A to już jakoś tak brzmi znajomo. Tylko adresat inny.

8 minut temu, marks50 napisał:

mamy nowego premiera a na forum taka cisza :) 

Powitanie normalne.

Jakby Czarnka cytowali? Jehowi już po domach nie chodzą to teraz prawosławni będą? Z białymi opaskami na kończynach do amputowania? Na głosowaniu w ruskich wyborach podtrzymywali dlugopisy - jak to u nas wymyślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064
9 godzin temu, Tomasz0611 napisał:

@nie co ci tak przeszkadzają te dopłaty, za PiSu to było wspaniale rozwiązanie, a za PO już źle ?? xD

napisałem co sądzę o takich dopłatach bez uwzględniania kto je rozdaje, ale tobie wszystko kojarzy się z pisem, może czas na leczenie?

jeżeli państwo chce komuś pomagać finansowo, to tylko tym, którzy z powodów losowych nie mogą samodzielnie funkcjonować

problem nadwyżki zbóż jest rozwiązywany dopłatami  zwiększającymi produkcję :D 

18 godzin temu, jacek1296 napisał:

chcesz powiedzieć, że znowu cię wydymali? :D 

------------------------------------------

jacek sutryk prezydent wrocławia w zaledwie dwa miesiące wzbogacił się o blisko 100 tysięcy złotych - pis kradnie :D frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj