Polecane posty

dzarjan8111    271
3 minuty temu, kat napisał:

Dzwoni pani  z pytaniem o problem ze sprzedażą zboża.  Mówię że nie mam problemu bo już sprzedałem. I że było trochę problemu i trzeba było odczekać swoje. Babka mówi że jak już nie ma problemu to dziękuję o nie ma więcej pytań... 🤐

To miłe ze powiedziałeś prawdę jak na spowiedzi  😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    1019
4 minuty temu, Beryl napisał:

 czy są problemy ze sprzedażą bo Min Rolnictwa może utworzyć skup interwencyjny

Tylko z jaką ceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5628
4 minuty temu, Beryl napisał:

do mnie tez Pani dzwoniła i nie pytała o ilość tylko czy są problemy ze sprzedażą bo Min Rolnictwa może utworzyć skup interwencyjny

Czyli teraz będą  rozwiązywać problem który sami stworzyli. Głupki to mało powiedziane.

  • Like 6
  • Thanks 2

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie dzwonili jeszcze, czekam :D 

  • Haha 2

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    116

 Zaskoczył mnie ten telefon.

Szczerze to nie spodziewałem się usłyszeć że jak już nie ma problemu bo sprzedane to do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, Beryl napisał:

do mnie tez Pani dzwoniła i nie pytała o ilość tylko czy są problemy ze sprzedażą bo Min Rolnictwa może utworzyć skup interwencyjny

Po 101 euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4209

Jest problem bo muszą dla Ciebie wymyśleć jakiś podatek

4 minuty temu, kat napisał:

 Zaskoczył mnie ten telefon.

Szczerze to nie spodziewałem się usłyszeć że jak już nie ma problemu bo sprzedane to do widzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beryl    88
Ulman napisał:

Czyli teraz będą  rozwiązywać problem który sami stworzyli. Głupki to mało powiedziane.

Tak właśnie działają socjaliści tworzą problem, następnie próbują go rozwiązać. Jeśli go zlikwidują to lud będzie ich wychwalał zapominając o wszystkim. Rozwiązywanie wykreowanego problemu pochłania duże zasoby pieniężne i ludzkie.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4209
6 minut temu, Ulman napisał:

Czyli teraz będą  rozwiązywać problem który sami stworzyli. Głupki to mało powiedziane.

Ile masz km do Hrebennego ? szykuj się na 02.02 .23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podatek od nie sprzedanego towaru rolnikowi ? Chciałbym to zobaczyć, wtedy może dopiero ruszyła by rewolucja w Polsce, sejm by aż zapłonął


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271
7 minut temu, kat napisał:

 Zaskoczył mnie ten telefon.

Szczerze to nie spodziewałem się usłyszeć że jak już nie ma problemu bo sprzedane to do widzenia.

Po to pisałem żeby was nie zaskoczyli😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
2 godziny temu, Łukaszek napisał:

Z Hrubieszowskiego oddziału ?

Do mnie dzwonili hrubieszowskiego oddziału z pytaniem czy jeszcze mam pszenicę do sprzedaży, ile i czemu nie sprzedana. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    2017
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Stołek się pali bo rolnicy nie odpuszczają i zapowiadają nowe , ostrzejsze protesty 

Ty się już uspokój, bo może szykują stan wojenny i chcą wiedzieć ile masz szop pełnych ziarna.

  • Haha 2
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    842

Jeszcze troche to wprowadzą obowiązkowe dostawy albo sami bedą przychodzić i zabierać z magazynów bo chłop ma za dużo w stodole...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1501
3 godziny temu, LonelySoul napisał:

Czy ktoś posiada jakikolwiek dokument potwierdzający zła jakość tej pszenicy z Ukrainy ? Pytam serio bo widzę że non stop jest narzekanie na jakość ,agrounia jakieś próbki pobierała a wyników jak nie widziałem tak nie widzę.  Zwierzęta miały zdychać a też jakoś cicho ..  

Pytanie w drugą stronę, czy ktoś posiada badania jakie ta pszenica ma parametry?? no właśnie... a zdychać nie będą nie bój się na mikotoksyny wali się więcej chemii i po problemie, jedynie życzyć smacznego, poza tym cykl życia zwierząt jest krótki i choroby nie mają kiedy się ukazać. 

4 minuty temu, koniu napisał:

Jeszcze troche to wprowadzą obowiązkowe dostawy albo sami bedą przychodzić i zabierać z magazynów bo chłop ma za dużo w stodole...

100% by tak było jeżeli byłby deficyt. 

Edytowano przez Tigon
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    116
12 minut temu, dzarjan8111 napisał:

Po to pisałem żeby was nie zaskoczyli😞

No sory ale nie każdy ma czas wszystko na forum przeglądać.  Jak się ma hodowle to zimą nadal sporo pracy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    864
2 godziny temu, Fabian777 napisał:

Też był telefon z arimr o ilości posiadanego zboża i problemach że sprzedażą. Mazowieckie 

Może nowi oszuści, będą wiaderkami wynosić, zamykać stodoły!

Nowa metoda- na wiaderko 

Edytowano przez skywalker89
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770
12 minut temu, koniu napisał:

Jeszcze troche to wprowadzą obowiązkowe dostawy albo sami bedą przychodzić i zabierać z magazynów bo chłop ma za dużo w stodole...

Chyba żaden pomysł pisuaru mnie już nie zaskoczy, w socjalizmie wszystko możliwe. 

Jak. Już dzwonią to mówcie jak jest, a nie ze udało się w czas sprzedac i jest super, zresztą część rolników nadal zafascynowani pisuarem. Mam nadzieję że zadzwonią do mnie chętnie swoją opinię wyrażę. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7752
18 godzin temu, 6MaaJsTeR9 napisał:




 Tutaj na filmie akurat jest kukurydza ale pszenica w podobnych warunkach leży na dworze
niżej wstawiam zdjęcie pszenicy z ukrainy 


 

326470051_3310714019193765_603546614058842105_n.jpg

 W czasach komunistycznych , tylko tak składowali  i było dobrze i nikt nic nie powiedział .

Teraz na 4 strony świata , głoszą .

Edytowano przez galan99
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9107
1 godzinę temu, Beryl napisał:

Tak właśnie działają socjaliści tworzą problem, następnie próbują go rozwiązać. Jeśli go zlikwidują to lud będzie ich wychwalał zapominając o wszystkim. Rozwiązywanie wykreowanego problemu pochłania duże zasoby pieniężne i ludzkie.

Coś jak cov19🤔?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj