Polecane posty

Sadek    1126
18 godzin temu, Bercik92 napisał:

Lejecie jakieś dodatki do b0 bo pierwszy raz będę zimował paliwo w zbiorniku i boję się aby parafina się nie wytrąciła jak będzie około 20 stopni mrozu

Do B0 jak i B7 nic nie leję a stoi nieraz i ponad 8 miesięcy (zimą nie tankuje bo nie mam takiej potrzeby). Zrobi się mętne jak są mrozy ale jak zrobi się cieplej to wraca do pierwotnego stanu.

 

18 godzin temu, Bercik92 napisał:

Lejecie jakieś dodatki do b0 bo pierwszy raz będę zimował paliwo w zbiorniku i boję się aby parafina się nie wytrąciła jak będzie około 20 stopni mrozu

Do B0 jak i B7 nic nie leję a stoi nieraz i ponad 8 miesięcy (zimą nie tankuje bo nie mam takiej potrzeby). Zrobi się mętne jak są mrozy ale jak zrobi się cieplej to wraca do pierwotnego stanu.

 

18 godzin temu, Bercik92 napisał:

Lejecie jakieś dodatki do b0 bo pierwszy raz będę zimował paliwo w zbiorniku i boję się aby parafina się nie wytrąciła jak będzie około 20 stopni mrozu

Do B0 jak i B7 nic nie leję a stoi nieraz i ponad 8 miesięcy (zimą nie tankuje bo nie mam takiej potrzeby). Zrobi się mętne jak są mrozy ale jak zrobi się cieplej to wraca do pierwotnego stanu.

 

18 godzin temu, Bercik92 napisał:

Lejecie jakieś dodatki do b0 bo pierwszy raz będę zimował paliwo w zbiorniku i boję się aby parafina się nie wytrąciła jak będzie około 20 stopni mrozu

Do B0 jak i B7 nic nie leję a stoi nieraz i ponad 8 miesięcy (zimą nie tankuje bo nie mam takiej potrzeby). Zrobi się mętne jak są mrozy ale jak zrobi się cieplej to wraca do pierwotnego stanu.

 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

 

18 minut temu, Bercik92 napisał:

Od miłej pani z Grajewa 🤭

pani Magdy .

A ty z C....k ?

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    300
2 godziny temu, Bercik92 napisał:

Od miłej pani z Grajewa 🤭

Podaj nr do tej pani, jaka stacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2207
vat napisał:

2 godziny temu, Bercik92 napisał:

Od miłej pani z Grajewa 🤭

Podaj nr do tej pani, jaka stacją?

https://poweroil.pl/index.php/kontakt/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boles    8
1 godzinę temu, jadka88 napisał:

2tys B0 7.03,- zamówione

Jaki rejon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104
14 godzin temu, krzychu121 napisał:

Barylka od rana sukcesywnie powoli w górę. Także jutro już pewnie parę groszy do góry. Dziś zamówione 2,5 tys b0 za 7,15 zł 

W Tracomie? Na przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637
1 godzinę temu, marek1977 napisał:

Hawa Gniezno B0 7,23 przy 1000l , od wczoraj +4 grosze.

drogo :(

też się czaję żeby zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3931
2 godziny temu, martin0000 napisał:

W Tracomie? Na przelew?

Tak Tracom. Na przedpłatę . 

Robię test w zamrażarce czy faktycznie temperatura mętnienia ma -12 a zablokowania filtra -30. W zamrażarce mam -22 stopnie. Więc zmetnieje paliwo napewno ale zobaczymy czy zamarznie. W tamtym roku brałem z innego źródła to zamarzało. Nawet przy potrójnej dawce czarnej strzały 

 

Edytowano przez krzychu121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1570
17 minut temu, krzychu121 napisał:

Tak Tracom. Na przedpłatę . 

Robię test w zamrażarce czy faktycznie temperatura mętnienia ma -12 a zablokowania filtra -30. W zamrażarce mam -22 stopnie. Więc zmetnieje paliwo napewno ale zobaczymy czy zamarznie. W tamtym roku brałem z innego źródła to zamarzało. Nawet przy potrójnej dawce czarnej strzały 

 

Przedplata? Tyle lat w tracomie biorę i nigdy przedpłaty nie chcieli zawsze paliwo przywozili i za 2/3 dni faktura przelewowa przychodziła 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1126

Ja biorę od jednego to aż o FV trzeba się przypomnieć bo rzadko kiedy w przeciągu 2 tygodni dostanę.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2207
daron64 napisał:

Skąd u Was takie ceny? U mnie na stacjach ropa w okolicach 7.60-7.80 😐

Bo kupuje się minimum 1000l w hurcie a ty kupujesz male ilości w detalu 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5616
2 minuty temu, Bercik92 napisał:

Bo kupuje się minimum 1000l w hurcie a ty kupujesz male ilości w detalu 🙃

Zaraz wpadnie @Rolnik1973 i ci powie, że ci w hurcie to na litrach oszukują i tylko w detalu na stacji mu się litry zgadzają xD Płacisz za 1000l a 980 dostajesz xD 

Edytowano przez Tomasz0611
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7977

no ciekawie się robi. Na stacjach raczej nie stanieje , będą trzymać cenę żeby nie było skoku po wprowadzeniu watu, hurt może spaść.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj