asaledr

Dopłaty za susze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4717

Ja teraz nie składam, poczekam aż zechcą fakturę. Chyba, ze jutro w armir powiedzą, że trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    113

A może nie będą potrzebne te całe faktury..W arimr nic narazie o tym nie wiedzą albo udają że nie wiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1710
37 minut temu, Janusz napisał:

A może nie będą potrzebne te całe faktury..W arimr nic narazie o tym nie wiedzą albo udają że nie wiedzą....

Czekają na nowe rozporządzenie ministra i pewnie trzeba będzie im doniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1710
Przed chwilą, Roki212 napisał:

Wszystkie dane kontaktowe mają jak trzeba to właśnie sie odezwą ;)

Jak porachuja ile nas miało suszę to to okroja pewnie zer kilka od tej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4717

Ciekawe czy będą jakoś warunkować kwotę jeśli było ponad 50 % upraw ubezpieczone? Bo przecież pytali o polisy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1832

 Wiadomo że nawet nie ma co myśleć że będzie 5 czy 10 tyś hehe 

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4717

Kurcze no ja chce 5 😄 Bo tyle prawie kosztuje upatrzona huska. 😄 He he nawet sobie nie wyobrażam, że będzie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1832

No pytali o polisy nawet dałem im skan 🤔

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2286
2 minuty temu, aniszek1 napisał:

Jeżeli nie jestem żonaty to czy jest sens to składać uwalą to czy nie?

 

Do 23 masz czas może coś ogarniesz jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    113
tommy66692 napisał:

2 minuty temu, aniszek1 napisał:

Jeżeli nie jestem żonaty to czy jest sens to składać uwalą to czy nie?

 

Do 23 masz czas może coś ogarniesz jeszcze 

Co ożenić się ma?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniszek1    31
2 minuty temu, adaammek napisał:

tylko czy przyjmią minrol wyraznie mówił że dla rodzin wielodzietnych 

no właśnie ciekawe czy przyjmą? Jechać odstać w kolejce bo ludu pełno, po to by zostać odprawionym z kwitkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1832
9 minut temu, adaammek napisał:

rodzin wielodzietnych 

Pierwsze słyszę o ilości dzieci, no ale bym się nie zdziwił jakby zaraz w tym nowym rozporządzeniu pojawiło się też o ilości dzieci przykładowo od 3 w górę 😅 kolejny powód do ujebania jakiejś tam ilości wniosków 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Mi przyszedł tylko jeden plik zawierajacy Dane producenta i Informacje o uprawach i szkodach w wyniku suszy a zadna kalkulacja do mnie nie dotarła. Logowac sie od nowa do aplikacji i probowac generowac albo probowac zeby wysłali jeszcze raz?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4334
2 godziny temu, adaammek napisał:

tylko czy przyjmią minrol wyraznie mówił że dla rodzin wielodzietnych 

Na pewno zaniosłeś wniosek do agencji, a nie czasem na plebanię?

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavvek    66
55 minut temu, matisz napisał:

Mi przyszedł tylko jeden plik zawierajacy Dane producenta i Informacje o uprawach i szkodach w wyniku suszy a zadna kalkulacja do mnie nie dotarła. Logowac sie od nowa do aplikacji i probowac generowac albo probowac zeby wysłali jeszcze raz?? 

Klikaj. Jeśli już aplikacja działa jak należy dostaniesz na maila wszystko jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072

wy chyba nie rozumiecie te ze te pieniadze sa dla rodzin rolnikow ktorych gospodarstwa sa zagrozone utrata plynnosci finansowej.

jesli nie macie rodzin to po co skladacie ?

jesli nie macie faktur na sprzedaz to o jakiej plynnosci moze byc mowa ?? co mozesz stracic jesli nic nie masz ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4334
10 minut temu, jacus napisał:

wy chyba nie rozumiecie te ze te pieniadze sa dla rodzin rolnikow ktorych gospodarstwa sa zagrozone utrata plynnosci finansowej.

 

Dokładnie rozumieją, tak się składa że wszyscy stracili płynność finansową, te plony po 10 ton i  te dochody po żniwach, to był tylko taki żart, i faktur nie mają bo wszystko poszło do gołąbków.   :P

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstremalny    7
9 godzin temu, hubertuss napisał:

Tam nie ma tak dużo tej makulatury. 3 kartki jako załączniki i wniosek chyba 5 czy 7 stron ze zgodami itd.

jaki 3 załącznik ? dwa mam te z maila a trzeci co to takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez luke999
      Cześć, 
      posiada ktoś wniosek lub link do wniosku do dopłat do zboża https://gazetawroclawska.pl/doplaty-do-pszenicy-jeczmienia-i-innych-zboz-kiedy-ruszy-nabor-co-trzeba-dolaczyc-do-wniosku-juz-teraz-przygotuj-te-dokumenty/ar/c8-18544879
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj