Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

Agrest    26136
1 minutę temu, Chłoporobotnik napisał:

Tak bo będzie darł japę. Jak słyszę szczekanie psa to od razu dałbym mu po łbie.

Jak ty gdakanie znosisz?

A skowronka na niebie?

Niedaj bóg kos z rana czy wieczora śpiewa🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    5022
Przed chwilą, superfarmer02 napisał:

Chyba lepiej jak szczeka niż jak ktoś ma kąty przeglądać🤔 

 

Przez 60 lat ponad był jeden pies, którego nawet nie pamiętam. Nikt nie myślał o następnym. U moich sąsiadów najbliższych są raptem dwa, z czego jeden to mały szczyl w domu. Sąsiad zza płotu miał to wybiegł na drogę i go auto trzasnęło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3810
46 minut temu, malaczarna napisał:

Ty jak ta baba z sprawa dla reportera?https://www.facebook.com/share/r/xFAKD6PHifSVcBxa/

Ojjjj.

Chyba coś tu...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    5022
1 minutę temu, Agrest napisał:

Jak ty gdakanie znosisz?

A skowronka na niebie?

Niedaj bóg kos z rana czy wieczora śpiewa🤣

A ptaki to mam w nosie, poza perlicami to mało akustyczne. Z perlicy to choć mięso a pies to dla mnie taki darmozjad.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3810
1 minutę temu, Chłoporobotnik napisał:

Przez 60 lat ponad był jeden pies

Ooooo. Długowieczny jakiś...co za rasa?

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26136

Są tacy co i psy jedzą, a niektórzy nawet je na kimś wieszają... ot jajcarze🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    5022
Przed chwilą, 12Pafnucy napisał:

Ooooo. Długowieczny jakiś...co za rasa?

Przez 60 lat od wybudowania chałupy... W latach 80 ojciec przywiózł siostrze szczeniaka, zdechł czy go uśpili po 10 latach gdzieś. Wcześniej ani później już tego nie było. Koty były ale do 2012 jak ostatniego auto rozjechało i koniec karmienia darmozjadów, które nawet myszy nie łapały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3810
3 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

A ptaki to mam w nosie, poza perlicami to mało akustyczne. Z perlicy to choć mięso a pies to dla mnie taki darmozjad.

Ale wiesz jakie to fajne?

Sie z piesełem pobawiłem....

Bycka wyglaskalem....

IMG_20231212_152900.jpg

IMG_20231212_154146.jpg

Edytowano przez 12Pafnucy
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14332
7 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Tak bo będzie darł japę. Jak słyszę szczekanie psa to od razu dałbym mu po łbie.

Jest i na to sposób, tresura. Do podwórka to dobrze jak jest a i do krów też. Zaraz jakieś takie żwawe się robią i elegancko w szyku idą a tak to jak gwizdniesz to idą ale powoli 

4 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

A ptaki to mam w nosie, poza perlicami to mało akustyczne. Z perlicy to choć mięso a pies to dla mnie taki darmozjad.

A coś się perlice uspokoiły jak ich samiec wyrok dostał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    5022
Przed chwilą, gregor1284 napisał:

Jest i na to sposób, tresura. Do podwórka to dobrze jak jest a i do krów też. Zaraz jakieś takie żwawe się robią i elegancko w szyku idą a tak to jak gwizdniesz to idą ale powoli 

Szkoda czasu, lepiej poleżeć. 

Przed chwilą, 12Pafnucy napisał:

Ale wiesz jakie to fajne?

Sie z piesekem pobawiłem....

Bycka wyglaskalem....

IMG_20231212_152900.jpg

IMG_20231212_154146.jpg

Bycek może i fajny ale ja to bym się do tego nie przywiązywał aż tak. Ja to tych uszaków co pójdą na zabicie to nawet nie głaskam. Po co się ma oswajać jak i tak skończy żywot przez uderzenie pałką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14332
2 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Przez 60 lat od wybudowania chałupy... W latach 80 ojciec przywiózł siostrze szczeniaka, zdechł czy go uśpili po 10 latach gdzieś. Wcześniej ani później już tego nie było. Koty były ale do 2012 jak ostatniego auto rozjechało i koniec karmienia darmozjadów, które nawet myszy nie łapały.

Ba jak przepasione. Kotkę mamy miastową to i nieraz z półtora km od domu ją widać na łąkach jak poluje na myszy czy małe zające. Kijem i głodem każdego wychowa. Znajomy też jakiegoś kota z miasta przywiózł to mu na dzień dobry wytłumaczył że żadnych gurnegoldów jadł nie będzie tylko zje to co sobie złapie i myszy łapał jak brak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3810
Przed chwilą, Chłoporobotnik napisał:

Ja to tych uszaków co pójdą na zabicie to nawet nie głaskam. Po co się ma oswajać jak i tak skończy żywot przez uderzenie pałką

Nie wie o tym co go czeka...a miło,....jak mu miło i dobrze ten kawałek czasu zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3259

a dla mnie takie małe to najlepsze , i najb ardziej lubie przy tym chodzić 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    5022
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Ba jak przepasione. Kotkę mamy miastową to i nieraz z półtora km od domu ją widać na łąkach jak poluje na myszy czy małe zające. Kijem i głodem każdego wychowa. Znajomy też jakiegoś kota z miasta przywiózł to mu na dzień dobry wytłumaczył że żadnych gurnegoldów jadł nie będzie tylko zje to co sobie złapie i myszy łapał jak brak 

Trutka taniej wyjdzie niż trzymanie tego, a jeszcze taniej łapki zastawiać, mam w stodole zastawione 6 sztuk. Mi się dziś szczurek do żywołapki złapał... Zlikwidowałem go w germańskim stylu... Dwunasta sztuka w ciągu 3 lat.

Edytowano przez Chłoporobotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5326
4 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Szkoda czasu, lepiej poleżeć. 

Bycek może i fajny ale ja to bym się do tego nie przywiązywał aż tak. Ja to tych uszaków co pójdą na zabicie to nawet nie głaskam. Po co się ma oswajać jak i tak skończy żywot przez uderzenie pałką.

Trochę dłużej niż królik on pożyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7735

Moja kotka domowa i cały czas jak nie mysz to wróbel wpadnie

Iść swoich bycków obrządzić

Sim będzie się czochrać 

Hf lizać 

Lm wąchać 

A mały się podstawi żeby po plecach pogłaskać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1845
4 godziny temu, Chłoporobotnik napisał:

Więcej niż 3-3,50zł na sztukę wydawać to bym musiał na głowę upaść. Smak to kwestia drugorzędna. Ma być % a reszta to... Tak samo jak niektórzy smaki na gorzałę mają a mi to tylko aby nie jakaś owocowa była czy kawowa i już 

Daleko masz do biedronki? Kustosz 1.99 jak ma być  tanio.  Pjoter  sam jesteś to po ch^j oszczędzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5326

Dziś koty kogoś gołębia pozbawiły. Jakiś chyba hodowlany był. Nie pierwszy raz się zdążyło.... 

9 minut temu, Karol6130 napisał:

Moja kotka domowa i cały czas jak nie mysz to wróbel wpadnie

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10239
7 godzin temu, jacus napisał:

slonko swieci,cieplo ,resztki sniegu w oczach topnieja. na polach woda i kukurydza stoi..

dzwonilem na skup - gdy bedzie sie dalo kosic, to znowu zaczna w rekawy ladowac..

Ot tacy uczeni a w grudniu jeszcze kukurydza na polach stoi 🤭🤭🤭 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14332
33 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Trutka taniej wyjdzie niż trzymanie tego, a jeszcze taniej łapki zastawiać, mam w stodole zastawione 6 sztuk. Mi się dziś szczurek do żywołapki złapał... Zlikwidowałem go w germańskim stylu... Dwunasta sztuka w ciągu 3 lat.

Jak taniej jak to tylko co się wody napije 

9 minut temu, szymon09875 napisał:

Ot tacy uczeni a w grudniu jeszcze kukurydza na polach stoi 🤭🤭🤭 

 

Zdążyłeś śniegu trochę nazbierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj