superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

kizak    2263

聽i w lato,tylko rankiem co rosa kurz trzyma . Po prostu ch艂op mia艂 marzenie i spe艂ni艂 ,a teraz pewnie spadkobierca ,,偶eni'' traktorek .聽 聽 聽 zgad艂em ?

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Krzysztof81    4037

Dobrze, 偶e nie nie 100 letni w艂a艣ciciel. Handlarze co raz g艂upsze bajeczki wymy艣laj膮. Naj艣mieszniejsze jest to, 偶e s膮 idioci, kt贸rzy daj膮 si臋 na to nabra膰 i im wierz膮.

Udost臋pnij ten post

sladan    330

Traktor ma 24 lata, ale w艂a艣ciciel od pocz膮tku ma 85馃槀

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

Desperado    4393

20 motogodzin rocznie taki byk robi艂, wi臋kszych bzdur nie s艂ysza艂em jak 偶yje, a opony przednie zdarte, o ile to s膮 jeszcze orygina艂y. Ja bym go k**wa zaraz z艂apa艂 na k艂amstwie. Na 500 mth to tam praktycznie nigdzie nie powinno by膰 najmniejszego luzu i plomby.

Edytowano przez Desperado
  • Like 1

Udost臋pnij ten post

Chota    15

W tej masce to ostatni raz pewnie m贸g艂 sta膰 na wystawie w 2002 馃槄

URSUS-Moc i Pot臋ga
IHC-Jeszcze wi臋cej mocy!

Udost臋pnij ten post

7 godzin temu, jaco512 napisa艂:

Ci膮gnik warty mo偶e po艂ow臋 tej ceny..

Ten tak聽

Ale je偶eli by mia艂 faktycznie 500 mtg 馃

7 godzin temu, sladan napisa艂:

Tani ursusik dla naszego marudy

Screenshot_20240428_084336_com.facebook.katana_edit_514803147459988.jpg

19 minut temu, konteno napisa艂:

POdjade obada膰 dla @Nieustraszony1044

Widzia艂em go, nawet m贸j komentarz tam jest聽

Ja nie szukam

Mo偶e jak kiedy艣 do偶yje to kupie 1234 z ostatniej wersji聽

Udost臋pnij ten post

kizak    2263

聽U mnie naby艂 samoch贸d od handlarza ,i do zesz艂ego tygodnia by艂 艣wi臋cie przekonany 偶e od zakonnicy pochodzi . Je偶dzili艣my w tygodniu po cz臋艣ci do niego ,to sprzedawca widz膮c dow贸d聽 stwierdzi艂 偶e to z jego bloku auto . Handlarz kupi艂 za dwa ,a z historyjk膮 sprzedal za 7 tys . Grunt to odpowiednio zapromowa膰聽馃槈

• Haha 2

Udost臋pnij ten post

michal1993    462

Nadesz艂a chwila wymiany 艂a艅cuch贸w w rozrzutniku tandem 6t. Chc臋 co艣 dobrego, tanich 艂a艅cuch贸w nie nad膮偶am skraca膰... Mam do wyboru co艣 takiego:
- https://www.olx.pl/d/oferta/warfama-218-218-1-klasa-twardosci-6-lancuch-przenosnik-rozrzutnik-CID757-IDO9Lej.html?reason=seller_profile

- https://chojnowskielancuchy.bazarek.pl/twardy-lancuch-rozrzutnika-przykrecanych-21-listew-11x31-kl6,id151.html
O chojnowskich 艂a艅cuchach s艂ysza艂em ju偶 nie raz a te z OLX maj膮 niby te same parametry a s膮 ta艅sze. Macie jakie艣 do艣wiadczenia z tymi 艂a艅cuchami z OLX? Lub te偶 czym mo偶ecie poleci膰 co艣 sprawdzonego?

Moje sprz臋ty:
- W艂adimirec T 25 A2
- MTZ 82
Je偶eli pomog艂em kliknij na zielon膮 strza艂k臋 w rogu mojego postu.

Udost臋pnij ten post

soltys48    19865

Chojnowskie u偶ywa艂em kilka lat bardzo intensywnie w strautmannie i dawa艂y rad臋聽

Udost臋pnij ten post

michal1993    462

Te偶 by艂em wst臋pnie zdecydowany na chojnowskie, ale trafi艂em na te og艂oszenie z OLX, prawie 200z艂 ta艅szy jeden, do kupienia 4 wi臋c tak troch臋 si臋 zastanawiam

Moje sprz臋ty:
- W艂adimirec T 25 A2
- MTZ 82
Je偶eli pomog艂em kliknij na zielon膮 strza艂k臋 w rogu mojego postu.

Udost臋pnij ten post

ZetorMisio    434

Tak szczerze 4x750 + listwy + 艣ruby + tryby do 艂a艅cuch贸w+ co艣 tam jeszcze wyjdzie po drodze ..... P贸艂 rozrzutnika, nie wspominaj膮c o kilku dniach roboty przy tym馃う

Udost臋pnij ten post

slawek74    12284

a jak kupi drugi to b臋dzie napewno lepszy 馃

listwci tryb贸w nie koniecznie musi zmienia膰...

Udost臋pnij ten post

ZetorMisio    434

Listwy jak nie s膮 zgnite to mo偶e i zostan膮 ,ale nowe 艂a艅cuchy do starych tryb贸w???? Oj chyba nie bardzo dobry pomys艂聽

• Like 1

Udost臋pnij ten post

slawek74    12284
Nieustraszony1044 napisa艂:

S艂awek Ty masz rozrzutnik na pionowych wa艂ach?

tak

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj