danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

witejus    8538
Napisano (edytowany)
16 minut temu, cinek1808 napisał:

Morawiecki obiecuje rolnikom w TV . 

Co,gruszki na wierzbie?co oni qwa ( tusk,morawiecki) tak się lansują na tle traktorów?

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726
19 minut temu, Ulman napisał:

Tusk kiedyś rządził więc ciemnocie można zawsze ulepić historię że np jak go wieźli uprzywilejowaną kolumną to wstrzymali ruch. W wyniku tego Kowalski spóźnił sie do kościoła i sie przed mszą nie wyspowiadał. Sakramentu nie przyjął a jak wracał to poczuł że skoro inne grzechy nie odpuszczone to nie zawadzi wstapić na piwo do baru. Wypił dwa , wsiadł do auta i rozjechał go pociąg. W wyniku tego osierocił 2 dzieci które bez ojca przestały sie uczyć i zaczęły kraść. Chłopak trafił do pierdla a dziewczyna do burdelu a potem na odwyk. I może zaprzeczysz że Tusk przyczynił sie do wzrostu przestępczości i narastania patologii w Polsce? 

 Nie ogarniasz pytania  "Czy w nawozach i chemii płaci sie podatki?" to raczej proste więc nie wiem skąd masz te problemy. 

Ale to twoja durna historia, może i zabawna ale jedynie w kółku wzajemnej adoracji możesz udawać że ma coś wspólnego z PiS i rzeczywistością. 

Ogarniasz że zawsze się płacilo podatki i będzie płacić również w cenie nawozów  wg ciebie i twoich szerokich horyzontów to wina PiS. 

I gdzie te nawozy w UE są tańsze niż w Polsce bo wg ciebie tylko tu durnie rząda wymyślają podatki i  stawiają się rosji a cała reszta robi super biznes z tym kacapem ruskim i kupuje mega tani gaz. Tylko jakoś nawozu taniego z nikąd nie widać. Chętnie bym kupił, pewnie ty też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6438
29 minut temu, jahooo napisał:

Napisałem wyraźnie - ludzie mają tendencję do samorzutnego organizowania się w grupy,

Zwłaszcza przestępcze.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9266
3 minuty temu, mirro napisał:

Zwłaszcza przestępcze.😂

też, a określenie "przestępcza" to kwestia postrzegania, niektóre państwa też są postrzegane jako "przestępcze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151
4 minuty temu, jahooo napisał:

Napisałem wyraźnie - ludzie mają tendencję do samorzutnego organizowania się w grupy, ale nie da się wyeliminować roli samorządu ani państwa.

Nośniki energii są doskonałym przykładem zniekształcenia (niekorzystnego) rynku przez państwo. Tak samo wszystkie koncesje i zezwolenia. Nie jestem do końca zwolennikiem całkowitego uwolnienia i samodzelności mieszkańców, bo część nie ma żadnych hamulców moralnych , a części nie ma żadnej wyobraźni ani wiedzy. Tylko że regulowanie wszystkich dziedziz życia przepisami to też nie jest recepta na sukces.

Państwa kładą łapę na nośnikach energii, bo jest to dla nich żyła złota. Nasz kraj poszedł dalej i położył łapę na koncesjonowaniu wody. Jak widać kreaktywność polityków, jak utrzymać swoich na ciepłych posadkach nie ma granic

a z tym pełna zgoda  po takim uzupelnieniu - sądzę - lepiej zrozumiałem

konkludując - cywilizacja doszła do takiego stadium że zwykły ten tzw pierwotny kapitalizm opierający się na ekspansji w niezagospodarowane obszary stracił rację bytu bo już tych obszarów może jeszcze resztki rosji Antarktyda i jakieś inne marginalne pomniejsze enklawy istotnego znaczenia nie mają.
 

najprostsze jak to możliwe prawo akceptowane przez większość a jego zmiany przez zdecydowaną większość aby za często się nie dało go zmieniać gdzie egzekutorem prawa może być każdy oczywiście z odpowiedzialnością za błędy w tym egzekwowaniu.
Kto nie czuje się na siłach sam profesjonalistów prawnych o arbitraż poprosi a kto sam wyegzekwuje ten nie musi nikogo pytać więcej ponad strony których działanie dotyczy czy prawomocność uznają.

w zasadzie ot i cały przepis na bezrobocie przeważającej masy urzędasów a rozpisywać nad implementacją nie mam już na dziś za bardzo czasu
Oczywiście zaraz pojawią się zastrzeżenia ale załóżmy że nadrzędnym prawem jest zapis aby wszelkie regulacje prawne były możliwie najprostsze a reszta to już kwestia umów stron bez konieczności pytania kogokolwiek o ich prawomocność jeśli żadna ze stron nie wnosi zastrzeżeń

przecież autentyczna sprawiedliwość i tak nie istnieje wszak musieli byśmy być idealnie jednakowi jak klony doskonałe aby było sprawiedliwie co do możliwości tzw wrodzonych czyli sama Natura pokazuje że nie o taką sprawiedliwość jej chodzi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6438

Bo to tylko kwestia skali.😂 I środków , służb jakie te grupy mają pod ręką do ochrony własnego działania. W Polsce wystarczyłoby tylko nazwę odpowiednią opatrzyć taką grupę i jest nie do ruszenia. 🤣

Np. "Narodowa Grupa Przestępcza" i kto ich ruszy.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
36 minut temu, Ulman napisał:

Nie ogarniasz pytania  "Czy w nawozach i chemii płaci sie podatki?" to raczej proste więc nie wiem skąd masz te problemy. 

i tak i nie to zalezy od statusu gospodarstwa , rolnik ryczałtowy płaci ale dostaje zryczałtowany zwrot vat wioec nie płaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587
6 minut temu, PawelWlkp napisał:

Ale to twoja durna historia, może i zabawna ale jedynie w kółku wzajemnej adoracji możesz udawać że ma coś wspólnego z PiS i rzeczywistością. 

Ogarniasz że zawsze się płacilo podatki i będzie płacić również w cenie nawozów  wg ciebie i twoich szerokich horyzontów to wina PiS. 

I gdzie te nawozy w UE są tańsze niż w Polsce bo wg ciebie tylko tu durnie rząda wymyślają podatki i  stawiają się rosji a cała reszta robi super biznes z tym kacapem ruskim i kupuje mega tani gaz. Tylko jakoś nawozu taniego z nikąd nie widać. Chętnie bym kupił, pewnie ty też. 

Historia durna , ale takie same historie sa codziennie w TVPis. Durne bo dla durniów. 

Ale gdzie ja kiedykolwiek pisałem że sie nie płaciło podatków?  Gdzie w tym wątku napisałem że to wina PIS? 

Dogadując sie zawsze możan zyskac wiecej niż machając szabelką i tupiąc małymi nózkami. Pozyjemy , zobaczymy ale obstawiam że będziemy kupować ruski gaz od Niemiec na którym zarobi i rusek i niemiec. 

A że durnie rządzą to jest sprawa najzupełniej oczywista i nie podlega dyskusji. 

Ale wróćmy do sedna - czy w nawozach i chemii płaci sie podatki? Umiesz odpowiedzieć czy to cie przerasta? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Gdyby, zgodnie ze słowami Leppera pozwolić obywatelom na indywidualną kreatywność i oddać im ich własne pieniądze w pełną dyspozycję, bardzo szybko wybiliby się na niezależność

tia , i do tego amber gold  i inne , ten amberd gold to już symolicznie napisałem bo chyba w ubiegłym roku cos takiego było tylko na mniejszą skale , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726
Napisano (edytowany)
14 minut temu, Ulman napisał:

Historia durna , ale takie same historie sa codziennie w TVPis. Durne bo dla durniów. 

Ale gdzie ja kiedykolwiek pisałem że sie nie płaciło podatków?  Gdzie w tym wątku napisałem że to wina PIS? 

Dogadując sie zawsze możan zyskac wiecej niż machając szabelką i tupiąc małymi nózkami. Pozyjemy , zobaczymy ale obstawiam że będziemy kupować ruski gaz od Niemiec na którym zarobi i rusek i niemiec. 

A że durnie rządzą to jest sprawa najzupełniej oczywista i nie podlega dyskusji. 

Ale wróćmy do sedna - czy w nawozach i chemii płaci sie podatki? Umiesz odpowiedzieć czy to cie przerasta? 

Pisałem że bezpośredni podatek jest zdjęty. Pośrednie płaci się we wszystkim.

I zaskoczę cię. Nie tylko w Polsce tak jest , a na całym świecie. 

Żeby się dogadywać to muszą dwie strony tego chcieć. Dogadywanie się z kacapem to coś mniej więcej jakby ciebie wysłać żebyś dogadywał się z Ukraińcami.

No faktycznie takie historie tworzą się w twojej głowach durniów dla durniów. Ale kto jest autorem tej?

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Tylko wtedy ludzie przejrzeliby na oczy, że ta cała masa urzędników nie jest im do niczego potrzebna, a stanowi tylko zbędny ciężar hamujący postęp i przeżerająca fundusze. Owszem, pewna forma wspólnego gospodarzenia musiałaby pozostać - bo ktoś musi zająć się szkolniatwem czy innymi potrzebnymi funkcjami wspólnymi, które przekraczają możliwości pojedyńczej osoby.

szkoły płatne prywatne z 20 % byłoby by stać na posłanie dzieci do tych szkół , a tak na marginesie to USA jest krajem w miare wolnosciowym z niskimi podatkami  ale to własnie płatne szkoły blokują im dostęp do wielu zawodów bo wielu nie stać na poslanie dzieci szkół wyzszych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587
25 minut temu, jarecki napisał:

i tak i nie to zalezy od statusu gospodarstwa , rolnik ryczałtowy płaci ale dostaje zryczałtowany zwrot vat wioec nie płaci .

Czemu uważasz że w cenie nawozów podatkiem jest tylko vat? 

20 minut temu, PawelWlkp napisał:

Pisałem że bezpośredni podatek jest zdjęty. Pośrednie płaci się we wszystkim.

I zaskoczę cię. Nie tylko w Polsce tak jest , a na całym świecie. 

Żeby się dogadywać to muszą dwie strony tego chcieć. Dogadywanie się z kacapem to coś mniej więcej jakby ciebie wysłać żebyś dogadywał się z Ukraińcami.

No faktycznie takie historie tworzą się w twojej głowach durniów dla durniów. Ale kto jest autorem tej?

Jak jest na świecie to ja wiem lepiej od ciebie. 

Nasza strona nie chce się dogadywać więc w braku porozumień jest przede wszystkim nasza wina. Gdyby ruscy nie chcieli sie dogadywać to od dawna byś nie miał gazu ropy, węgla i nawozów od nich.

Myślisz że nie dogadał bym sie z upaińcami bo mam uprzedzenia?  Echhhh to PISowskie myślenieO.o Gdyby biznes z nimi był dla mnie korzystny to czemu mam się nie dogadać? Bo mam w pogardzie to plemię? Biznes jest biznes, cały świat to wie i oddziela durne uprzedzenia od korzyści płynących z wzajemnych interesów. 

  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8538
6 minut temu, Ulman napisał:

Myślisz że nie dogadał bym sie z upaińcami bo mam uprzedzenia?  Echhhh to PISowskie myślenieO.o Gdyby biznes z nimi był dla mnie korzystny to czemu mam się nie dogadać?

To z ruskimi biznes jest korzystny ,a z ukraińcami nie?opowiedz jak to dogadałeś się z ruskimi i jaki to korzystny biznes pędzisz?i czekam kiedy pokażesz jak to się rozwinąłeś ,na rolnictwie czy biznesie z ruskimi🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

s. dr hab. Piotr Maria Natanek - "Ukraina największy kraj szatana".

https://www.facebook.com/groups/736046746437432/posts/8616285275080167/?__

https://www.facebook.com/groups/810748236267617/posts/958782951464144/?__

Kiedy potomkowie UPA w Polin rządzie, których każdy minister Obrony Narodowej od 1989 roku, to potomek UPA, upomną się o groby pomordowanych 200 000 Polskich kobiet i dzieci na Wołyniu i Podolu. Zdrajcy, doczekacie się sprawiedliwości.!

282092248_1363585317486750_6123790465413756748_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587
20 minut temu, witejus napisał:

To z ruskimi biznes jest korzystny ,a z ukraińcami nie?opowiedz jak to dogadałeś się z ruskimi i jaki to korzystny biznes pędzisz?i czekam kiedy pokażesz jak to się rozwinąłeś ,na rolnictwie czy biznesie z ruskimi🤣

Gdzie napisałem że z ruskimi korzystny a upaińcami nie? 

Gdzie napisałem że prowadzę z ruskimi biznes? 

Mam pokazywać ile mam , ile zarabiam i co robię?  No proszę cię........... To nie jest na wsi pod sklepem albo w szkole podstawowej.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8538
Napisano (edytowany)

Oczywiście,najlepiej wywinąć kota ogonem, z kogoś się wyśmiewać jak się rozwinął łatwo ale swój ,,rozwój" pokazać co to to nie

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Ulman napisał:

Mam pokazywać ile mam , ile zarabiam i co robię?  No proszę cię...........

Nic  nie  masz  to  i  pokazywać  nie  ma  co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1952
many13 napisał:

s. dr hab. Piotr Maria Natanek - "Ukraina największy kraj szatana".

https://www.facebook.com/groups/736046746437432/posts/8616285275080167/?__

https://www.facebook.com/groups/810748236267617/posts/958782951464144/?__

Kiedy potomkowie UPA w Polin rządzie, których każdy minister Obrony Narodowej od 1989 roku, to potomek UPA, upomną się o groby pomordowanych 200 000 Polskich kobiet i dzieci na Wołyniu i Podolu. Zdrajcy, doczekacie się sprawiedliwości.!

282092248_1363585317486750_6123790465413756748_n.jpg

Strasznie sobie Wołyniem pysk wycierasz w czasie gdy role się odwróciły i o ile Bandery z piedestału nigdy nie zwalisz to jest okazja zrobić w temacie porządek w inny sposób. To wydaje się być nie Twoim interesem i jest zbieżne z Putinowskim celem. W czasie gdy bomby lecą na łeb a ktoś obok pomaga Ci agresorowi dopier...lić to przestaje mieć znaczenie kolor skóry czy kęzyk, którym się posługuje. Nikt w okopach nie będzie się nienawidził z powodu historii skoro ją pisze. Wszyscy umieramy tak samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587
37 minut temu, witejus napisał:

Oczywiście,najlepiej wywinąć kota ogonem, z kogoś się wyśmiewać jak się rozwinął łatwo ale swój ,,rozwój" pokazać co to to nie

 Jak cie to uszczęśliwi to w dużym ogóle mogę napisać że mam nie mniej niż 4 uprawy i kazda z nich ma co najmniej dwucyfrową  powierzchnię 😆 No i mam traktory, maszyny, opryskiwacz, głębosz, pług siewnik i nawet talerzówke też mam😁 Jest jeszcze kosiarka rower, wykaszarka, piła spalinowa, opryskiwacz plecakowy, drabina i góra zuzytych bigbagów.  Zadowoliłem twoją ciekawość?  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7618

Bida zaczyna się dziać w UNII .

W 2019 r. ok. ćwierci gospodarstw domowych w UE nie stać było na odpowiednie ogrzewanie lub oświetlenie – obecnie, po drastycznych podwyżkach cen energii, sytuacja jest dużo gorsza

Wojna w Ukrainie oraz wcześniejsze ruchy cenowe spowodowały, że ceny energii w Unii wzrosły w marcu o 40 proc. w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku

Powstał indeks ubóstwa energetycznego, który pozwoli decydentom na porównywanie ubóstwa energetycznego na poziomie lokalnym i dzielenie się najlepszymi praktykami

Nie ma ogólnej definicji ubóstwa energetycznego, ale przyjmuje się, że obejmuje ono trzy aspekty: ceny rachunków, poziom dochodów oraz efektywność energetyczną budynków

Problem dotyka nawet zamożnych krajów takich jak Holandia czy Hiszpania .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3057

to ja biedniejszy od onucy -bo mi sie wczoraj opryskiwacz plecakowy zepsul...

4 godziny temu, jahooo napisał:

niestety, w sytuacji gdzy na 5 pracujacych przypada 2 urzędników, to żadne cuda nie pomogą

prawdziwym problemem jest to ze na jednego pracujacego przypada jeden niepracujacy..

3 godziny temu, Ulman napisał:

Powtarzam to od zawsze ale lud twierdzi że tak sie nie da.

Czyli TVPis i Polska Zjednoczona Prawica Robotnicza kłamią że wszystko to wina Tuska?

A jak kupujesz nawozy i chemię to płacisz podatki czy nie? 

Grzęda cie dziwi? Kotlina, dolina, nizina i wyżyna też,  czy już nie?  No cóż , siedząc całe zycie w Chujowie Dolnym możesz miec poważne braki w rozumieniu nawet najprostszych terminów. W małopolsce to norma. Małe domki , małe działeczki, małe paseczki ziemi , małe gospodarstewka ale za to wielcy byzmesmeni. Zadupie w rolnictwie przerasta te twoje zagony kilka razy i jest rozpostarcie i mozliwość rozwoju a nie miedza w miedze i jak nawozy sypią na 12m to baba biega po miedzy z folią żeby do sąsiada za dużo nie leciało. Nie będzie mi mówił małorolny byzmesmen od siana czy mam sie wyprowadzić i dokąd. Możesz sobie popluć tylko sie nie napinaj żeby zwieracze wytrzymały.

ja mieszkam w bramie krakowskiej ,ot delikatna roznica od grzedy sokalskiej . u nas  sa miejscowosci dolne,gorne a nawet srednie, tyle ze po drugiej wschodniej czesci polski.

obstawiam ze u nas sredni dochod na mieszkanca jest przynajmniej  dwa razy wiekszy niz u was,do tego nikt z samego rolnictwa nie zyje,

onuca sie spocila i smierdzi coraz bardziej- ja w zyciu na etacie dnia nie przepracowalem ,zawsze w mniejszym czy wiekszym biznesie sie obracalem wiec nawet przez smord niepranej szmaty czuje ze nic wspolnego z biznesem nie masz..

3 godziny temu, hubertb napisał:

Krkausy to chytre ludzie, trochę czasem nadęci ale na pewno nie mało rozwojowi. 

zgadza sie- chytre bo biedne byly-galicyjska bieda,ale to bylo przed wojna potem troszke sie zmienilo- kiedys kongresowka byla 2 razy bogatsza od galicji teraz jest o wiele biedniejsza i przepasc dalej sie poglebia

3 godziny temu, Ulman napisał:

po @jacus najlepiej widać jak się rozwinął🤣

ja mam 5 razy wiecej pola niz moj ojciec a ty ??

1 godzinę temu, witejus napisał:

To z ruskimi biznes jest korzystny ,a z ukraińcami nie?opowiedz jak to dogadałeś się z ruskimi i jaki to korzystny biznes pędzisz?i czekam kiedy pokażesz jak to się rozwinąłeś ,na rolnictwie czy biznesie z ruskimi🤣

na sluzbie w leningradzkiej oblasti

1 godzinę temu, many13 napisał:

s. dr hab. Piotr Maria Natanek - "Ukraina największy kraj szatana".

https://www.facebook.com/groups/736046746437432/posts/8616285275080167/?__

https://www.facebook.com/groups/810748236267617/posts/958782951464144/?__

Kiedy potomkowie UPA w Polin rządzie, których każdy minister Obrony Narodowej od 1989 roku, to potomek UPA, upomną się o groby pomordowanych 200 000 Polskich kobiet i dzieci na Wołyniu i Podolu. Zdrajcy, doczekacie się sprawiedliwości.!

282092248_1363585317486750_6123790465413756748_n.jpg

tylko 200 tysiecy-wczoraj w linku ktory dales pisali o 450 tysiacach..

deszcz pada co macie tyle czasu na pisanie ?? ja patrze jak wegiel sie laduje do koszyka i nie moze sie zaladowac- na 5 tonach to pare tysiecy by zostalo..

 

na lokalnym skladzie wegla jak za komuny- wiatr hula po pustym placu.............


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6438
37 minut temu, DTaras napisał:

Nikt w okopach nie będzie się nienawidził z powodu historii skoro ją pisze. Wszyscy umieramy tak samo....

W tym czasie raczej nie o tym się myśli. A demony i tak przychodzą duuużo później. A z nimi to już trza się nauczyć żyć, żeby sobie w baniak nie palnąć.

25 minut temu, Ulman napisał:

No i mam traktory, maszyny, opryskiwacz, głębosz, pług siewnik i nawet talerzówke też mam😁 Jest jeszcze kosiarka rower, wykaszarka, piła spalinowa, opryskiwacz plecakowy, drabina i góra zuzytych bigbagów. 

A brony masz? Bo jak nie masz to nie zrealizujesz starej zasady. "Bronuj w poprzyk , ziemi nie oszukasz".😂😂

7 minut temu, galan99 napisał:

Powstał indeks ubóstwa energetycznego, który pozwoli decydentom na porównywanie ubóstwa energetycznego na poziomie lokalnym i dzielenie się najlepszymi praktykami

Yyyyyyy to chyba dumny program PiSu walki z ubóstwem energetycznym właśnie poszedł się grzmocić.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
6 minut temu, mirro napisał:

A brony masz? Bo jak nie masz to nie zrealizujesz starej zasady. "Bronuj w poprzyk , ziemi nie oszukasz".😂😂

ten no , cos w tym jest bo uprawy tez mozna robić w poprzek czy po skosie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6438
Napisano (edytowany)

Pan Premier w formie, jak zwykle.😂 Podstawowe problemy na wsi to brak PKS i kolei , że o policji nie wspomnę. Jak się postawi przystanki i policjanta we wsi, to wszystkie problemy znikną.😂Normalnie panie geniusz.

https://www.agrofoto.pl/fakty/polska/premier-na-problemy-wsi-zawsze-jest-reakcja-rzadu,119221.html

"Zdaniem premiera poprzednicy "to likwidatorzy polskiej wsi". Wymienił m.in. likwidowanie połączeń autobusowych i kolejowych, zamykanie posterunków policji. - Czyż nie można nazwać takiej ekipy likwidatorami? Donald Tusk - likwidator polskiej wsi - zaznaczył."

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj