Polecane posty

Agrest    26134
25 minut temu, jacor73 napisał:

Eee, a coś Ty Sławomir tak przy pierwszym przechrzcił Kaśkę na Kryśkę?

 

A to wyrejestrowanie to jest taki skomplikowany proces, że trwa tyle czasu? Jak Ci przysłał proformę, to chyba na resztę minus zadatek, zapłać i bujaj się później, grunt to napalić się na sprzęt i zaakceptować warunki handlarza, życzę powodzenia.

Dla mnie żaden handlarz nie budzi zaufania

A co mu zrobisz, jak dowodu Ci nie dostarczy, albo dostarczy po pół roku? W ciągu 30 dni musisz zarejestrować pojazd, a jak to zrobisz jak nie będziesz miał dowodu?

Kizeryt 2200

O faktycznie🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    120
9 godzin temu, GRZES1545 napisał:

To co mówisz? Nie brać i nie głosować?

Dają źle, nie dają też źle. Jak podatny jesteś na takie przekupstwo to dla Ciebie może to i kiełbasa. 

Dla mnie to nie ma żadnego związku z tym jak będę głosował, ale jak chcą coś dać to trzeba skorzystać, pieniądze w gospodarstwie zawsze się przydadzą.

Brać trzeba by minimalizować straty a dają bo wcześniej zabrali np: za nad wymiarowe zyski z paliwa, nawozów itd. i jeszcze ta tępa propaganda ze dają, a ty zastanowił się ile kosztuje ta obsługa wniosków i cała otoczka, ile dopłacasz do tego?? o ile wzrasta inflacja przez takie sztuczne podnoszenie cen?? a potem łaskawcy dadzą Ci ochłapy a ty wielce szczęśliwy że dają...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    448

Z tym ciągnikiem to może być tak, że trzeba mu papiery "dopasować" z jakiegoś spalonego egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9116
15 minut temu, spwrp napisał:

Brać trzeba by minimalizować straty a dają bo wcześniej zabrali np: za nad wymiarowe zyski z paliwa, nawozów itd. i jeszcze ta tępa propaganda ze dają, a ty zastanowił się ile kosztuje ta obsługa wniosków i cała otoczka, ile dopłacasz do tego?? o ile wzrasta inflacja przez takie sztuczne podnoszenie cen?? a potem łaskawcy dadzą Ci ochłapy a ty wielce szczęśliwy że dają...

Ile można się zastanawiać co ile kosztuje, mnie nie musisz tego tłumaczyć. Doją ludzi nie od dziś. Szczęśliwy jestem tylko z tego co wypracuję i jak godną zapłatę mam za to, reszta tak jak piszesz , trzeba minimalizować straty  robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4397

Żeby dotrwać do 15- 11, bo moje nerwy są już na wyczerpaniu, rolnicy XXI wieku. Tłumacz na okrągło jak krowie na rowie.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    993
9 minut temu, GRZES1545 napisał:

Pobrałeś te pliki? tam pisze ile masz strat...

Dziś nic nie zrobisz strona nie działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

 

Screenshot_20221101_203128_com.google.android.apps.messaging.jpg

Pobierz co wysłali

Powtórzę. Wystarczy 1% strat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4397
3 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

Dziś nic nie zrobisz strona nie działa .

Ponoć składałeś i ci odrzucili, to powinieneś wiedzieć ile masz i co składałeś. pier**lisz jak z tym ciągnikiem.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

Dziś nic nie zrobisz strona nie działa .

Pobierz i następny wniosek o pomoc. 

Powyżej 30 to chyba nikt nie dostał 

Jakoś ludzie niedoinformowane.

Czytajta trochi

 

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770
49 minut temu, Desperado napisał:

Tylko dlaczego chce już kasę.

Pojazd zadatkowany, reszta kasy po dostarczeniu pojazdu z kompletem dokumentów i koniec tematu, co tu rozkminiać. W umowie kupna-sprzedaży to on może cuda napisać tylko jak to później wyegzekwować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4397
5 minut temu, Pafnucy napisał:

 

Jakoś ludzie niedoinformowane.

Czytajta trochi

 

No mówię, masakra, się pytam gdzie my jesteśmy? mogę zrozumieć starszych, nie było komputerów kiedyś, ale to są młodzi ludzie po szkołach.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dopiero tu któregoś dnia znajomej tłumaczyłem. A oczytana i zorientowana.

Ta twierdziła że musi być ubezpieczone.

Masakra.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4397

No to jaka oczytana? gdzie we wniosku jest napisane że musi być ubezpieczone? można prosić o pomoc w wypełnieniu, nic takiego, ale żeby nie rozumieć co tam jest napisane i pier**lić bzdety?

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1407
34 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

Dziś nic nie zrobisz strona nie działa .

Ja dziś pobrałem, więc próbuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    993
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Z rana jutro goń do wydziału  komunikacji i dopytaj...chociaż pewnie usłyszysz że  bez dokumentów nic nie zarejestrujesz. Ta gadka handlarza śmierdzi na odległość, oby Cię nie wyrokował. Co za gość i skąd jak nie tajemnica?

25 km  od Lublina na północ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7506
10 godzin temu, Agrest napisał:

I to i to, jeszcze Krystyna Dowbor wyremontuje Ci dom🤣

Ja słyszałem, że kawalerom mają nie dawać siszowego tylko Ukrainkę na chodzie 😁 do rozpłodu. Ciekawe co kobita powie 🙈

  • Haha 3

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9116
Przed chwilą, Zbyszek3939 napisał:

25 km  od Lublina na północ 

Czyli od Lublina w moim kierunku. Ten z Lubartowa taki model? Najlepsze lekarstwo jak byś wspomniał że zapytasz w skarbowym czy tak możesz kupić, Ciekawe co by ci powiedział. 🤔

6 minut temu, pedro2 napisał:

Ja słyszałem, że kawalerom mają nie dawać siszowego tylko Ukrainkę na chodzie 😁 do rozpłodu. Ciekawe co kobita powie 🙈

Składają chłopy który wolny...faktycznie wolne Ukrainki są 🙆‍♂️

Screenshot_20221101-214101_Google.jpg

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7506
5 minut temu, Desperado napisał:

Może być hucznie.

Toć co ja winien, sam się zastanawiałem czy składać o suszowe, to mówiła co ty głupi,jak dają to składaj. To teraz będzie miała suszową Ukrainkę do podziału 😁

10 minut temu, GRZES1545 napisał:

Czyli od Lublina w moim kierunku. Ten z Lubartowa taki model? Najlepsze lekarstwo jak byś wspomniał że zapytasz w skarbowym czy tak możesz kupić, Ciekawe co by ci powiedział. 🤔

Składają chłopy który wolny...faktycznie wolne Ukrainki są 🙆‍♂️

Screenshot_20221101-214101_Google.jpg

Ja wolę szybkie, na co mnie wolna 🤭

  • Haha 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7506

O proszę, 6.97% strat z roślinnej, ogółem razem ze zwierzęcą 4.37% 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj