margoo78

Members
 • Ilość treści

  2568
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

533 Excellent

O margoo78

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  małopolskie

Ostatnio na profilu byli

8017 wyświetleń profilu
 1. W tej edycji rolnika który szuka żony wzięli praktycznie samych bogaczy. Chyba chcą pokazać, że polska wieś mlekiem i miodem płynie a te rolniki ciągle protestują. Jasny przekaz dla miastowych.
 2. margoo78

  Pszenica ozima

  Poza tym jeśli robiłeś jesienne odchwaszczanie to po bronowaniu trzeba pryskać id nowa.
 3. A potem wyjdzie Rostowski i powie " Pinędzy nie ma! I nie będzie!"
 4. Słyszał ktoś o odmianie EOS? Jakaś nowość, kwalifikat kosztuje 320 zł.
 5. Może i ma tyle mth nie twierdzę, że nie, tylko jakoś wszystkie ciągniki z zagranicy mają podobny przebieg. Kiedyś każdy samochód z niemiec miał 190 tyś km. przebiegu.
 6. Zabezpieczony przed kradzieżą.
 7. margoo78

  Groch ozimy James

  Mocno się położył do tego wszystkie gołębie z okolicy w nim siedziały. Po zbiorze został oczyszczony i zostało około 2,9 tony z ha.
 8. Powiedzał prawdę pewnie bez konsultacji z donkiem i za to dostanie mu się po uszach.
 9. U mnie ostrówek podniesie wszystko. Kiedyś podczas ladowania bardzo dużego korzenia po podniesieniu do góry coś łupnęło. Okazało się, że złamały się oba siłowniki od podnoszenia szufli.
 10. No jak rozładujesz tira? Chyba, że miałby zamiast przedniej łyżki doroboine widły. Zapomniałem dodać, że dobry Ostrówek to wydatek około 30 tyś, te tańsze to będą jeszcze starego typu wytłuki.
 11. U mnie podczas ładowania zaiskrzyło i jak pierdykło to całą pokrywę z akumulatora wyrwało a wszystko odbywało się na skraju stodoły przy otwartych drzwiach.
 12. Mam ostrówka na gospodarstwie. Po pierwsze na podwórku jest jak słoń w składzie porcelany bo ma bardzo kiepski skręt, tira tym nie rozładujesz, ale jak masz drobne prace budowlane, to bardzo się przydaje. Tył do chwytaka też trochę kiepski, bo nisko podnosi w porównaniu do ładowaczy. Jak masz duże podwórko to ostatecznie może być a jak jest ciasno to zapomnij.
 13. margoo78

  Kukurydza

  I w moich okolicach na północy małopolski też sporo kawałków można zobaczyć
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj