konteno

Pogoda rolnicza w 2024 i nie tylko

Polecane posty

Leszy    5326
47 minut temu, Bogdan_ja napisał:

 a ja tylko 35 ha bo po co mi więcej

To już pod małorolnego chyba podpadasz :ph34r: i jeszcze dopłatowca, bo realnie syn pewnie obrabia ;) :D 

13 minut temu, 6465 napisał:

Dajta spokój ogarkowi bo się rozkręci ,zacznie epitetami sypać i znów wyląduje na urlopie.

Niech cierpliwość ćwiczy. Medytuje czy co. W sumie na emeryturze już, to czas ma XD :D 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1900
2 godziny temu, Karol6130 napisał:

@Strongman

Gdzie Ty brałeś jd 

Kto był tańszy

6130m z przednim wom 450 netto 

tera jak się rozglądasz za ciągnikiem to za takim żeby konta i nicku nie trzeba było zmieniać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3074
3 minuty temu, Leszy napisał:

To już pod małorolnego chyba podpadasz :ph34r: i jeszcze dopłatowca, bo realnie syn pewnie obrabia ;) :D 

Niech cierpliwość ćwiczy. Medytuje czy co. W sumie na emeryturze już, to czas ma XD :D 

mnie już nie brak robić ...ja tylko kasę liczę 😜

a do emerytury to jeszcze z 11 lat ....🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3328
Napisano (edytowany)
29 minut temu, Bogdan_ja napisał:

mnie już nie brak robić ...ja tylko kasę liczę 😜

a do emerytury to jeszcze z 11 lat ....🤣

No ale ty taki hamski masz harakter.

Cały czas tylko się przemondrzasz 

Edytowano przez Strongman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1752
31 minut temu, Bogdan_ja napisał:

mnie już nie brak robić ...ja tylko kasę liczę 😜

a do emerytury to jeszcze z 11 lat ....🤣

Na rencie Pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1904
1 godzinę temu, Bogdan_ja napisał:

ponad  20 ha na razie oddałem synowi ....reszta gospodarstwa tyz idzie dla syna ...potrafisz to pojąć pisowski niedorajdo i rozwodniku 🤣...syn obrabia 55 ha a ja tylko 35 ha bo po co mi więcej 😗 gdzie ja piszę że to moje ....to nasze wspólne ,wiem że takie gamonie nie rozumieją co to rodzina i wspólny majątek ojca ,syna i synowej ....rozumiesz że w rodzinie nic nie ginie gołębiu bez rodziny 🤣🤣🤣🤣

Dopiero pisałeś że ty 45 i syn 45 czyli wielkie g masz tylko głupoty wypisujesz syn pracuje i musi się wstydzić za starego 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1752
2 godziny temu, Agrest napisał:

Dzięki.

Rukola już kwitnie nie da rady przejeść. Ale pyszna jest

ja wolę szpinak. Szpinak arbuz feta ziarka podprazone i dresing z miodem olejem lnianym i cytryna to moj maz woli od boczku

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    316
3 godziny temu, malaczarna napisał:

troche przerosnieta ta rukola. Kamuflaż dla dla boczku? Smacznego

hektary?

Całe pięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    17046

pokropiło wczoraj na moje świeżo skoszone trawki. dziś je pięknie owiewa. dzień dobry wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12653

Rysiek jedziesz dziś wniosek do sprzedanego zboża składać, czy już złożyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1900
14 godzin temu, Bananek napisał:

nie chce mi się go rozkręcać

w sumie nie trzeba rozkręcać tylko zajrzyj od spodu przy okazji albo jak pokrywe z hamulcem będziesz ściągać , znalazłem PDFa i tam ten z tasiemką jest nad korkiem zbiornika paliwa ale nie wiem gdzie 3 bo są tylko 2 na rysunku

piłka.png

13 godzin temu, GRZES1545 napisał:

Komponenty do produkcji tego nie są tanie, może być tak że jeszcze będzie recykling i skup tych materiałów. 🤔

o ile jest już opracowana technologia przerobu i odzysku 

za krótko to funkcjonuje by pierwsze zużyte trafiły do utylizacji , może te popożarowe lub pogradowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    17046
konteno napisał:

w sumie nie trzeba rozkręcać tylko zajrzyj od spodu przy okazji albo jak pokrywe z hamulcem będziesz ściągać , znalazłem PDFa i tam ten z tasiemką jest nad korkiem zbiornika paliwa ale nie wiem gdzie 3 bo są tylko 2 na rysunku

przypomnij mi jak będę w domu. ja myślałem, że Ty o myjące piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10223
11 godzin temu, Karol6130 napisał:

@Strongman

Gdzie Ty brałeś jd 

Kto był tańszy

6130m z przednim wom 450 netto 

Fricke po 15 kasuje za serwis +50% do stawki 🙄 a stawki już mają unijne 🫣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    1026
7 minut temu, szymon09875 napisał:

Fricke po 15 kasuje za serwis +50% do stawki 🙄 a stawki już mają unijne 🫣

Bardzo dobrze. 

Czas by ludziom żyło się lepiej 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    316
1 godzinę temu, konteno napisał:

w sumie nie trzeba rozkręcać tylko zajrzyj od spodu przy okazji albo jak pokrywe z hamulcem będziesz ściągać , znalazłem PDFa i tam ten z tasiemką jest nad korkiem zbiornika paliwa ale nie wiem gdzie 3 bo są tylko 2 na rysunku

piłka.png

o ile jest już opracowana technologia przerobu i odzysku 

za krótko to funkcjonuje by pierwsze zużyte trafiły do utylizacji , może te popożarowe lub pogradowe 

Coś już musi być opracowane, bo koleżanka co robi w dofinansowaniach mówiła że za zużyte płacą 2 zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4410

Coś cicho tu dzisiaj, pewnie ARiMR okupują ci co to im dotacje były nie tak dawno beeeeeeeeee.    :P

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    1026

Doprawdy jest o co się kłócić. 

Dwa dogadane komunistyczne dziady, zaganiają was batem na skraj przepaści, a tu kłótnia, kto po wszystkim wam w oczy nie napluje. 

Jeszcze teraz się złotymi murami i kordonami milicji się obstawiać będą, bo mowa nienawiści, i się boją, bo na Węgrzech. 

Tylko po czytajcie kim jest ten premier i jakie wartości głosił. 

To nie nasze popychadła i pacynki, co to się wypinają temu, kto więcej da. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4761
1 minutę temu, Desperado napisał:

Coś cicho tu dzisiaj, pewnie ARiMR okupują ci co to im dotacje były nie tak dawno beeeeeeeeee.    :P

Ci co najgłośniej krzyczeli, że rudy nie da polecieli wnioski składać. U mnie na wsi jeszcze wczoraj na ulicy jeden krzyczał, że teraz to zobaczycie jakich wuj wybraliście. Jak wam dadzą. Szkoda mi tych biednych zaszczutych ludzi których dalej szczują. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    1026
13 minut temu, Desperado napisał:

Coś cicho tu dzisiaj, pewnie ARiMR okupują ci co to im dotacje były nie tak dawno beeeeeeeeee.    :P

Tam pierwszy szereg, to zazwyczaj Ci co najgłośniej krzyczeli "a co to dali nawet d*py z fotela nie ruszyli.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj