Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mysza103    2462
2 godziny temu, jahooo napisał:

co się dziś wydarzyło na giełdzie, że nagle po 16:00 na zielono ?

Czerwona paliła się blisko zera , i teraz zielona skończyła się palić blisko zera , bo nie cały 1% to nie jest jakiś skok do góry , ale dobre i to . Oby tak co dziennie było , to nie było by żle 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330

Teraz chyba są żniwa na półkuli południowej, dlatego może ta zniżka, później pod koniec żniw ceny powędrują w górę. Co jak co, ale zapasy pszenicy od 3 lat systematycznie spadają więc w najbliższe lata powinny być dla pszenicy korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Galan my wszyscy wiemy, że przyczepę pszenicy sprzedałeś na listopadowej górce i liczysz na to, że zrobiłeś interes sezonu ale spokojnie do żniw dużo czasu. Jeszcze sporo może się wydarzyć :) 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4404

2022r-Mysle że nas oświeci jak w tej branży będzie.

Póki co optymizmu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3524

Pszenica blisko 1400 i jeszcze narzekają, może będzie  więcej a może nie , byle nie spadła to będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

1420 netto 

Nie ośmieszaj sie. To Ty nie wiesz że jutuberzy tanio kupują, a drogo sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
9 minut temu, Wicherek napisał:

Morze ktoś tam sprzedawał 

Z tego co mi wiadomo, to nikt z tutejszych, onego w ofercie nie ma. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3884
galan99 napisał:

Z 331 ,5 spada na 283 .5 to ma sporo do nadrobienia .

331?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

Ma ktoś z was może brona talerzową Euromasz 5-6m albo innej firmy? Chodzi mi o to jak to się sprawuje czy nie skacze? 

Polskie Młyny Teresin spadek z 1400 na 1350 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Spadek ? A kiedy to 1400 było 😂 nikt się nie chwalił. Może skupy powinny mieć na wyświetlaczu ceny albo na internecie codziennie aktualizowane

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba836    20
15 godzin temu, Zdzinio napisał:

Ma ktoś z was może brona talerzową Euromasz 5-6m albo innej firmy? Chodzi mi o to jak to się sprawuje czy nie skacze? 

Polskie Młyny Teresin spadek z 1400 na 1350 netto.

mam 3m z hydropakiem i drugi raz bym jej nie kupił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
17 godzin temu, galan99 napisał:

Z 331 ,5 spada na 283 .5 to ma sporo do nadrobienia .

Zastanów się przynajmniej co piszesz , albo podaj datę kiedy było te 331,5 euro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba836    20
2 minuty temu, mysza103 napisał:

Zastanów się przynajmniej co piszesz , albo podaj datę kiedy było te 331,5 euro .

Była taka cena wgl kiedyś xd  311 to pamiętam ale nie 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547

koledze się prawdopodobnie palec na klawiaturze ślizgnął 311 z małym haczykiem było z tego co pamiętam ale w moim źródełku notowań wykres z kontraktami z realizacja na grudzień już zniknął :) więc nie sprawdzę 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Mam propozycję 1200 brutto pszenżyto oraz 1000brutto owies z ich odbiorem chyba sprzedam. Ilość po jednym aucie powiat Łuków 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
6 godzin temu, seba836 napisał:

mam 3m z hydropakiem i drugi raz bym jej nie kupił 

To co się z nią dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markat    3
1 godzinę temu, Zdzinio napisał:

To co się z nią dzieje?

Nie wiem czy można porównywać brony 3m z 5-6m, szczególnie ciągane, bo to inne masy i rozstawy talerzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Jakoś euromasz nie ma zbyt dobrej renomy, jeśli mała 3m ma problemy to w 6m lepiej nie będzie. Agrolift, Rolmako z tańszych mają większe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj