superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

Gość   
Gość

może niewiedza. w papierach może tak ma..

a i koni ma za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyoracz    9
1 godzinę temu, migacz napisał:

Powiedzcie mi jakiś tani gruber do uprawy bezorkowo do 90km to w co patrzeć. Dojdzie mi może trochę piachu i się zastanawiam czy nie spróbować. Nie chcę wydawać majątku a chce żeby dobrze pomieszało. Jest coś takiego?

Ja robię lemken achat 70 i daje radę. 

IMG_20220915_105502.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    319

Też myślałem o lemkenie właśnie. W oborniku też tym dobrze idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4231
6 minut temu, Pafnucy12 napisał:

może niewiedza. w papierach może tak ma..

a i koni ma za dużo...

W tych latach co ma podane, już tego typu dawno nie produkowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Desperado napisał:

już tego typu dawno nie produkowali.

wiem, ale zdarzają się błędy w dokumentacji sprowadzanych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4231

U nas i tak w WK sprawdzają wszystko w książce, jak coś w dowodzie nie tak, to napiszą tak jak to ma być przy przerejestrowywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szonuś nie będę się rozpisywał, ale komunikacja wpisuje na podstawie dostarczonych dokumentów...

no bywają dane trochę odbiegające od stanu faktycznego.

myślę że Tomek nie kłamie, a podał dane z DR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyoracz    9
16 minut temu, migacz napisał:

Też myślałem o lemkenie właśnie. W oborniku też tym dobrze idzie?

Jak przerobiony to powinno iść bez problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4231
10 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Szonuś nie będę się rozpisywał, ale komunikacja wpisuje na podstawie dostarczonych dokumentów...

no bywają dane trochę odbiegające od stanu faktycznego.

myślę że Tomek nie kłamie, a podał dane z DR.

Ten co wstawiłem linka, to nie był Tomka tylko z OLX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o masz... sie nie przyjrzałem.

no ale myślę że dane z dowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186
2 godziny temu, Desperado napisał:

I po co tak kłamać z rokiem produkcji, jak pierwszy lepszy kumaty zaraz mu to w oczy wyrzyga.  Napisze sobie  jak 5211 i cyk cena podobna,   :D jak robi dużą różnicę.

https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-5011-89-wspomaganie-nowe-opony-jak-5211-film-CID757-IDSQrXR.html?

Tu masz do kompletu następnego "ulepa". Ten nawet nie napisał "jak 7211"...

https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7211-super-stan-CID757-IDTUIdh.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791

bo chodzi o to że ludzie prawdopodobnie szukają najczęściej najpoplularniejszej serii 5211 czy 7211 i taki potencjalny klient wpisze w wyszukiwarkę 5211 to nie wyszuka mu 5011. Taki handlarski zabieg. Tak jak np ktoś sprzedaje np hurlimana który jest u nas egzotyką to często w tytule jest hurliman (nie case, zetor, nh, John Deere) tak żeby potencjalnemu klientowi wyświetlił się podczas wyszukiwania.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    422
slawek74    12222

a masz już w którymś haki ? teoretycznie wypadało by 3kat ale jak masz już 2kat to z szukaniem kul i przekładaniem by nie było problemu jak byś 2kat założył....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
18 minut temu, ZetorMisio napisał:

Patrząc na ceny fetorów to za ten rocznik chyba bardzo nie wywalona cena jak na fetoropodobne😁🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    422
6 minut temu, slawek74 napisał:

a masz już w którymś haki ? teoretycznie wypadało by 3kat ale jak masz już 2kat to z szukaniem kul i przekładaniem by nie było problemu jak byś 2kat założył....

Mam w 7245 i w Belarusie ale tam mam 2s ( lekka?)  Z przekładaniem kul raczej problemu nie będzie bo duży Zetor chodzi w innych grach jak pozostałe. 

Zresztą 2s i 2 ciężka ( zwykła) kule mają te same? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145
ZetorMisio napisał:

6 minut temu, slawek74 napisał:

a masz już w którymś haki ? teoretycznie wypadało by 3kat ale jak masz już 2kat to z szukaniem kul i przekładaniem by nie było problemu jak byś 2kat założył....

Mam w 7245 i w Belarusie ale tam mam 2s ( lekka?)  Z przekładaniem kul raczej problemu nie będzie bo duży Zetor chodzi w innych grach jak pozostałe. 

Zresztą 2s i 2 ciężka ( zwykła) kule mają te same? 

kule są te same po zewnętrznej stronie, z tym że hak kat 2 jest masywniejszy


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    422
54 minuty temu, jahooo napisał:

Ja mam 2s w MTZ i tam więcej nie trzeba

Też tak uważam.

 

41 minut temu, Grzechooo napisał:

Ja w renacie 129km mam kat3

Kolega w MF jakimś 105 KM teża 3 kat. Jak tak patrzyłem dzisiaj w sklepie to między 2s a 2 ciężką jest taka sama różnica jak między 2 a 3 kat. A między 3 a 2s jest przepaść. Zamowie chyba jednak 3 kat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1458

kat. 3 ma sens, kiedy i maszyny masz kat. 3. Jeżeli masz maszyny na kat. 2, to nie ma sensu pchać się w kat. 3 i kupować kule przejściowe z kat. 3 na kat. 2. Chyba że za dużo $$ w kieszeni ciąży :) moim zdaniem w takim wypadku lepiej dołożyć do "markowych" kat. 2 niż "no name" kat. 3

Edytowano przez MF675ursus
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj