Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

malaczarna    1698
21 minut temu, Desperado napisał:

Ty i kanarka byś wrąbał, żeby był ciut większy.  xD

Toż to miałem na myśli, hop hop hop.  xD przecież nie masz chyba 67 lat, że myślałaś o trampolinie.   xD

phi ty się chciałeś uczyć nowych rzeczy. Do 67 to nie dam rady pewnie dociągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2226
1 minutę temu, Chłoporobotnik napisał:

Mając dwie zamrażarki mięsa i 12 brojlerów, które mają zostać dla siebie to nie sądzę, że byłbym zmuszony skubać jakieś kanarki.

Tak? Nic im jeść nie dajesz? Tyle co złowią? A gdzie śpią? 

 śpią to śpią ,ale gdzie sra..  . U mnie psy załatwić się chodzą na gnojownię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1698
9 minut temu, wojtal24 napisał:

no prawie całe obrady oglądałem bo akurat siedziałem cały dzień przed papierami i słuchałem w Polsat news jedynie Bosak i Jakubiak coś mądrego powiedzieli i teraz Braun odwalił świece żydowska zagasił gaśnica w Sejmie

siara na cały świat poszła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, kizak napisał:

 śpią to śpią ,ale gdzie sra..  . U mnie psy załatwić się chodzą na gnojownię .

I szcza... A sranie też, najlepiej w świeżo posianych warzywach jak jakiś się przyplącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3599
5 minut temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Sylwek nie ma u Ciebie błota 🤔

Fajny pies 🐕

 

Dziękuję w imieniu....tej suczki..

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7325

Ale jajca.

Chyba wiosna idzie. Na wiosce u kolegi bocian przyleciał dzisiaj 🙄 mors jaki czy co 🙆

IMG_20231212_174224.jpg


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6791
1 minutę temu, pedro2 napisał:

Ale jajca.

Chyba wiosna idzie. Na wiosce u kolegi bocian przyleciał dzisiaj 🙄 mors jaki czy co 🙆

IMG_20231212_174224.jpg

może wcale nie wylatywał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2226
2 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

I szcza... A sranie też, najlepiej w świeżo posianych warzywach jak jakiś się przyplącze...

 Warzywko to pastuchem ogrodzone 2 druty ,co by cudze psy nie łaziły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14225
6 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Mając dwie zamrażarki mięsa i 12 brojlerów, które mają zostać dla siebie to nie sądzę, że byłbym zmuszony skubać jakieś kanarki.

Tak? Nic im jeść nie dajesz? Tyle co złowią? A gdzie śpią? 

A czasami kimają w stodole, czasami w oborze. Nic nie dostają jedynie parę umów, kotki to nawet u sąsiadów się pokocily bo tu nie miały gdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2489
Łolek napisał:

Tak czysto hipotetycznie i w formie zabawy pytam bo było wspomniane o prezydencie, macie jakieś swoje typy 

ja nie widzę na tą chwilę kandydata


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5612
Aktywnyrolnik7245 napisał:

57 minut temu, Sylwekx25 napisał: Trzeba było zacząć wywozić to złoto 🤭  Sylwek nie ma u Ciebie błota 🤔

Na podwórku jest jak uj 😅


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
2 minuty temu, kizak napisał:

 Warzywko to pastuchem ogrodzone 2 druty ,co by cudze psy nie łaziły 

U mnie na szczęście psów zbytnio wokół nie ma, kotów też niezbyt. Choć na kawałku przy domu sarny za bardzo buszują i nie sieję tam. 

2 minuty temu, gregor1284 napisał:

A czasami kimają w stodole, czasami w oborze. Nic nie dostają jedynie parę umów, kotki to nawet u sąsiadów się pokocily bo tu nie miały gdzie 

I może jeszcze nigdzie nie sikają i nie srają? Dziękuję, postoję, parę kawałków kiełbasy i święty spokój. Teraz z miesiąc się żadna nie złapała w stodole bo tylko tam się zdarzają.

Edytowano przez Chłoporobotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, 12Pafnucy napisał:

Dziękuję w imieniu....tej suczki..

Młode będą 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3599

Raczej nie.

Ma być wysterylizowana... Chyba że się zakochają wcześniej.... Bo mam i pieska...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2465
6 godzin temu, Łolek napisał:

Tak czysto hipotetycznie i w formie zabawy pytam bo było wspomniane o prezydencie, macie jakieś swoje typy 

Braun

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10035

Mechanik auto mi odprowadził właśnie... 

Niby tylko eksploatacyjne materiały, a portfel przewietrzylo konkretnie... Dobrze że chociaż za robociznę nie muszę płacić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14225
12 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

U mnie na szczęście psów zbytnio wokół nie ma, kotów też niezbyt. Choć na kawałku przy domu sarny za bardzo buszują i nie sieję tam. 

I może jeszcze nigdzie nie sikają i nie srają? Dziękuję, postoję, parę kawałków kiełbasy i święty spokój. Teraz z miesiąc się żadna nie złapała w stodole bo tylko tam się zdarzają.

Kup oprócz krowich w oborze nie zauważyłem w stodole też nie. Przyznam się szczerze że kiedyś robiłem jakąś siuntke i hipolem bylo czuć w garażu A że zapach podobny to koty karę dostały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7325
17 minut temu, radekz200 napisał:

może wcale nie wylatywał? 

Po żniwach odleciał. Raczej by chłopak zauważył przed domem 🤭


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9028
18 minut temu, wojtal24 napisał:

ja nie widzę na tą chwilę kandydata

Jakubiak.🙋‍♂️

12 minut temu, krilan06 napisał:

Braun

Oj działo by się.  🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6791
3 minuty temu, pedro2 napisał:

Po żniwach odleciał. Raczej by chłopak zauważył przed domem 🤭

może doleciał do ukrainy i wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Podjedź pogadaj. U nas zabierają takie budynki do kruszenia 

Ciekawe czy w swoich budynkach rządowych pozwoli by zorganizować wigilię? Albo u ukropow? Jak myślisz?

On ma też kruszarkę a potem jak kcesz kupić gruzu pokruszonego to sobie liczy jak cygan za babkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj