superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Łolek    13127
6 minut temu, Grzechooo napisał:

No właśnie cena podejrzana bo normalnie taki ok 200-230. A co myślicie o unirolu?

Brałem do kV  lux firma ogarnięci ludzie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2263
46 minut temu, Łolek napisał:

Weź no mnie nie obrażaj 

Sprzedaje bo mam na oku praktycznie nówke  ww dobrym piniendzu 

 cena ?,tylko Ty pewnie z daleka ,jak sprawuje się ten zaczep . Do czego on taki ,czy nie wygnie go po wciągnięciu beczki ,lub czy to nie hujnia jak beczka skoroduje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13127
28 minut temu, kizak napisał:

 cena ?,tylko Ty pewnie z daleka ,jak sprawuje się ten zaczep . Do czego on taki ,czy nie wygnie go po wciągnięciu beczki ,lub czy to nie hujnia jak beczka skoroduje 

Mam ją od 18 lat  chodziła też przy 360 ce zbiornik i nowe zasuwy założone chyba z 6 lat temu zbiornik że zbiornika od gazu grubość 8 mm wylewak hydraulicznie otwierany myślę że 8, może 8,5 pompa ciągnie dosyć szybko, bez dziur jedynie co to końcówkę ssawną muszę poprawić 

Dużo lżejsza niż na ramie, pod beczką po całości  od osi do dyszla idą kontowniki ośkę można przesunąć regulując nacisk na zaczep 

16598864466325744094781016921684.jpg

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2263

 Nie ma bocznego zasysu ,widzę że chyba ma zawór od zbyt dużego podciśnienia na górze ,ale do czego te akurat dwa ,,wiadra'' na górze  ,jaka wylewka ,i lokalizacja  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13127
22 minuty temu, kizak napisał:

 Nie ma bocznego zasysu ,widzę że chyba ma zawór od zbyt dużego podciśnienia na górze ,ale do czego te akurat dwa ,,wiadra'' na górze  ,jaka wylewka ,i lokalizacja  ?

To włazy można otworzyć i umy, czy wywietrzyć były przy starej to wstawiłem i w tej, wylewak zasuwa 150 hydrauliczny  ssawny osobny z tyłu 150 zredukowany do 110

Kazik nie wiesz gdzie? Tu gdzie bimberek lubieją 

Stryków 

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2263

Toż to kużwa środek Polski ,a ja od Suwałk ,a bimberek to i ja lubię ,😁 ,jak żonka nie widzi 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
2 godziny temu, Łolek napisał:

Weź no mnie nie obrażaj 

Sprzedaje bo mam na oku praktycznie nówke  ww dobrym piniendzu 

Nie obrażam tylko mam taki przelicznik czasu napełniania beczki. 

Jaka pojemność i marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4297
3 godziny temu, TheraRolnik napisał:

Ja już w ogóle na bizłomy nie patrzę ... Trochę dołożyć i claasa dominatora można kupić 

A ile Ty masz SWOJEGO pola? 

Co do dokładania to zależy od jakiego pułapu patrzysz - jak od tych za 60k no to wiadomo, że średni pomysł brać bizona

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
4 minuty temu, daron64 napisał:

A ile Ty masz SWOJEGO pola? 

Co do dokładania to zależy od jakiego pułapu patrzysz - jak od tych za 60k no to wiadomo, że średni pomysł brać bizona

35ha ornego + usługi których teraz już się nie robi bo wiadomo... Tym już nie chce na usługi jechać a chętnych by było bo w okolicy sporo małych co kombajnów nie mają

Tzn małych takich do 15ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4297

No to już jest co kosić. U nas porobiło się kombajnów od groma, a na usługi nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13127
13 minut temu, PRIMO napisał:

Nie obrażam tylko mam taki przelicznik czasu napełniania beczki. 

Jaka pojemność i marka?

5000 a marka od Marka Otto klain była tabliczka 

@kizak

A ja k bym mieszkał na Śląsku teraz drogi dobre to na transport ci opuszczę no może choć w jedną stronę 🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1879
13 minut temu, daron64 napisał:

U nas porobiło się kombajnów od groma, a na usługi nie ma nikogo

mam tak samo , im ktoś bardziej małorolny tym gorzej o usługę , tym bardziej z sieczkarnią 

 

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2263

 na razie to wolne przemyślenia ,gdyż mam na spółkę ,ale ciut się rozglądam😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4297
25 minut temu, konteno napisał:

mam tak samo , im ktoś bardziej małorolny tym gorzej o usługę , tym bardziej z sieczkarnią 

 

Dlatego swój kombajn musiałem kupić. Złom jakich mało, ale swój. Też bym wolał, żeby ktoś przyjechał i wykosil, ale nikt w zasadzie nie robi usług tak po ludziach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
themrsakmejek    1019
1 godzinę temu, konteno napisał:

mam tak samo , im ktoś bardziej małorolny tym gorzej o usługę , tym bardziej z sieczkarnią 

 

Obsiewasz sam swoje ha? Czy w dzierżawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz3512    455

https://www.olx.pl/d/oferta/siewnik-zbozowy-gaspardo-nina-300-amazone-CID757-IDPJ6RU.html

https://www.olx.pl/d/oferta/siewnik-zbozowy-amazone-d9-30-special-3-metry-drobny-wysiew-CID757-IDQijYz.html?isPreviewActive=1&sliderIndex=4

Warto się interesować takim siewnikiem? Da się w miarę dokładnie posiać tym rzepak? A może ktoś coś poleci w miarę rozsądnych pieniądzach czyli coś ok 20 tyś, 3 m, redlica może być nawet talerzowa, ale nie koniecznie

Edytowano przez Mateusz3512

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    4009
6 godzin temu, pawel885 napisał:

wałek jak nic... zobacz inne ogłoszenia i ceny

ktoś włamał się na jej konto widocznie 

Ale po ch... oni to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    462

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2263

jak będziesz włączał po kolei wiertarkę ,szlifierkę i coś tam jeszcze to z 4 kw pociągnie na pusto ,jak silnik 3 fazowy to  z 1 kw w falach euforii ,na pusto ,on nie przydechnie ,tylko wyłączy napięcie na silnik. Mam coś pod inną nazwą ,ale to jeden hu.  . Te gówna chodzą pod różnumi nazwami ,a z hondą to naprawdę ma coś wspólnego ,może parę nakrętek podobnych . Ale jak puścisz jedną fazę na chałupę to telewizory o dziwo chodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    582

Najpierw zobacz  w jakim jest stanie ten Claas i znajdź takiego drugiego. Fakt że detaling przeszedł, ale i tak rewelacja to co widać jak na 42 lata. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3735

Ktoś szukał ładnej d46 z lubelskiego

https://sprzedajemy.pl/przyczepa-autosan-d-46-ksawerowka-2-e30984-nr66249532

Za te pieniądze to powinna być jak nowa

 

@Mateusz3512 zajedź do tego handlarza https://sprzedajemy.pl/rozsiewacze-amazone-zae-402-z-niemiec-ossowa-2-e30984-nr65093118 

Kiedyś miał spory wybór i wszystko w bardzo dobrym stanie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj