Skocz do zawartości

LukaszZduny

Members
 • Zawartość

  709
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O LukaszZduny

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 02.10.1989

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Najlepsze życzenia w dniu urodzin przesyła Krzysiek ;)
  Pozdrawiam

 2. [quote name='tomek73' date='17 June 2010 - 21:29' timestamp='1276802955' post='528375'] On nie ma tarczy 2 stopnia a pompa i WOM jest na jednym wałku.A czy pompa jest włączona czy nie to nie ma nic wspólnego.Połóż się pod ciągnikiem i zobacz czy kręci ci się wałek na sprzęgle ,ale włącz wom i zablokuj.Prawdopodobnie ścięło ci frezy na sprzęgle.Wałek jest połączony z sprzęgłem frezami [bez tarczy]na stałe.Podabnie jak MF tylko bez tarczy. [/quote] Spokojnie... Bez pompy wałka nie włączysz gdyż masz tu załączanie elektrohydrauliczne więc nigdzie się kłaść nie potrzeba
 3. Włącz pompę hydrauliczną.
 4. Grass-Rol

  No ja już kupiłem na początku kwietnia taki sam:)
 5. Grass-Rol

  Jak wrażenia? Siałeś już czy dopiero kupiłeś?
 6. New Holland 648

  niudizajn a jak twoja się sprawowała w sezonie? Miałeś jakieś problemy lub koszta?
 7. Rzepak-słodyszek

  Ależ oczywiście że masz racje gdyż słodyszek nie jest aż tak groźny w niewielkiej ilości a jego obecność wyręcza pszczoły w zapylaniu.
 8. Pronar 82 SA

  Dużo mu dołożyłeś z przodu? 4x40? Jakiego biegu używasz?
 9. John Deere 572

  No to jeśli byś mógł mi tak hipotetycznie powiedzieć na ile lat przy takim użytkowaniu będziesz mógł na niej polegać byłbym wdzięczny. Masz jakieś awarie przy niej czy tylko koszty eksploatacji?
 10. John Deere 572

  Ile teraz stoi 572?
 11. Godziny czy Motogodziny?

  Toteż tutaj naliczane są godziny czy na minimalnych czy maksymalnych obrotach. W wielu ciągnikach zwłaszcza zachodnich tak jest.
 12. Godziny czy Motogodziny?

  W elektronicznym są godziny pracy silnika. Czyli mtg=h a nie jak w starszych mth była zależna od obrotów, tu jest niezależna.
 13. Zetor Proxima 85 i Lech Expom 3,3

  Nie sądzę żeby był za mały. Z tym pojedzie bieg szybciej a pole lepiej doprawi:) Zwłaszcza w tym roku jak jest trochę mokrzej i ciężej się ciągnie narzędzia.
 14. MTZ 952.3 i hydraulika

  Koledze wszystko też działa tylko wnioskuje że dźwignie nie pozostają w pozycji tłoczenia oleju tylko powracają do pozycji neutralnej a pozostają tylko w pozycji pływającej. Niestety brak tej funkcji utrudnia pracę z urządzeniami o stałym zapotrzebowaniu na olej bez zastosowania jakiegoś "zabezpieczenia" Podobnie jak rozdzielacz c 360.
 15. Olej hydrauliczny się burzy.

  Najprawdopodobniej pomieszałeś oleje. Kipowałeś przyczepe z innym olejem?
×