Skocz do zawartości

zenmaniek

Members
  • Postów

    218
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia zenmaniek

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Dedicated Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later

Najnowsze odznaki

4

Reputacja

  1. Prosiaki po porodzie są blade i śpiące, co to może być i co z tym mogę zrobić ?
  2. Jestem nowy I mam tylko pytanie czy jak mam tylko świnie to muszę składać wniosek o nuer WNI?
  3. A Jakby było coś nie tak to na protokole z kontroli foto było by coś napisane? Jeśli tak to gdzie, na końcu w uwagach ?
  4. U mnie w uwagach nic nie pisze to chyba też dobrze
  5. Dostaliście końcowe dopłaty po kontroli i otrzymaniu tych zdjęć z agencji lub jak długo czekaliście w poprzednich latach?
  6. Kontrola zakończona 10 stycznia a wczoraj dostałem zdjęcia i protokół i nikt nie dzwonił to chyba wszystko dobrze, jeszcze końcowych doplat nie mam
  7. Miał ktoś z was kontrol foto działek ? I czy odzywają się w tej sprawie bo ja dostałem zdjęcia i protokół i cisza
  8. Kiedy dopłaty do świń bo pieniądze się kończą?
  9. Coś tam czytałem że jakieś dopłaty do świń planują po nowym roku jak zgoda będzie
  10. Warchlak wymiotuje, nie ma biegunki, cały czas na tej samej paszy. Co mu może być?
  11. Ile porcji nasieni dajecie maciorze ?
  12. Enroxil dobry na obrzęk, biegunkę po odsadzeniu ?
  13. Białka 38%
  14. Stosuje ktoś z was prowit T dla tyczników ? Bo nie wiem ile sypać na tonę paszy
  15. Teraz już 3 rok dostali
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v