Polecane posty

tommy66692    2275
4 godziny temu, fendt8188 napisał:

1 czerwca moje biuro puscilo wnioski to kase zobacze dopiero za tuska zapewne:D albo wcale

Ja wniosek złożyłem chyba 10 czerwca a w poniedziałek hajs przyszedł, dzisiaj złożyłem na drugą turę plus nawozy kurla trzeba się martwić teraz kiedy i w jakiej formie to oddamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1549

już oddaliśmy, ściągnęli z nas z nawozów i to w dużej mierze tak samo na paliwie, mają z czego teraz dołożyć.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcvbghj    3
paprykarz123456789 napisał:

15 godzin temu, zxcvbghj napisał:

składał ktoś wniosek przez mobywatela lub epuap ? dostaliście jakieś potwierdzenie przyjęcia wniosku czy tylko to że wniosek wysłany ?

Tak ze zostal prawidłowy zlozony na maila

po jakim czasie od wysłania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    297
9 minut temu, XTRO napisał:

już oddaliśmy, ściągnęli z nas z nawozów i to w dużej mierze tak samo na paliwie, mają z czego teraz dołożyć.

 

Już dawno to wydali na pomoc UK, zaraz wymyślą coś nowego aby nas wydoić

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3542
2 godziny temu, Bartoszek_xd napisał:

wytłumaczcie proszę ten drugi sposób rozliczania zboża. Pierwszy rozumiem, np 2ha pszenicy po 3 tysie i tyle, a ten drugi to jak to z ilością sprzedanych ton?

Żeby tyle dostać musisz sprzedać conajmniej 11 ton, czyli 5,5 tony z hektara

1 godzinę temu, michalsoft napisał:

Witam czy ktoś dostał jakoś decyzję za pszenicę sprzedana do 14 kwietnia ? Bo ja wniosek złożyłem za raz po ogłoszeniu naboru i nic ani decyzji ani wezwania do poprawy ani kasy ???

Decyzji nie wydają , kase mam na koncie, 23 maja składany wniosek

2 godziny temu, XTRO napisał:

kasa wpłynęła za pszenicę, średnia cena wyszła bardzo dobra. Na co tu teraz narzekać ?     

Czyli jaka u mnie 1380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomek    53
9 minut temu, miwigos napisał:

Żeby tyle dostać musisz sprzedać conajmniej 11 ton, czyli 5,5 tony z hektara

Decyzji nie wydają , kase mam na koncie, 23 maja składany wniosek

Czyli jaka u mnie 1380

Jaki miałeś średni plon z hektara?U mnie np. wyszło lekko ponad 7 ton hektara to i dopłata do tony wyszłaby słabsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1271
2 godziny temu, GRZES1545 napisał:

Jak wroci Tusk to jeszcze nawozowe będziemy zwracać 🙆‍♂️

Mnie na samą myśl o jego powrocie rwie do zwracania. 

  • Like 2

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3542
45 minut temu, thomek napisał:

Jaki miałeś średni plon z hektara?U mnie np. wyszło lekko ponad 7 ton hektara to i dopłata do tony wyszłaby słabsza

Ponad 8 ton, w moim rejonie jak ktoś sprzedał w maju i dostanie 3025 dopłaty to wyjdzie niewiele gorzej jak ja, bo tylko około 400 zł mniej na hektarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4129
1 godzinę temu, Łukaszek napisał:

Wicherek

To oni k... ich mać nie wiedzą jaki jest problem do tej pory ? Na h..  nam tacy przedstawiciele ?

Gdzie dwóch  Polaków tam trzy partie   !  W "Oszukanej Wsi  " są zwolennicy wszystkich partii , nawet jest jeden taki co by się dał zabić za pis , dlatego podjęli decyzję, że chcą się spotkać z wszystkimi partiami poza pise-m  , dla tego jednego członka nie będą robić spotkania

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    33
3 godziny temu, mds212 napisał:

przecież gryn już się sprzedał Tuskowi

Żałosny jestes , przedstaw swoje sukcesy i co zrobiłeś aby rolnictwo w Polsce godne było pracy na nim 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Dokladnie tyle samo co Gryn a mzoe nawet wiecej, bo  przynajmniej nie lizalem d*py rudemu jak Gryn 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zxcvbghj napisał:

po jakim czasie od wysłania ?

3 dni

 

2 godziny temu, farmerss34 napisał:

5 ha cebuli , 5 ha pyry + nawadnianie , i życie jak w madrycie

Tylko nie mieszkam na obszarze warzywniczym. Myślałem żeby kombajn kupic i wynająć tity zeby zawieźli 200 km ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593
13 minut temu, mds212 napisał:

Dokladnie tyle samo co Gryn a mzoe nawet wiecej, bo  przynajmniej nie lizalem d*py rudemu jak Gryn 

Taaaa, każdy kto krytykuje pisowskich głupków musi popierać Tuska. Nazwać to zidioceniem to komplement.

Ty czasem nasz prezydent znowu robi łaskę banderowcom i działa na naszą szkodę Duda: Blokada na ukraińskie zboże będzie zniesiona po 15 września » Kresy - wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy

  • Like 5
  • Thanks 6

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Nie zarzucam mu krytykwoania PISu tylko to jak lizal dupe rudemu zdrajcy na spotkaniu z nim

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Spytaj sie Gryna bo to on lizal nie ja xD Ja tylko stwierdzam fakta obiektywistycznego :D

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1131

Złożyłem wniosek na pszenzyto przez internet. Ogólnie bezproblemowo tylko, że nie dostałem żadnego potwierdzenia że owy wniosek został przyjęty. Na maila nic nie przyszło. Miał ktoś taka sytuacje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Żeby dostać maksymalne stawki dopłat trzeba sprzedać tonowo równo z tym limitem albo ponad?

a) 5,5 – w przypadku pszenicy,

b) 7 – w przypadku kukurydzy,

c) 1,6 – w przypadku gryki.

d) 4,5 – w przypadku upraw jęczmienia lub pszenżyta

e) 3,5 – w przypadku upraw żyta, owsa, mieszanek zbożowych, rzepaku lub rzepiku;

f) 7 – w przypadku kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4129
27 minut temu, Ulman napisał:

Taaaa, każdy kto krytykuje pisowskich głupków musi popierać Tuska. Nazwać to zidioceniem to komplement.

Ty czasem nasz prezydent znowu robi łaskę banderowcom i działa na naszą szkodę Duda: Blokada na ukraińskie zboże będzie zniesiona po 15 września » Kresy - wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy

Czytam i nie wierzę  ! że ja na tego barana głosowałem  ! , szlak mnie trafia   !   przypominam ze to człowiek pis -u   !

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Żydek Żeleński grał prezydenta w serialu "sługa narodu" , my mamy serial "sługa upainy" z naszym prezydentem w roli głównej. Problem jest taki że Żeleński najpierw był komikiem a potem prezydentem a nasz został prezydentem a teraz robi karierę komika i niestety to co robi to nie jest film. 

Edytowano przez Ulman
  • Like 9
  • Thanks 2

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

przerażają mnie ludzie co dalej wierzą pisiorom

  • Like 5
  • Thanks 5
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj