Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DTaras    1955
mirro napisał:

A co ma wspólnego, albo jaka jest korelacja między imigracją a homoseksualizmem?

Tylko, że te gangusyny są nieletnie i problemem Szwedów jest ich skazanie. Zapowiedź pomocy wojska to zapowiedź mostu powietrznego w rejon miejsca pochodzenia coś mi się wydaje. Poza tym Polak w Szwecji to też polityka imigracyjna...


jahooo napisał:

10 minut temu, DTaras napisał:

Wymieszałem ale dalej nie było jak nabrać to rozrobiłem na wagę - się okaże się...

mój dostawca zrezygnował z innvigo ze względu na g... nośniki

To mój jeden jedyny środek invigo się okazuje. Mam jeszcze zwykły chlomazon ale podobno w rzepaku bezpieczniejszy w kapsułach. Pierwszy raz rzepak od chwasta pryskam. Raz mi facelia przerosła to skosiłem orkanem górę i rzepak ją wyprzedził potem siałem późno dwa lata i też kwiatki były ale teraz chciałem popróbować nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1955
mirro napisał:

Gościu ewidentnie nie planował zwalniać przed kijanka bo z daleka walił długimi żeby mu uciekał. (...)

Gościu aktualnie się zmył co mi wystarczy aby stwierdzić jego winę a także, że był zjarany albo co gorzej. Pewno wypłynie za pół roku i będzie grał biednego misia i w zależności od powodzenia odwyku stwierdzi, że to wypadek i nie jego wina albo że popadł w problemy z narkotykami z powodu tej sytuacji ptfui. Na pal chama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7638

Składać gratulacje młodym teraz będą oczekiwać potomka by mógł pracować na ich emeryturę .

Robert Biedroń pokazał zdjęcia ze swojego ślubu. Udało mu się w Polsce poślubić partnera?
Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

im sie udalo teraz czas na ciebie🤣..ogladalem taki slub w dreznie-jakis uszczegolnych uczuc we mnie nie wzbudzil,

6 godzin temu, Pafnucy12 napisał:

https://images.app.goo.gl/vA5G7RRGWMSTbgZq8 

I taka z Tobą rozmowa... 

Chwalisz się, ale zapytać o szczegóły, to uciekasz od odpowiedzi...

Czyli albo fantasta, albo klamczuszek...

to nie moja babka -cos pokreciles.

image.jpeg.78213e2b9b34fcfadf30868b61822930.jpeg

2 godziny temu, witejus napisał:

Przecinek zgubiłeś między 2 a 5 bajkopisarzu.

no wlasnie cos kolo 8 sie kapnalem ze zasialem za szybko.  tak naprawde to 2.6 bo zaoralem kawalek laki kuzyna za ogrodzeniem.

bajki z kapusty ,czosnku i oleju napedowego  to chyba twoja specjalizacja..

2 godziny temu, Pafnucy12 napisał:

Jaki siewnik?

U siebie? Tyle to ja... a nie ważne...

Ja siewy zakończyłem... wprawdzie było jeszcze zlecenie, ale powiedziałem że nieczynne..

jedyny sluszny dla prawdziwego polaka 😂

ja dopiero dzisiaj zaczalem .

zapowiadaj 2 miesiace lata wiec nie widze sensu siac jak w ksiazkach z lat 80..

az dziw ze nikt nie zmienia zalecen sprzed dziesiecioleci

na farmerze byl pare dni temu taki artykul o terminach siewu- sam redaktor na koncu zauwazyle ze te terminy to dzisiaj mozna sobie ...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
2 godziny temu, galan99 napisał:

Składać gratulacje młodym teraz będą oczekiwać potomka by mógł pracować na ich emeryturę .

Robert Biedroń pokazał zdjęcia ze swojego ślubu. Udało mu się w Polsce poślubić partnera?
Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń

Tacy na uja powinni zakładać obrączki

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4640
13 godzin temu, DTaras napisał:

Wódeczka mrożona suchym lodem z termosu... mniam.

ze niby co ? 

3 godziny temu, jahooo napisał:

mój dostawca zrezygnował z innvigo ze względu na g... nośniki

ja w rzepaku stosowałem i jest czysto 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2083
Dnia 9.03.2023 o 21:17, Ulman napisał:

A co Panowie Szlachta sądzicie o rewelacjach szefa NBP? Według tego szaleńca mamy zbić 10% inflacji w 9 miesięcy. Nie wiem czy w historii światowej ekonomii ktokolwiek zbił inflację bez drastycznej terapii szokowej a nasze społeczeństwo jest na tyle ciemne ze ich takie bzdury nie ruszają. Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o ekonomii wie że z inflacji wychodzi się latami jeśli chce się wyjść z tego w miarę bezboleśnie. Do tego mały komunista na konwencji wyborczej obiecuje że płaca minimalna dużo wzrośnie. Czy ich elektorat to tacy kretyni którzy w to uwierzą?  Przecież te dwie sprawy się kompletnie wykluczają i są sprzeczne. Jednak Kurski miał racje ze ciemnota wszystko kupi. 

 

luty 18,4% - wrzesień 8,2%

10,2pp w 7 miesięcy :D :D :D 

Dnia 9.03.2023 o 21:23, Ulman napisał:

Żeby zbić ceny zywności to by trzeba drastycznie ograniczyć koszty wytworzenia produktu. Obnizyć pensje podatki, energię i inne składowe o kilkanaście/kilkadziesiąt procent. Opowieadją bzdury dla idiotów którzy nie maja bladego pojęcia jak to działa.

 

Dnia 9.03.2023 o 21:51, Ulman napisał:

Istotne są ceny końcowe dla konsumenta a tu ruchu wielkiego nie ma. Zbicie inflacji o 10 % w tak krótkim czasie musiałoby być spowodowane drastycznym ograniczeniem siły nabywczej i zapaścią gospodarki. By to osiągnąć trzeba by obnizyć pensje a nie je podwyższać jak PISkomuna obiecuje.

więc. mówisz, że nie jesteś ciemnotą i kretynem i masz pojęcie o ekonomii, że nie jesteś idiotą i wiesz jak to działa?? :D :D :D 

buuaaachachachaaaaaaaaaaaaaa

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336
5 godzin temu, galan99 napisał:

Składać gratulacje młodym teraz będą oczekiwać potomka by mógł pracować na ich emeryturę .

Robert Biedroń pokazał zdjęcia ze swojego ślubu. Udało mu się w Polsce poślubić partnera?
Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń

 

3 godziny temu, witejus napisał:

Tacy na uja powinni zakładać obrączki

Wolę takich jak oni, czy podobnie Raczka ze Szczygielskim. 

Wasz prymitywny sarkazm jest żałosny. Wolicie pewnie katolickie k**ewstwo odwalane przez Martę Kaczyńską, czy jeszcze większe k**ewstwo Jacka Kurskiego (bo podwójne razem z nową żoną) o k**ewstwie KK nawet nie wspomnę co za pieniądze unieważnił trzy małżeństwa mimo braku ekumenicznych przesłanek do tego.

No ale prosty lud woli rechotać o jakiś "j**anych pedałach"

Te dwie pary gejów mają wyższą moralność niż te pisowskie symbole

1 godzinę temu, nie napisał:

luty 18,4% - wrzesień 8,2%

10,2pp w 7 miesięcy :D :D :D 

 

więc. mówisz, że nie jesteś ciemnotą i kretynem i masz pojęcie o ekonomii, że nie jesteś idiotą i wiesz jak to działa?? :D :D :D 

buuaaachachachaaaaaaaaaaaaaa

leki ci przestały działać? Ześ ciemny jak chłop sanacyjny. Widzę, że władzy wystarczyło 8 lat by urobić tępych buców nie mających pojęcia o realnym świecie. Ty to musisz mieć dużo rosyjskiej, białoruskiej  albo północnokoreańskiej krwi w sobie, że tak dobrze poszło. Ciemnogród w natarciu.

Wyborcza cena paliwa zrobiła wynik. Wysil się i popytaj w domu kogoś mądrzejszego jak wygląda twój koszyk inflacyjny

Edytowano przez Takeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4273
1 godzinę temu, Pafnucy12 napisał:

a nie problemami prawdziwymi...

A widzisz - w życiu niektórych może właśnie to są prawdziwe problemy, że sobie dwóch chlopow obrączki założyło 🤷 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
5 godzin temu, Takeda napisał:

Wolicie pewnie katolickie k**ewstwo odwalane przez Martę Kaczyńską, czy jeszcze większe k**ewstwo Jacka Kurskiego (bo podwójne razem z nową żoną) o k**ewstwie KK nawet nie wspomnę co za pieniądze unieważnił trzy małżeństwa mimo braku ekumenicznych przesłanek do tego.

M grubo się mylisz, jest przeciwnie

 

5 godzin temu, Takeda napisał:

Te dwie pary gejów mają wyższą moralność niż te pisowskie symbole

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061
8 godzin temu, witejus napisał:

Tacy na uja powinni zakładać obrączki

dziwne masz fantazje... za duzo na plebanie zagladasz ?? 😂

mialem ziemniaki skonczyc a tu pada..zostala mi pare workow sadzeniakow i zamiast kukurydzy zasadzilem pare rzadkow-to chyba byl dobry ruch 😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
2 godziny temu, jacus napisał:

za duzo na plebanie zagladasz

Tak dla sąsiada pytam, skąd masz tyle wiadomości o tym co się dzieje na plebanii?oglądasz serial Plebania w TVP?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5625
4 godziny temu, jacus napisał:

dziwne masz fantazje... za duzo na plebanie zagladasz ?? 😂

mialem ziemniaki skonczyc a tu pada..zostala mi pare workow sadzeniakow i zamiast kukurydzy zasadzilem pare rzadkow-to chyba byl dobry ruch 😂

Biznes życia zrobisz na tych kilku rządkach ziemniaków, będzie na kanapki i herbatkę do termosa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6455

Biznesy to się robi tak jak tu.

Ano w Lublinie mówi się co raz głośniej o Hotelu Huzar , byłym hotelu garnizonowym jako o hotelu Kaczyńskiego. W tym hotelu miałem okazję alkoholizować się niejednokrotnie w zacnym gronie. Oto ten hotel został sprzedany za 3mln PLN z zasobu Agencji Mienia Wojskowego, razem z gruntem a to centrum Lublina.  A potem na remont spółka dostała 60 mln dotacji. A zgadnicie jakaż to spółka i kto tam paluszki tłuste macza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061
2 godziny temu, witejus napisał:

Tak dla sąsiada pytam, skąd masz tyle wiadomości o tym co się dzieje na plebanii?oglądasz serial Plebania w TVP?

nie czytam niedziele wydanie z dabrowy gorniczej...

tomus- w sumie nie dziwie sie twojej zonie ze wszedzie jezdzi bez ciebie.. moze  wkoncu znajdzie jakiegos prawdziwego mezczyzne,nawet na boku 😂

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5625
29 minut temu, jacus napisał:

 

tomus- w sumie nie dziwie sie twojej zonie ze wszedzie jezdzi bez ciebie.. moze  wkoncu znajdzie jakiegos prawdziwego mezczyzne,nawet na boku 😂

 

Ale ty tępy jesteś, i jeszcze się tym w internecie chwalisz xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

rzeczywiscie tepy jestem -uwierzylem ze ktos taki jak ty moze miec kogokolwiek😂/

ty jedynie na motorze mozesz milosniczki zbeirania grzybow w lesie przewiezc-mam nadzieje ze choc lateksowych reklamowek na te grzyby uzywasz.

wicia idz popisz w temacie ceny on -bo nie ma sie  z kogo posmiac.

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1955
mirro napisał:

Biznesy to się robi tak jak tu.

Ano w Lublinie mówi się co raz głośniej o Hotelu Huzar , byłym hotelu garnizonowym jako o hotelu Kaczyńskiego. W tym hotelu miałem okazję alkoholizować się niejednokrotnie w zacnym gronie. Oto ten hotel został sprzedany za 3mln PLN z zasobu Agencji Mienia Wojskowego, razem z gruntem a to centrum Lublina.  A potem na remont spółka dostała 60 mln dotacji. A zgadnicie jakaż to spółka i kto tam paluszki tłuste macza?

Szefernaker jest ze Szczecina to chyba o innego misia pisia chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk    61

50 najbardziej wpływowych żydów czyt. chazarów na świecie. Warto zwrócić uwage na brak pładków uszu u tych gadów, cecha charakterystyczna oprócz wlosów tzw. myszki miki xd https://www.jpost.com/influencers/50jews-23

a tu jak ktoś chce głosować na Konfederację, ten pan na 100 % beznapletkowiec, Kto wie kto to na zdjęciu?

 

mentsen.jpg

Edytowano przez Pitekk

"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Pitekk napisał:

50 najbardziej wpływowych rzydów

Tylko jedno pytanie....

Co to te rzydy?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk    61

nie no specjlanie napisane przez rz, ale ok zmienie bo napiszą, żeby kupić słownik xd


"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7638

Zamość twierdza parking zapchany i ludzie kasy nie mają ?.

Dochód rolnika z 1 ha 5549 zł zostało podane . Gu....o kogo obchodzi jakie ma ktoś o tym zdanie . Tak wyliczyli i z tego będą brane dane z urzędów jak podał GUS. Rolnicy się bulwersują bo są za bogaci ?.

Przystąpienia Ukrainy do Unii to rok 2030 podano w piątek w Kijowie Katarina Mathernova .

Zapewne handel będzie do tego czasu bardzo rozwijany i owocny .

Niemcy chcą znieść dopłaty bezpośrednie dla rolników w całej UNII .

Niemiecki  minister rolnictwa chce aby zacząć odchodzić od podstawowych dopłat bezpośrednich za takim rozwiązaniem opowiedzieli się inni politycy Niemiec .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj