farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Gość   
Gość
12 minut temu, Partyzant85 napisał:

I to błąd bo tworzenie czegoś daje największą satysfakcję. Sam często coś podłubię dla czystego spełnienia. O proszę - dwa wieczory, kawałek dębiny odcięty ze słupka z płotu co go zdemontowałem, trochę bejcy, trochę materiałów z allegro, łańcuch ten gruby gdzieś wisiał w garażu i nie było do czego wykorzystać i oświetlenie do altanki jest.

1623090963273.jpg

Co to jest sala tortur 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9265

Jedni potrafią stworzyć coś z niczego, inni wszystko zepsuć  :D

https://www.facebook.com/100001760925770/videos/3846729612062365

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, jahooo napisał:

Jedni potrafią stworzyć coś z niczego, inni wszystko zepsuć 

Ot prawda. Nie powiem, w polu lubię sam wszystko zrobić ale w domu czy koło domu to lepiej zapłacić i niech zrobi to ktoś kto się na tym zna a nie "szpec" z doskoku. Ja tak jak @Agrest- atechniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Ot prawda. Nie powiem, w polu lubię sam wszystko zrobić ale w domu czy koło domu to lepiej zapłacić i niech zrobi to ktoś kto się na tym zna a nie "szpec" z doskoku. Ja tak jak @Agrest- atechniczny.

To dobrze takim w życiu , chociaż kobiety wam nie trują d*py , zrób to , zrób tamto🙆‍♂️ , a tu prosta gadka "kochanie nie potrafię "😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Ursus932 napisał:

Co to jest sala tortur 🤔

Altanka przy starym budynku. Zostało ścianę otynkować ale to na jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Ursus932 napisał:

kobiety wam nie trują d*py

Mi nie ma kto truć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791
griga napisał:

A żebyś wiedział że lubię. Polowałem na takiego ale trafił Mi się ten większy. Może kiedyś uda Mi się go zrobić wreszcie

https://www.olx.pl/d/oferta/opryskiwacz-samojezdny-CID757-IDJUCjp.html a takie lubisz? 😂😂😂😂🙃🙃🙃

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25731
39 minut temu, Ursus932 napisał:

To dobrze takim w życiu , chociaż kobiety wam nie trują d*py , zrób to , zrób tamto🙆‍♂️ , a tu prosta gadka "kochanie nie potrafię "😊

Noo, nie dość że kupę kasy na rolety wydałem to jeszcze zamontować je musiałem 🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795
2 godziny temu, gregor1284 napisał:

Drożyzna tą zgrabiarka... 

Serio? To ile to warte? Ja myślałem, że cena adekwatna.

W tych pieniądzach nie znalazłem nic na tandemie, przynajmniej w mazowieckim.

A ewentualnie ten egzemplarz?

https://www.olx.pl/d/oferta/zgrabiarka-deutz-fahr-CID757-IDK4E7i.html?isPreviewActive=1&sliderIndex=0

Albo ta ciekawie wygląda?

https://www.olx.pl/d/oferta/zgrabiarka-karuzela-niemayer-470-kuhn-pottinger-fella-CID757-IDEtxZ6.html?isPreviewActive=1&sliderIndex=0

I tu jedyna propozycja na tandemie:

https://www.olx.pl/d/oferta/zgrabiarka-metal-technik-niemeyer-CID757-IDJP5b1.html?isPreviewActive=1&sliderIndex=0

Edytowano przez KlimekPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Agrest napisał:

Noo, nie dość że kupę kasy na rolety wydałem to jeszcze zamontować je musiałem 🤣

To gdzie to kupiłeś, że bez montażu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560
32 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

To gdzie to kupiłeś, że bez montażu? 

Żona na allegro zamówiła komplet na całe piętro 6 okien i 1 drzwi to też sporo kasy wyszło. Rolety dzien/noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25731

Rolety wewnętrzne to w każdym sklepie remontowo budowlanym.

Montaż banalny jak pierwszą sztukę zrobisz.

A od sztuki chcą  około 35zł, co przy cenie od 85 do 145 zł stanowi niezły procent. 

Jak załapiesz to 10minut z żyłkami i zamontowane , bez żyłek i 5 wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2219
10 godzin temu, Partyzant85 napisał:

I to błąd bo tworzenie czegoś daje największą satysfakcję. Sam często coś podłubię dla czystego spełnienia. O proszę - dwa wieczory, kawałek dębiny odcięty ze słupka z płotu co go zdemontowałem, trochę bejcy, trochę materiałów z allegro, łańcuch ten gruby gdzieś wisiał w garażu i nie było do czego wykorzystać i oświetlenie do altanki jest.

1623090963273.jpg

 na pierwszy rzut oka ,to co pod ręką ,tylko ile tego,, co pod ręką'' trzeba było ominąć z niesmakiem, by dobrać to co pasuje do projektu , głupie te ogniwa i ich ilośc ,lub ten węzeł od niechcenia daje smak ,ale belka to już mistrzostwo. Tylko te kable na niej ukryć i cacy9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791
Agrest napisał:

Noo, nie dość że kupę kasy na rolety wydałem to jeszcze zamontować je musiałem 🤣

No Taki baor jak Ty a dziadujesz parę groszy na rolety?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Agrest napisał:

Rolety wewnętrzne to w każdym sklepie remontowo budowlanym.

Montaż banalny jak pierwszą sztukę zrobisz.

A od sztuki chcą  około 35zł, co przy cenie od 85 do 145 zł stanowi niezły procent. 

Jak załapiesz to 10minut z żyłkami i zamontowane , bez żyłek i 5 wystarczy

Przy moim lenistwie to pewnie bym zapłacił niż sam w tym grzebał.

Ot chociażby przykład uli- wolę dać prawie 400 ale mieć porządnie zwymiarowany i zrobiony niż sam się babrać. Dennic ciepłych nie szło kupić to robiłem ale widać, że to nie ręką fachowca. Jakby tylko były dostępne to bym się w rzeźbienie nie bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8534
14 minut temu, Rolnik200598 napisał:

Przy moim lenistwie to pewnie bym zapłacił niż sam w tym grzebał.

leworęczny jesteś😋?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28762

Montowałem kiedyś rolety na oknach dachowych, to dopiero było przekleństwo. Roleta samozwijalna, rama okna aluminiowo-plastikowa, nie mialem wkrętarki🥵

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Praworęczny, a co? Po prostu nie mam drygu do zdolności manualnych, jak muszę to zrobię, jak nie muszę to wolę płacić. Wiem że dużo rzeczy ktoś zrobi lepiej ode mnie. A to że spartolę robotę robiąc po swojemu nie wzbudza we mnie satysfakcji.

2 minuty temu, witejus napisał:

leworęczny jesteś😋?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2219

 Poszukuję instrukcji napraw same silver 100,4 ,lecz po polsku. Nigdzie nie ma ,może komuś ,,uwiera'' .Dobrze zapłacę. Wcześniej widziałem ,lecz już nie mogę namierzyć😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12212
kizak napisał:

 Poszukuję instrukcji napraw same silver 100,4 ,lecz po polsku. Nigdzie nie ma ,może komuś ,,uwiera'' .Dobrze zapłacę. Wcześniej widziałem ,lecz już nie mogę namierzyć😐

agro buch pytaj ''tłumaczeniami'' różnymi handluje


Agrest napisał:

39 minut temu, Ursus932 napisał:

To dobrze takim w życiu , chociaż kobiety wam nie trują d*py , zrób to , zrób tamto🙆‍♂️ , a tu prosta gadka "kochanie nie potrafię "😊

Noo, nie dość że kupę kasy na rolety wydałem to jeszcze zamontować je musiałem 🤣

ja kurła wczoraj zmywarkę próbowałem naprawić 🤦‍♂️ pompa ma dzisiaj dojechać ciekawe co wyjdzie 🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2219

     Instrukcję obsługi ,jak i katalog części po polsku posiadam. Lecz by przydała się instrukcja napraw ,też po polsku. Chodzi o słowa techniczne. siłę docisku szpilek na kole sprzęgła, instruktaż ustawienia sprzęgła,kolejność ,,dociągnięć'',sposób wymiany czegoś tam. Jak bezkonfliktowo dojśc do skrzyni bez rozpołowiania i zwalania kabiny 😵😐. Posiłkujemy się aplikacją z telefonu i skanowaniem strony,by po chwili widzieć tłumaczenie na polski . Lecz co z pdf-u,czy z kartki to co innego,możesz młotkiem stronę przyłoży ć i  śrubokrętem kartkę przewrócić i nie ginie ;),a te telefony smarem op.......smarowane   ,odłożysz to spadnie i nadepniesz  ,iii .....skąd te czarne uszy O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj