Polecane posty

galan99    7589
57 minut temu, marek1977 napisał:

Przerwa w wojnie ,robi swoje.

Bo Rus zbiera w pier**l , nawet Francja już wysyła czołgi i inne kraje bo widzą na własne oczy że Rus dostał lanie strzela do swoich żołnierzy jak za Stalina .

zachodnie media to głoszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

h*ja bo w TVN tak jest sam dziś słuchałem zmień stację  na TVN - podoba mi się TVN .

Pokazują wiele więcej W TVN  jak TP 1 CZY 2 .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430
15 minut temu, Damianek20 napisał:

Włącznie TVP2 tak jest nam dobrze że nie ma co narzekać tylko żyć w luksusie 

A co pokazywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067
16 minut temu, galan99 napisał:

h*ja bo w TVN tak jest sam dziś słuchałem zmień stację  na TVN - podoba mi się TVN .

Pokazują wiele więcej W TVN  jak TP 1 CZY 2 .

A ja myślałem że Ty tylko TYP  1  ( wiadomości  )  oglądasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
5 minut temu, krilan06 napisał:

A co pokazywali?

Paliwa nie obniżali żebyśmy w panikę nie wpadli i go nie zabrakło coś w tym stylu , 13-14 emerytura jak dobrze zrobili emerytom a jak teraz zrobią równając KRUS z ZUS , jak inflacja super spada nam i że mamy najniższe bezrobocie w UE, a o wieku emerytalnym że obniżyli to już nie wspomnę .

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Tylko TVN .

A tu taka wiadomość złapana wypowiedzi ludzi . Polska szlachta tak sie wypowiada .

Dlatego trzeba zamykać szkoły i przedszkola bo tam jest najwięcej przypadków chorób zakaźnych. Poza tym szkoły są dla ubogich, kiedyś ludzie na pewnym poziomie uczyli się w domu.

Biedy  nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
Damianek20 napisał:

Włącznie TVP2 tak jest nam dobrze że nie ma co narzekać tylko żyć w luksusie 

bo w rzeczywistości tvpis są same takie reportaże i informacje jak to dobrze się żyje, żeby przypadkiem ktoś nie pomyślał że mu źle.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Ktos wie jak teraz z wyplacalnascia Polmaisu z Lubienia? Dalej maja problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31
39 minut temu, galan99 napisał:

h*ja bo w TVN tak jest sam dziś słuchałem zmień stację  na TVN - podoba mi się TVN .

Pokazują wiele więcej W TVN  jak TP 1 CZY 2 .

Jak w tym kabarecie, najprawdziwsze wieści tylko dziewiętnasta trzydzieści.🤣😂🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

Ukraina ma problem z eksportem towarów rolnych drogą morską z początkiem nowego roku

Ruch statków w ukraińskich portach zamarł z nowym rokiem, a władze Ukrainy próbują rozwiązać problem poprzez zmiany prawne, które umożliwią krajowym ubezpieczycielom wzięcie na siebie ubezpieczenia ryzyka związanego z wojną w transporcie morskim. Konieczne do tego jest stworzenie odpowiednio dużego funduszu ubezpieczeniowego przez Ukrainę.

Z początkiem stycznia międzynarodowe stowarzyszenie ubezpieczeń wzajemnych - International Group of P&I Clubs - odmówiło reasekuracji ryzyk wojennych. Oznacza to, że od 1 stycznia 2023 r. region Ukrainy, Rosji, Białorusi i Mołdawii nie podlega przedłużaniu ani zawieraniu nowych umów w zakresie strat/szkód spowodowanych działaniami wojennymi.

Oznacza to, że jedna z trzech polis wymaganych w transporcie morskim nie obejmuje teraz ryzyka odpowiedzialności armatora związanego z wojną. Tym samym niezwykle trudno jest wyczarterować statek do ukraińskich portów nie tylko Odessy, ale także tych na Dunaju.

Inwestorzy liczą na szybkie wznowienie transportów, a giełdowe notowania zbóż spadają z początkiem nowego roku.

 

Andrzej Bąk – eWGT

Źródło: Ukragroconsult

 

I cyk giełda w górę , i więcej do Polski ziarna technicznego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerss34    219

w tvp info nie powiedzieli jeszcze o podwyżkach  na pkp , ale o podwyżkach w  Warszawie trąbią od rana do wieczora 

i pisowce tylko mówią o tym ,że Tusk zabrania emitowania filmu o sobie , ale nic nie mówią  ,że Macierewicz zabrania emitowania filmu przez tvn ... 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
32 minuty temu, przybyslawice5211 napisał:

I nie miałem racji że nie damy radę z nimi przy obecnych cenach nawozów paliwa i ograniczeń w śor 

Dziś jastrząb podał że inflacja spadła ceny żywności rosną wolno albo stanęły a tych co straszą że zwykły chleb zdrożeje na 8 zł powinni zamknąć do więzienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suffeks    207
55 minut temu, mds212 napisał:

Ktos wie jak teraz z wyplacalnascia Polmaisu z Lubienia? Dalej maja problemy?

rozwiń temat pierwsze słyszę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Damianek20 napisał:

I nie miałem racji że nie damy radę z nimi przy obecnych cenach nawozów paliwa i ograniczeń w śor 

Dziś jastrząb podał że inflacja spadła ceny żywności rosną wolno albo stanęły a tych co straszą że zwykły chleb zdrożeje na 8 zł powinni zamknąć do więzienia 

Od nowego roku podrożał prąd konkretnie dla firm to musi być drożej  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
3 godziny temu, misio3p napisał:

Powyżej jakiego poziomu mykotoksyn pasza kierowana jest do utylizacji? 

Nigdy nie wnikałem w ten temat , od jakiego poziomu , tam jeszcze gra rolę jaki to rodzaj mykotoksyn, jak zoczyły podczas kontroli że daję suchą kuku to zarządały papierów na to[moje szczęście że firma od której kupuję miała takie badania robione]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korasss    62
3 godziny temu, galan99 napisał:

 

Dlatego trzeba zamykać szkoły i przedszkola bo tam jest najwięcej przypadków chorób zakaźnych. Poza tym szkoły są dla ubogich, kiedyś ludzie na pewnym poziomie uczyli się w domu.

 

Bo oni chcą żeby nasz naród był głupi wtedy się nim łatwiej kieruje...

Czemu nie ma w szkołach języka rosyjskiego przecież to nasz wróg i powinniśmy znać jego język.

u mnie we firmie pracują Ukry znają język ,rosyjski ,polski,angielski a Polacy???sądzę że nawet połowa na tym forum nie zna nawet angielskiego żeby się porozumieć .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
21 minut temu, korasss napisał:

Bo oni chcą żeby nasz naród był głupi wtedy się nim łatwiej kieruje...

Czemu nie ma w szkołach języka rosyjskiego przecież to nasz wróg i powinniśmy znać jego język.

u mnie we firmie pracują Ukry znają język ,rosyjski ,polski,angielski a Polacy???sądzę że nawet połowa na tym forum nie zna nawet angielskiego żeby się porozumieć .

 

To że znają rosyjski jak pół Ukrainy to ruscy to nic nadzwyczajnego. Ludzie tam też maja kasę i uczą swoje dzieci języków. Swoją drogą czemu Twoja firma nie otworzy siedziby na Ukrainie tylko tutaj ich zatrudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korasss    62
16 minut temu, wojak1986 napisał:

To że znają rosyjski jak pół Ukrainy to ruscy to nic nadzwyczajnego. Ludzie tam też maja kasę i uczą swoje dzieci języków. Swoją drogą czemu Twoja firma nie otworzy siedziby na Ukrainie tylko tutaj ich zatrudnia

A po co ma otwierać tam jak i tak wysyłamy towar prawie na cały swiat , podczas pandemii były największe żniwa w sumie nadal są bo zajmuje się drukowaniem foli i robi koperty kurierskie i bezpieczne , tak że jak np dostaniesz taką paczkę z najbardziej znanych  jak DHL, InPost,czy poczta Polska to wiedz za ja to robiłem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj