Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    9307
7 godzin temu, mzk napisał:

Mam 50lat nie jestem zawodowcem (kiedyś musiałem sam opanować tabele  itd) ,lecz  zapoznanie się z nowym programem nie trwa dłużej jak irzy dni  , a wierz mi mam wielu znajomych ,którzy są  jeszcze bardziej zaawansowani. Najbardziej zacofani są Ci co całe życie jedno klepią 

Ja w podobnym wieku - ja takie programy sam piszę. Widze że powszechna opinia, że w naszym wieku to tylko przegladanie onetu w IE

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

730 netto pasza świętokrzyskie 

Piszcie o cenach a nie pierdolach to nie ten wątek pogaduchy inny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3556
11 godzin temu, przemek28_28 napisał:

Sam kazałeś słabe ziemie zalesić i iść na etat…. A teraz zmiana zdania?

Ale ty sa tacy co maja 30-50 ha i musza pracować na etacie , to nienormalne jest

Dziś propozycja z młyna 900, wstrzymuje się 

Edytowano przez miwigos
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2487
1 godzinę temu, maly00 napisał:

730 netto pasza świętokrzyskie 

Piszcie o cenach a nie pierdolach to nie ten wątek pogaduchy inny topik

Gdzie to tak płacą? bo u mnie 750 tyle że brutto i jak się w pobliżu  pytam to jest to cena jedną z najlepszych TJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3556
20 minut temu, Tomek90 napisał:

1000, - na młynie jak ma parametry. 

Za 14 białka, dobra cena, po tyle bym sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1185
11 godzin temu, bezbarwny napisał:

Duże to są w ukrainie, a ichnie małe, do 120ha i stu krów już dopłaty z unii dostają. Masz Ty potentat tyle, czy jedyne co duże u Ciebie, to ego, ambicje i koszty?

czy ja podałem jakieś liczby?

mam sąsiadów co maja po 2000 ha i uważam że jestem mały 

i nie mieszkam na Ukrainie tylko w Polsce,

masz takie g....e argumenty że szok, piszę o swojej okolicy a ty się w.....sz w twojej może być inaczej

u mnie małe rezygnują ale są i takie że mają po 200-300 ha i też pozbywają się ziemi 

dotarło

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39
1 godzinę temu, miwigos napisał:

Ale ty sa tacy co maja 30-50 ha i musza pracować na etacie , to nienormalne jest

Dziś propozycja z młyna 900, wstrzymuje się 

Bo rolnik to takie stworzenie co mu zawsze mało ile by nie mial nie znam innej takiej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1185
1 godzinę temu, miwigos napisał:

Ale ty sa tacy co maja 30-50 ha i musza pracować na etacie , to nienormalne jest

Dziś propozycja z młyna 900, wstrzymuje się 

a co w tym dziwnego?

ziemie obrabia po robocie i jeszcze zarabia, to raczej świadczy o pracowitości człowieka i że chce coś osiągnąć a nie siedzieć na 4 literach i narzekać

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    565
10 minut temu, machtomi napisał:

Bo rolnik to takie stworzenie co mu zawsze mało ile by nie mial nie znam innej takiej grupy

no bo rolnik to pracowity człowiek i chce godnego wynagrodzenia a nie miskę ryżu, poza tym rolnik chce coś w życiu osiągnąć a nie jak większość byle na dziś było a przyszłością sie nie przejmować , rolnik myśli 10 lat do przodu a nie jeden dzień, poza tym są różni rolnicy jedni dostali ojcowiznę i nawet jednego ha nie dokupili inni nie mieli nic a dawno prześcignęli tych co mieli spadek po rodzicach 

Edytowano przez jan88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1185
20 minut temu, jan88 napisał:

no bo rolnik to pracowity człowiek i chce godnego wynagrodzenia a nie miskę ryżu, poza tym rolnik chce coś w życiu osiągnąć a nie jak większość byle na dziś było a przyszłością sie nie przejmować , rolnik myśli 10 lat do przodu a nie jeden dzień, poza tym są różni rolnicy jedni dostali ojcowiznę i nawet jednego ha nie dokupili inni nie mieli nic a dawno prześcignęli tych co mieli spadek po rodzicach 

rolnik ?

każdy normalny zdrowy człowiek jak ma chce  coś  mieć to musi pracować a czy to rolnik czy nauczyciel czy strażak kierowca nie ma znaczenie

większość rolników to tylko by się śmiała z sąsiadów : o ten kredy t dobrał, o tamten ziemi dobrał, padnie legnie , o do roboty poszedł już po nim, tacy są w większości polscy rolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9307
13 minut temu, pawelek98 napisał:

rolnik ?

każdy normalny zdrowy człowiek jak ma chce  coś  mieć to musi pracować a czy to rolnik czy nauczyciel czy strażak kierowca nie ma znaczenie

większość rolników to tylko by się śmiała z sąsiadów : o ten kredy t dobrał, o tamten ziemi dobrał, padnie legnie , o do roboty poszedł już po nim, tacy są w większości polscy rolnicy

myslisz że wśród policjantów, nauczycieli czy w biurach nie ma tak ? naiwny jesteś, im większe pieniądze, tym większa zawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

Tydzień temu świętokrzyskie pasza pszenica 720zł.


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    570
Andpol napisał:

3 godziny temu, Damianek20 napisał:

To chyba najtańszy skup w okolicy?

była 750 parę dni temu to jest cena za paszowe a jak parametry będą to i cena będzie lepsza a w mirczu pasza też 700 jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieklub    6

Kowalczyk Garbów 749zł/tona brutto, Gagoś Sieprawki 770zł/tona brutto - pasza.

Lubelskie 

Edytowano przez krzysieklub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
1 godzinę temu, Andpol napisał:

To chyba najtańszy skup w okolicy?

Całkiem możliwe ale teraz to chyba Hadam Olszak i Kot nie odbiegają od niego 

Edytowano przez Damianek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

pasza 830 netto konsumpcja 900 netto


pszenica pasza 830 netto konsumpcja 900 netto


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25956
3 minuty temu, jahooo napisał:

Łatwiej było wymienić firmy, które nie handlowały zbożem

Zwłaszcza , że zależałoby im by trafić na listę będącą swoistą formą pozytywnej reklamy

A swoją drogą to zrobili ładny misz masz. Lista jest ale szlag trafi nim chcesz konkretny podmiot znaleźć. Mogli choć wyszukiwarkę dołożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj