Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galan99    7587

Nic nie może wiecznie trwać , NOWY ZIELONY ŁAD , WPROWADZA ZMIANY , TU SZUKAJ PROBLEMU .

4 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

Z takim podejściem, to Galan i twoje wnóki będą jeździć robić na zagranicznych panów 

DO GRYNA POJEDZIESZ DO PRACY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wieczne szukanie winy. 

a bo to ruskie, a bo to lunia  a i opozycja, za całą resztę odpowiada 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, galan99 napisał:

DO GRYNA POJEDZIESZ DO PRACY

O mnie się nie martw. Ja nie wiąże się z rolnictwem na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Nie martwię się , ni by po co , skoro nie wiążesz się z rolnictwem , To nie ma problemu że coś się nie opłaca , niech martwią się ci co tylko z tego rolnictwa żyją .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przykro patrzeć jak PiS wszystko niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Nie Tylko PiS . 

Od roku 1990 wszystko poszło nie tak zniszczone .

Teraz już nie ma co niszczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
4 godziny temu, Roman176 napisał:

wiesz ze sam teraz sobie zaprzeczyłeś ?  coś jak idiota 

Co konstytucja mówi o rodzinie?
 
 
Państwo w swojej polityce społecznej i gospodarczej uwzględnia dobro rodziny. Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej i społecznej, zwłaszcza wielodzietne i niepełne, mają prawo do szczególnej pomocy ze strony władz publicznych.
 
jedynej partii co przeszkadza konstytucja to jest platforma 

Zaprawdę powiadam ci: PRZESTAŃ CHLAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Nawet jak przestanie to wóda już swoje zrobiła i Romek zawsze będzie poza normą.

20 minut temu, galan99 napisał:

Sam wiem , na pajaców nikt nie będzie  głosował  Jak  . 

Grzegorz Braun: Szczęść Boże .

AGROunia z chłopa stanie się Polityk , to jeszcze większa porażka , jak chłop bierze się za politykę .

A czemu na pajaców? Może po prostu nie rozumiesz co mówią albo co gorsza nigdy nie próbowałeś zrozumieć.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
21 minut temu, galan99 napisał:

Sam wiem , na pajaców nikt nie będzie  głosował  Jak  . 

Grzegorz Braun: Szczęść Boże .

AGROunia z chłopa stanie się Polityk , to jeszcze większa porażka , jak chłop bierze się za politykę .

Pajac czy nie trochę chłopkom rozjaśnili w głowach -gdyby nie strajki pod ich przewodnictwem to dalej import z ukrainy jechał na starych zasadach .Kto ma rządzącym mówić prawdę ?Na początku mają wzniosłe cele a dopiero później im sie przewraca we łbach - tak jak klerycy iświeżo wyświęceni oni wierzą w boga a jak wkręcą się w kościelny młyn to się zmieniają -wejdzie miedzy wrony musisz krakać jak i one 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem. Miałem poprawić 

2 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

🫣

Juuu...:$

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

A jeszcze dodam był Endriu Lepper prosty człowiek którego też środowisko wypaczyło .Na początku wzniosłe cele a później władza i stoczenie  jeszcze wcześniej Janowski  ten nie chciał z nurtem to zrobili z niego wariata .Wiadomo że gdyby w sejmie byli tylko rolnicy rozwiązania były by inne .A tak czy Gryn czy Kołodziejczak jak lizną władzy to się zmienią .Jest powiedzenie że władza korumpuje totalnie -.A my małe robaczki nawet nie wiemy jak byśmy reagowali na władzę i koneksje .Mnie jeszcze nikt nie zaproponował kilku milionów łapówki (jednak mnie śmieszą jakieś tam zegarki wycieczki i takie grosze przyjmowane przez debili )kąkretna stawka to rozumiem -ale w jakiej pralce to później uprać -w betoniarce i to takiej na samochodzie ?bo na mniej nie warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
46 minut temu, jacek1296 napisał:

Zaprawdę powiadam ci: PRZESTAŃ CHLAĆ.

typowy platfus zero konkretów i argumentów tylko obrażanie 

45 minut temu, Ulman napisał:

Nawet jak przestanie to wóda już swoje zrobiła i Romek zawsze będzie poza normą.

hmm ja tu jestem chyba jedyny co na forum sprawdzany jest przed pracą na alko  gdyby was tu sprawdzić 80% by już nie robiła 

56 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Przykro patrzeć jak PiS wszystko niszczy

co na przykład niszczy ? 

  • Haha 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Jak ty tak na trzeźwo bełkoczesz od rzeczy, to strach pomyśleć co się dzieje jak wypijesz😂

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
1 godzinę temu, HF86 napisał:

wieczne szukanie winy. 

a bo to ruskie, a bo to lunia  a i opozycja, za całą resztę odpowiada 🤣

polska potrzebuje takich idiotów  

1 minutę temu, Ulman napisał:

Jak ty tak na trzeźwo bełkoczesz od rzeczy, to strach pomyśleć co się dzieje jak wypijesz😂

co ja bełkocze zacytowałem tą panią co wklejałem co negowałeś jej wykształcenie i prace w najlepszej uczelni w PL ........... ale burak zawsze się znajdzie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5024
4 minuty temu, Roman176 napisał:

co na przykład niszczy ? 

łatwiej wymienić czego nie zniszczył...... kurde też nie mogę nic znaleźć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

ile ludzi jest zwalnianych przez pis ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
1 minutę temu, Roman176 napisał:

co ja bełkocze zacytowałem tą panią co wklejałem co negowałeś jej wykształcenie i prace w najlepszej uczelni w PL ........... ale burak zawsze się znajdzie 

No i co ta pani socjalistka według ciebie wniosła? Która to ta najlepsza uczelnia w Polsce


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

alkohol dla buraka i ciemno grodu 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Przed chwilą pisałeś że nie pijesz😆


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613

dla ciebie mądrzy ludzie to alkoholicy to co by tu z takimi dyskutować 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
40 minut temu, v11 napisał:

-ale w jakiej pralce to później uprać -w betoniarce i to takiej na samochodzie ?bo na mniej nie warto 

Ta pralka nazywa się rolnictwo.☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607
11 minut temu, mirro napisał:

Ta pralka nazywa się rolnictwo.☺️

Połączenie ryczałtu z rolnikami VAT-owcami to jedna wielka pralnia pieniędzy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Aż mnie korci żeby coś napisać. Ale na razie się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
43 minuty temu, Roman176 napisał:

ile ludzi jest zwalnianych przez pis ? 

oni są tak zwolnieni umysłowo, że nie da się ich bardziej zwolnić 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj