superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kizak    2247

 i w lato,tylko rankiem co rosa kurz trzyma . Po prostu chłop miał marzenie i spełnił ,a teraz pewnie spadkobierca ,,żeni'' traktorek .      zgadłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3973

Dobrze, że nie nie 100 letni właściciel. Handlarze co raz głupsze bajeczki wymyślają. Najśmieszniejsze jest to, że są idioci, którzy dają się na to nabrać i im wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328

Traktor ma 24 lata, ale właściciel od początku ma 85😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4321
Napisano (edytowany)

20 motogodzin rocznie taki byk robił, większych bzdur nie słyszałem jak żyje, a opony przednie zdarte, o ile to są jeszcze oryginały. Ja bym go k**wa zaraz złapał na kłamstwie. Na 500 mth to tam praktycznie nigdzie nie powinno być najmniejszego luzu i plomby.

Edytowano przez Desperado
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    15

W tej masce to ostatni raz pewnie mógł stać na wystawie w 2002 😅


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jaco512 napisał:

Ciągnik warty może połowę tej ceny..

Ten tak 

Ale jeżeli by miał faktycznie 500 mtg 🤔

7 godzin temu, sladan napisał:

Tani ursusik dla naszego marudy

 

Screenshot_20240428_084336_com.facebook.katana_edit_514803147459988.jpg

 

19 minut temu, konteno napisał:

POdjade obadać dla @Nieustraszony1044

Widziałem go, nawet mój komentarz tam jest 

Ja nie szukam

Może jak kiedyś dożyje to kupie 1234 z ostatniej wersji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2247

 U mnie nabył samochód od handlarza ,i do zeszłego tygodnia był święcie przekonany że od zakonnicy pochodzi . Jeżdziliśmy w tygodniu po części do niego ,to sprzedawca widząc dowód  stwierdził że to z jego bloku auto . Handlarz kupił za dwa ,a z historyjką sprzedal za 7 tys . Grunt to odpowiednio zapromować 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Nadeszła chwila wymiany łańcuchów w rozrzutniku tandem 6t. Chcę coś dobrego, tanich łańcuchów nie nadążam skracać... Mam do wyboru coś takiego:
- https://www.olx.pl/d/oferta/warfama-218-218-1-klasa-twardosci-6-lancuch-przenosnik-rozrzutnik-CID757-IDO9Lej.html?reason=seller_profile

- https://chojnowskielancuchy.bazarek.pl/twardy-lancuch-rozrzutnika-przykrecanych-21-listew-11x31-kl6,id151.html
O chojnowskich łańcuchach słyszałem już nie raz a te z OLX mają niby te same parametry a są tańsze. Macie jakieś doświadczenia z tymi łańcuchami z OLX? Lub też czym możecie polecić coś sprawdzonego?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862

Chojnowskie używałem kilka lat bardzo intensywnie w strautmannie i dawały radę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Też byłem wstępnie zdecydowany na chojnowskie, ale trafiłem na te ogłoszenie z OLX, prawie 200zł tańszy jeden, do kupienia 4 więc tak trochę się zastanawiam


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    427

Tak szczerze 4x750 + listwy + śruby + tryby do łańcuchów+ coś tam jeszcze wyjdzie po drodze ..... Pół rozrzutnika, nie wspominając o kilku dniach roboty przy tym🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12246

a jak kupi drugi to będzie napewno lepszy 🤔


listwci trybów nie koniecznie musi zmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    427

Listwy jak nie są zgnite to może i zostaną ,ale nowe łańcuchy do starych trybów???? Oj chyba nie bardzo dobry pomysł 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12246
Nieustraszony1044 napisał:

Sławek Ty masz rozrzutnik na pionowych wałach?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj