Polecane posty

krilan06    2476
2 godziny temu, ZELKOW napisał:

Paranoja jest taka że miałeś 1ha łubinu który miał 30% strat i już możesz dostać 10tys

Mam sąsiadkę, która posiada 1,5ha ziemi. Jest emerytowaną nauczycielką a oprócz tego dorabia w sądzie, bibliotece. W tym roku średni plon pszenżyta i żyta u niej 7,81t/ha (wiem bo ważyłem) i oczywiście będzie składała wniosek że zagraża jej utrata płynności 😂

Edytowano przez krilan06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2476
1 godzinę temu, AdamKutno napisał:

Niezłe jaja, byłem dziś w agencji i dowiedziałem się, że będąc singlem nie mogę liczyć na pomoc. Kto to qr** wymyślił?

Pewnie poprawią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1832

Pewnie tak tylko czy te same osoby które już odprawili z kwitkiem pojawią się jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911

450 mln do podziału wskazuje że prawie  każdy dostanie hahaha  , a niedopracowanie wzoru wniosku służy nagłośnieniu jaki to PIS  kochany , współczuje tym co lezakują w biurach powiatowych a..........rimr   haha  ale większość pewnie 1 sort  to współczucie mniejsze myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4307
1 godzinę temu, Dziad932 napisał:

No to k**wa ch*je dyskryminacji na całego 👇, a to nic nie składam 

 

To tak specjalnie żebyś w końcu wiesz z tą swoją się zalegalizował.   :P

44 minuty temu, toooomaszewski napisał:

Ja kawaler, składam przez neta wniosek do agencji, nie będzie mi tu Pani mówiła, a ten Pan może złożyć, a ten nie. Mogą mnie co najwyżej w d*pe pocałować.

Tylko jeszcze czekam na kalkulacje 🤭🤣🤣

No to im ćwieka zadasz.   :P

4 godziny temu, Dziad932 napisał:

Taa a pieniążki dla wybranych co mają te profile i ch*j wie co jeszcze 

Wystarczy że mają małżonkę, a Ty masz kandydatkę, tylko ciągle udajesz niedostępnego, a ta Pani pewnie by chciała.  :P   :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    143

@Roki212 ile czasu od wysłania o oszacowanie strat wyslali odpowiedz bo tez złożyłem i zastanawiam sie ile to im zajmuje +-

@Desperado to samo pytanie co wyżej bo chyba tez juz dawno odpowiedz dostales☝

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1832

Ja to robiłem w sierpniu jak nie było zbytniego zainteresowania tematem więc +/- 10 dni trwało, teraz jak "wszyscy" ruszyli z tym szacowaniem że były dni że im strona słabo działała i wywalało błąd to nie wiem ile potrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Panowie jak sprawdzić czy była ta susza czy coś posobnego bo ja nie w temacie a sąsiedzi już na kasę po 5czy 10tys czekają mógłby ktoś opisać co i jak zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76
2 minuty temu, damianos95 napisał:

Panowie jak sprawdzić czy była ta susza czy coś posobnego bo ja nie w temacie a sąsiedzi już na kasę po 5czy 10tys czekają mógłby ktoś opisać co i jak zrobić ?

Czekać to sb można... Złóż wniosek przez epuap i tyle. Ja dziś złożyłem mimo iż w mojej gminie rzekomo nie było suszy a ziemniaki orzechy wszystko powypalane jak szła chmura to moją miejscowość mijała zdj pododawałem i tyle czekać zostało jak oni to rozpatrzą...a dodam że zbiory traw o 70 % 2 pokos mniejszy 0 deszczu wszystko uschło a 10 km dalej w najlepsze 3 pokosy na to sie te raporty nadają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4307
23 minuty temu, Michal014d napisał:

@Roki212 ile czasu od wysłania o oszacowanie strat wyslali odpowiedz bo tez złożyłem i zastanawiam sie ile to im zajmuje +-

@Desperado to samo pytanie co wyżej bo chyba tez juz dawno odpowiedz dostales☝

 

Koledze w tydzień zrobili, ale powtarzam któryś raz z kolei, susza nie wszędzie występowała, składać można, tylko żeby nie było rozczarowań, nawet tu piszecie że nie znacie słowa susza w niektórych rejonach.

Edytowano przez Desperado
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1832
9 minut temu, Palmusny napisał:

a 10 km dalej w najlepsze 3 pokosy na to sie te raporty nadają... 

i wystarczy że tam mają jakiś pomiar i juz nie masz suszy u siebie bo u nich padało, a skoro u nich padało to i wszędzie B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4307
52 minuty temu, krilan06 napisał:

Pewnie poprawią to

Niby jak? singiel to już teraz rodzina? to jest dla rodzin pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911
18 minut temu, damianos95 napisał:

Panowie jak sprawdzić czy była ta susza czy coś posobnego bo ja nie w temacie a sąsiedzi już na kasę po 5czy 10tys czekają mógłby ktoś opisać co i jak zrobić ?

jak jest susza to szosa sucha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2476

Po prostu ktoś to nieudolnie sformułował, a urzędnicy niepoprawnie interpretują, innej możliwości nie widzę

3 minuty temu, Desperado napisał:

Niby jak? singiel to już teraz rodzina? to jest dla rodzin pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2487
48 minut temu, krilan06 napisał:

Pewnie poprawią to

Może tak , a może i nie znając ich ślamazarność to trzeba wziąć pod uwagę że wniosek ma być złożony do 15 listopada , a to tylko 3 tygodnie 

 

26 minut temu, Michal014d napisał:

@Roki212 ile czasu od wysłania o oszacowanie strat wyslali odpowiedz bo tez złożyłem i zastanawiam sie ile to im zajmuje +-

@Desperado to samo pytanie co wyżej bo chyba tez juz dawno odpowiedz dostales☝

 

Różnie , ja miałem protokół chyba po 7-8 dniach

@Roki212 Ja już zgłaszałem właśnie wtedy co tu pisali że nie można się do tej strony dostać i zajmuje to cały dzień . Nawet tutaj o tym pisałem , tylko chyba w innym temacie , to od strzału się dostałem na stronę i zajęło mi to wypełnianie z 10-15 minut,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    565

dziś gaz miał ceny ujemne (- 15 euro )czyli dopłacali żeby tylko ktoś go kupił , ciekawe czy nam będą dopłacać żeby ktoś saletrę kupił :D 

https://www.money.pl/gospodarka/zaskakujacy-zwrot-na-rynku-gazu-ujemne-ceny-co-sie-stalo-6826485868448704a.html

 

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/ceny-gazu-nawet-ponizej-zera-analitycy-mowia-dlaczego/3jlm3mg

Edytowano przez jan88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7380

Saletrzak ma dojechać po 3600. Teraz pytanie brać czy czekać... A może wziąć pół i za resztą poczekać 😁


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911

 gaz do góry  nawóz kupować a  nie doope zawracać  z suszą hahah jak jest susza to musi być sucho !!!!

Edytowano przez stach12
jj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6824
1 minutę temu, pedro2 napisał:

Saletrzak ma dojechać po 3600. Teraz pytanie brać czy czekać... A może wziąć pół i za resztą poczekać 😁

Gdzie po tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4307
14 minut temu, krilan06 napisał:

Po prostu ktoś to nieudolnie sformułował, a urzędnicy niepoprawnie interpretują, innej możliwości nie widzę

 

Dla rodzin, a singiel to jaka rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76
22 minuty temu, Roki212 napisał:

i wystarczy że tam mają jakiś pomiar i juz nie masz suszy u siebie bo u nich padało, a skoro u nich padało to i wszędzie B|

dokładnie. mam starty na tuzach i tgo na 70 proc szacunkowo rzepak pszenica 30 ziemniak z 60 bedzie i tak pewnie nie dostane a i grad mialem.

chce zlozyc tez na zagrozenie utraty plynnosci mam protokół itp. ale jestem sam i mieszkam z rodzicami to co mi nie przysługuje jak pod 1 dachem mieszkamy??? chory kraj i interpetacja przepisów w tyg podajde do agencji osobiście chce wniosek złożyć to porozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj