zenmaniek

KPO: Działanie 5. Wymiana pokryć dachowych

Polecane posty

Tiger207    0
1 godzinę temu, KarolTD90 napisał:

Dostał już ktoś  kasę??

 

Napisałeś ostateczny wniosek o wypłatę?? Możesz pomóc?? 

Edytowano przez Tiger207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu_    2

Jak ktoś robił pełnomocnictwo do zaciągnięcia weksla, to jakiej ono było mniej więcej treści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstremalny    7

z tymi pieniędzmi to jedna wielka niewiadoma, niby mają być a widać co sie dzieje, wniosek o wyplatę KPO nawet nie złożony, a nie chce mi się wierzyć że rząd nagle pokryje te kwoty z budżetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2023 o 22:43, bartekmyx62 napisał:

Gotowego wzoru nie widziałem na stronie Agencji, w instrukcji do wniosku o płatność w tej części gdzie są wypisane dokumenty do dołączenia do wniosku jest napisane jak ma takie oświadczenie wyglądać i jedno przykładowe jest podane jak to mniej więcej napisać. Ja napisałem mniej więcej tak jak w tej instrukcji było napisane. 

Screenshot_20230710_224542.jpg

podeslesz link do tej instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3187
1 godzinę temu, Damianek20 napisał:

Mowili ze takiego juz nie będzie wiecej 

Przed wyborami będą kupować głosy to czasami drugi nabór może być.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukispuki    1

Witam

Mam problem z wnioskiem o płatność.... Otóż umowa dawno podpisana, inwestycja wykonana a na eWop "nie ma spraw, dla których możesz uruchomić wniosek o płatność" 

Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2040
18 minut temu, Piotruniu25 napisał:

Przed wyborami będą kupować głosy to czasami drugi nabór może być.😉

Tylko że wtedy musieli by go pokryc sami czyli z naszych podatków. Ale z tego co wiem to u mnie bylo male zainteresowanie tym. U mnie budynek wyjdzie ok 50 tys jak by policzyć a jest z 98 r 

A ile jest starych ze trzeba robic dach od podstaw jak sie ruszy już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pika1991    0
19 godzin temu, Ukispuki napisał:

Witam

Mam problem z wnioskiem o płatność.... Otóż umowa dawno podpisana, inwestycja wykonana a na eWop "nie ma spraw, dla których możesz uruchomić wniosek o płatność" 

Miał ktoś podobny problem?

Ja miałam taki problem. Sprawdź status wniosku na epue, bo u mnie mimo, że umowa była podpisana wisiał status: "Oczekuje na podpisanie umowy", a powinien być status: "Z podpisaną umową".
Zadzwoniłam do osoby prowadzącej wniosek, u której składałam poprawki z prośbą o zmianę statusu i po 5 minutach od zmiany statusu na eWop mogłam składać wniosek.

Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukispuki    1

W moim przypadku wszystko na epue się zgadza, ze strony mojej i pracownika agencji prowadzącego moją sprawę wszystko załatwione tak jak ma być.

 

Po wykonaniu kilkudziesięciu telefonów pod kilkanaście numerów dowiedziałem się, że platforma eWop nie działa jak należy i nie pobiera danych z epue... 

"Proszę czekać kilka dni i sprawdzać czy coś się zmieniło..." 

A do końca lipca termin 🤔😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonanza13    17
Dnia 26.07.2023 o 08:16, sodelek napisał:

Dzień dobry, 

 

Czy komuś udało się dodzwonić do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa al. Jana Pawła II 70 · 22 536 57 05?

Niestety od poniedziałku dzwonię i niestety bez odzewu.  Może ma ktoś inny numer tam?

Kontaktowałam się z Panią, która prowadziła mój wniosek ale powiedziała aby bezpośrednio rozmawiać z oddziałem Warszawskim... 

Ja też się nie mogłem dodzwonić.napisalem maila na sekretariat i po kilku dniach sami zadzwonili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Kiedy się podpisuje ten weksel? 

Czy to prawda że z chwilą odczytania umowy jest ona automatycznie podpisana.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekmyx62    11
7 minut temu, karolr2 napisał:

Kiedy się podpisuje ten weksel? 

Czy to prawda że z chwilą odczytania umowy jest ona automatycznie podpisana.? 

Tak. 

  • Thanks 1

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewolwer    1

to prawda na gotowe wymiana takiego dachu wyjdzie 100-120zł za m2 nie liczac wymiany drzewa wiec te ich 40zł z kpo szału nie robi, tym bardzie ze ta kasa zalezna od kpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5395

Dziś telefon z Poznania, wniosek o płatność już sprawdzony i Pani prosi o dodatkowe zdjęcia w tym detali i oświadczenie że starostwo nie wniosło sprzeciwu. Zachęca do szybkiego załatwienia sprawy 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6747
1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

Dziś telefon z Poznania, wniosek o płatność już sprawdzony i Pani prosi o dodatkowe zdjęcia w tym detali i oświadczenie że starostwo nie wniosło sprzeciwu. Zachęca do szybkiego załatwienia sprawy 

jakich detali brakuje na zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5395

Nie wydaje się być źle, dosłownie kilka zdjęć dorzucić i oświadczenie. Można śmiało dzwonić i się pytać, wysłała jeszcze maila. Ogólnie to wysłane będzie pismo ale dzwoniła żeby przyspieszyć sprawę


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490
4 godziny temu, rewolwer napisał:

to prawda na gotowe wymiana takiego dachu wyjdzie 100-120zł za m2 nie liczac wymiany drzewa wiec te ich 40zł z kpo szału nie robi, tym bardzie ze ta kasa zalezna od kpo

akurat na dobra blachę wystarczy, zawsze coś niż nic o ile dadzą.

tak wgl to kasy jeszcze nikt nic nie otrzymał?

Edytowano przez Tigon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez versus
      Witam wszystkich,
      Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie - Mazowieckie.pl
      Niestety dopłaty do paliwa rolniczego będą nie wypłacone w całości, przynajmniej na razie. Może macie informacje z innych województw jak sprawa wygląda??Dlaczego nie zostaje uzupełniona kwota od razu??...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj