farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Grzechooo    789
pawel885 napisał:

brat ma szlifierkę parkside an aku to tragedia ,  do cięcia drutu 6mm i to powoli może i by się nadała ...

Ja mam bosch a następny będzie klucz udarowy. Niestety sprzęty akumulatorowe to są drogie sprawy w porównaniu do sieciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
9 godzin temu, andrzej612b napisał:

Heh

A gdyby ją ktoś chciał na użytek jako całość to było by drogo a na części cena super 

Jak drogo? Toż to cena złomu praktycznie . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795
8 godzin temu, Grzechooo napisał:

Ja mam bosch a następny będzie klucz udarowy. Niestety sprzęty akumulatorowe to są drogie sprawy w porównaniu do sieciowych.

Drogie ale wygodne zwłaszcza do okazjonalnego wykorzystywania. Do długotrwałej pracy lepiej sieciowe ale jak trzeba coś szybko przeciąć, przykręcić czy cokolwiek innego i odłożyć narzędzie z powrotem to chyba wygodniejsze aku aby kabli nie ciągać i nie tracić czasu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
8 godzin temu, Grzechooo napisał:

Ja mam bosch a następny będzie klucz udarowy. Niestety sprzęty akumulatorowe to są drogie sprawy w porównaniu do sieciowych.

Drogie i dlatego każdy myśli że marketowy chińczyk za 1/5 ceny też zda egzamin... Znajomy ma milwaukee na 1/2 cala to koła w aucie tylko dotyka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
3 minuty temu, pawel885 napisał:

marketowy chińczyk za 1/5 ceny też zda egzamin.

zdziwiłbyś się,kilka lat temu kupiłem wiertarkę udarową w biedrze ,pastwię się nad nią ile tylko może uciągnąć ,wiertła 17 ,stożkowe .Z początku tylko dym z niej szedł i śmierdziało ,chciałem ją spalić bo pomyślałem jak się spali na gwarancji to wymienią na nową albo oddadzą kasę , nic z tego działa do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Sieciowe tak, jakoś to dziala ale piszemy o Aku , sam mam narzędzia z Lidla i jestem zadowolony . Ale mam stara wkrętarkę i zakretarke makity i w porównaniu z marketówkami  są dużo mocniejsze i dłużej na baterie jedziesz mimo teoretycznie podobnych parametrów 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
17 minut temu, pawel885 napisał:

Drogie i dlatego każdy myśli że marketowy chińczyk za 1/5 ceny też zda egzamin... Znajomy ma milwaukee na 1/2 cala to koła w aucie tylko dotyka 

Kolega ma taki klucz do odkręcania kół w Actrosie.Drogi zakup takiego klucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Do ciężarówek mają elektryczne na wózku z kołem zamachowym .Dzis dzień relaksu 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082

https://www.facebook.com./groups/Maszynyrolnicze22/permalink/4059998627355889/ gowniany rozdzielacz ale poza tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
tom1989 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/massey-ferguson-6260-zobacz-film-ciagnik-swiezo-sprowadzony-ladowacz-nowe-opony-przod-CID757-IDJFFLu.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=3 warto jechać obejrzeć Panowie? Kupował ktoś u niego ciągnik lub inna maszynę, stan faktyczny bardzo mija się z tym co mówi przez telefon czy też z tym co jest w opisie?

Okazja to chyba nie jest, 90tyś na 22letni 105konny ciągnik?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    411
29 minut temu, superfarmer02 napisał:

pany ile realnie można dać za chwytach do balotów MF na tylny tuz ?

Chcesz kupić? Tak się składa że mam do sprzedania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj