superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

szymon09875    10217
9 godzin temu, SamaPrawda napisa艂:

Mam tam lampy za艂o偶one na osobny w艂膮cznik na noc, tylko problem teraz jest taki, 偶e rano szybko widno, a wieczorem p贸藕no ciemno, i lampy 艣wiec膮 bez potrzeby, czas贸wka to fajna opcja, ale przy tych cenach pr膮du, chyba wole spr贸bowa膰 z lamp膮 na solar.

Mia艂em kilka r贸偶nych z allegro. W lipcu/sierpniu mimo d艂ugiego s艂onecznego dnia 艣wieci艂y max do 2-3 nad ranem.

Kilku znajomych te偶 kupowa艂o i to samo m贸wili. Za ma艂e baterie maj膮聽

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
kizak    2263

聽Pewnie jakby mia艂y wi臋ksze baterie to nie by艂oby ,,komu ''na艂adowa膰 . A ta przyczepka za tysi膮c ,to ju偶 mo偶na by ogl膮da膰 ,dyszel da膰 jaki艣 cywilizowany np. jak w Sylandzie z kszta艂townika ,tabliczk臋 ze starej ,numery te偶聽 i cichaczem mo偶na je偶dzi膰 . Bo na tym dyszlu to ka偶dy patrol ......... ,uj b臋d膮 problemy . A 偶e niema klapy do z艂a偶enia to piku艣 ,ma艂y cielak zeskoczy ,no a wi臋kszy te偶 wejdzie ,no niby mo偶na najazd ze sob膮 pod spodem wozi膰 . Bo klapka typu 30 cm to te偶 lipa ,no niby przy prosiakach pod sp贸d nie uciekn膮 . Ale ta przyczepka to jest fajna wersja rozwojowa za tysiaka ,tylko jeszcze zerkn膮艂bym na sp贸d ,bo mo偶e st膮d ta cena ,a sp贸d dokleja膰 inny to ju偶 lepiej i pr臋dzej nowy uspawa膰聽

Udost臋pnij ten post

jahooo    9351

ja z BB sypie rur膮 z przyczepy, wbijasz rur臋 110 z boku w BB i sypiesz

S膮siad ma wyspawan膮 ramk臋, podnosi BB na statyw, podje偶d偶a ty艂em 艂adowaczem pod sp贸d i rozcina worem

Udost臋pnij ten post

kizak    2263

聽To i hak zrobi膰 w stodole nad drzwiami聽 ,u mnie w wiacie tak kabina wisia艂a ,jak traktorem odje偶d偶ali艣my. Albo na ga艂膮偶 zaczepi膰聽 . Zrobi膰 takie ustrojstwo do 艂adowacza jak u mnie w galerii i wsz臋dzie mo偶na zawiesi膰 . No ale tego pomys艂u nie zna艂em聽

7 minut temu, jahooo napisa艂:

ja z BB sypie rur膮 z przyczepy, wbijasz rur臋 110 z boku w BB i sypiesz

S膮siad ma wyspawan膮 ramk臋, podnosi BB na statyw, podje偶d偶a ty艂em 艂adowaczem pod sp贸d i rozcina worem

聽Takie ,,rakiety'' mo偶na zrobi膰 ,ostatnio widzia艂em 偶e i kupi膰 ,taka powiedzmy rura z zamkni臋ciem聽

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

D艂uga masz t膮 rur臋 ? Nie wpad艂em na taki pomys艂 masz jakie艣 foto jak to idzie ?

Udost臋pnij ten post

jahooo    9351
30 minut temu, Janeczko napisa艂:

D艂uga masz t膮 rur臋 ? Nie wpad艂em na taki pomys艂 masz jakie艣 foto jak to idzie ?

ucinasz rur臋 kanalizacyjn膮 na ukos, aby mo偶na j膮 by艂o wbi膰 ko艂kiem drewnianym z boku w BB, taka z metr wystarczy, jak mo偶esz podjecha膰 pod sam BB. Ja parkuj臋 ko艂o przyczepy rozsiewaczem, rura w worek i 90% si臋 wysypie samo bez dotykania palcem

to nie leci jak z rozci臋tego BB, ale nie trzeba wiaderkowa膰

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

To musz臋 spr贸bowa膰 bo wcze艣niej na przyczep臋 wrzuca艂em i odcina艂em g贸r臋 i wywracalem worek

Udost臋pnij ten post

igor10246    380
22 godziny temu, bartek1992 napisa艂:

https://allegro.pl/oferta/waz-przewod-pneumatyczny-do-kompresora-10x17mm-10m-12854901391

U偶ytkuj臋 kto艣 taki przew贸d, czy warty uwagi ? mo偶e kto艣 poleci jaki艣 porz膮dny przew贸d do spr臋偶arki

wsz臋dzie gdzie si臋 nie pier**l膮 z robot膮 i licz膮聽 pieni膮dze s膮 przewody pneumatyczne z tir贸w zbrojone, ci臋偶kie ale jak przejedziesz po tym to si臋 nic nie stanie a ostatnio to tylko dmuchaj膮 i do odkr臋cania CKM'em bo reszta to ju偶 wszystko aku聽聽 聽

Polak,聽perkusista, rolnik, mechanik amator

Udost臋pnij ten post

griga    1100

Pany warto si臋 pcha膰 w takie dziadki? Ile to warte monet tak u nas?聽

1000021524.jpg

Udost臋pnij ten post

jaco512    1025

Ma kto艣 pomys艂 na star膮 pras臋 pasow膮 hestonn 5670.. skupuje kto艣 takie trupki jeszcze, czy jedynie wyprowadzi膰 na z艂om?

Udost臋pnij ten post

soltys48    19865
7 godzin temu, jaco512 napisa艂:

Ma kto艣 pomys艂 na star膮 pras臋 pasow膮 hestonn 5670.. skupuje kto艣 takie trupki jeszcze, czy jedynie wyprowadzi膰 na z艂om?

Wystaw. Na Mo艂dawi臋 du偶o tego bior膮聽

• Like 1

Udost臋pnij ten post

jahooo    9351
9 godzin temu, griga napisa艂:

Ten dziadek jeszcze niejeden nowy prze偶yje. Problematyczna jest hydraulika, jak kto艣 pcha艂 艂apy, poza tym ci膮gnik nie do zdarcia. Bez nap臋du to warte max 30 tys jak w dobrym stanie.

Sam bym taki ch臋tnie kupi艂 jako pomocnik w gospodarstwie, niestety, ceny zbo偶a nie pozwalaj膮 :D

• Like 2

Udost臋pnij ten post

slawek74    12285
jaco512 napisa艂:

wystawi膰 moze si臋 kto trafi...

Udost臋pnij ten post

tytanowyJanusz    3751
9 godzin temu, griga napisa艂:

1000021524.jpg

Podlasie we藕mie do paszowozu聽

Udost臋pnij ten post

kizak    2263

聽No nie wiem ,nie ka偶dy we偶nie ,bo bez przodka z pod pryzmy nie wyrwie聽 ,ale聽 wezm膮聽

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

Panowie olej Agro u kupowa艂em z lotosu ale widz臋 偶e teraz z Orlenu jest i wychodzi taniej w sumie jeden koncern to chyba to samo ?

Chyba 偶e ta艅sza alternatywa mieszalna聽

Udost臋pnij ten post

igor10246    380
19 godzin temu, griga napisa艂:

1000021524.jpg

hydraulika problematyczna w diagnozie i naporawie jednak ju偶 to rozgryz艂em bardzo fajne jednak do serii 30 ju偶 jest problem z niekt贸rymi rzadszymi cz臋艣ciami, reszta to jak ka偶dy JD nie do zdarcia jak by艂 dobrze serwisowany聽

10 godzin temu, jahooo napisa艂:

Ten dziadek jeszcze niejeden nowy prze偶yje. Problematyczna jest hydraulika, jak kto艣 pcha艂 艂apy, poza tym ci膮gnik nie do zdarcia. Bez nap臋du to warte max 30 tys jak w dobrym stanie.

Sam bym taki ch臋tnie kupi艂 jako pomocnik w gospodarstwie, niestety, ceny zbo偶a nie pozwalaj膮 :D

prawda, jednak serie 10 20 i 30 bym sobie odpu艣ci艂 chyba 偶e nie do hobbystycznego wykorzystania聽聽聽聽

9 godzin temu, jacek1296 napisa艂:

jak wy偶ej fajne hobby, regularnie serwisuje 2 szt 40tki i 50tke to bardzo fajne jednak ju偶 niekt贸rych grat贸w tylko na szrotach, ale to standard jak na ci膮gniki z lat聽聽聽70-80tych聽

Polak,聽perkusista, rolnik, mechanik amator

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj