farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Baks00    4417

Co do passatow powiem swoj przypadek...   

Dzwonil facet ktory przeprowadzil szczegolowa ze mna rozmowe.Stwierdzil ze przyjedzie z mechanikem i jezeli cos znajda obnizam cene o 1000zl.-zgodzilem sie...lecz oznajmilem ze jezeli nic nie znajda to 1000zl + cena co wystawiony.

Normalnie 1.20 h sprawdzali,dwa komputery podlanczali,zrobili 37km nim.No i nic nie znalezli....

Lecz nie bylo sprzedarzy bo dawali aby ta cene z ogloszenia a gdzie 1000 jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
41 minut temu, stempos1980 napisał:

Wymiana wliczona w Olej i filtr.

Wierzysz w cuda że za darmo🤦

Tak. Wymiana gratis przy zakupie u niego oleju i filtrów. A ceny ma niskie bo umowę ma i musi sprzedac jak najwięcej oleju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
3 godziny temu, Pomorzanin1222 napisał:

Tylko nie bierz z pompowtryskami

Mój ma pompowtryski i nic się nie dzieje z samochodem,paliwo z Orlenu tankuję,czasami zdarzyło się wlać "rolniczego". Szwagier ma audi a4 b7 to dwa razy już robił pompowtryski. Ostatnio u mnie na podwórku nienodpalil,okazało się jakie paliwo tankował(pisałem o tym), więc jak dbasz tak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Pozlewalismy do drugich kanistrów i to co zostało na dnie ten osad to pozlewalem do jednej banki, było tam raptem 2-3l z 80 litrów ropy. Ale te paliwo to 40l już 4011 łyknęło a 40 jeszcze stoi z czego 20l to jakies lepsze bez osadu. 1l syfu szwagier zabrał dla tego gościa co od niego brał ale co zdziałał to nie wiem. Dzisiaj zauważyłem w zetorze wyciek i śmierdzi paliwem,ale dokładnego miejsca nie zidentyfikowałem. Gdzies w okolicach kabiny i silnika pod zbiornikiem bo cieknie po całym silniku,myślałem że może olej gdzieś cieknie bo plama pod spodem ale to jednak paliwo. I trzeba będzie zajrzeć i uszczelnić. Aby nie jakąś durnota że trzeba będzie rozbierać pół ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Chce sobie zmienić rury obora-szambo. Były zakopywane ładne kilkanaście lat temu i z tego co kojarzę to jakoś łączone były, tzn część plastiki takie typowe kanalizacyjne z innymi rurami. Do tego mam zostawiona studzienkę, która mi przeszkadza, no i chciałem zrobić z tym porządek - studzienkę przesunąć na bok, wymienić rury, tak żeby jak przyjdzie kiedyś dzień utwardzania, to żeby już tym się nie zajmować. No i pojawia się tutaj pytanie - jakie i jakiej średnicy rury wziąć? Pod ziemią idą jakieś 30cm, jeżdżę tam ciągnikiem. Ze studzienki przy oborze wychodzi kanalizacyjna 200, cały odcinek (studzienka przy oborze - studzienka przy szambie) jakieś 35m, nowa studzienka (tzn kręgi ze starej przełożone w nowe miejsce) byłaby w okolicach 20m od obory, wszystko byłoby w linii prostej

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
6 godzin temu, conny napisał:

Ktoś pomoże

IH 955XL pompa hydrauliki padła, mam 3 do wyboru;

- jakaś Włoska ok 850pln.

https://www.olx.pl/d/oferta/pompa-hydrauliczna-podwojna-case-955-1055-956-1056-956xl-1056xl-CID757-IDyyeWW.html?reason=seller_listing|olx_shop_basic

- ten sam producent tylko ,że wzmocniona o 10% ok1100pln.

- Rexroth ok1300pln.  https://www.mototraktor.pl/pompa-hydrauliczna-case-bosch-3223932r93-p-1878.html

Może ma ktoś jakieś opinie

ja mam jakąś 7n w swoim, daje radę puki co ale to poprzedni właściciel montował, ponoć wydajniejsza, z tych 2 brałbym bosha, to nie jakaś pierdoła typu licznik czy złączka że w chwila wymienisz i grosze kosztuje 

 

  • Thanks 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Warto się oglądać na takiego dziadka?

https://www.olx.pl/d/oferta/agragat-siewnik-3m-talerzowy-accord-rau-kombisem-grupa-kverneland-CID757-IDJ3Yzp.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

Kit z agregatem bo i tak robiłbym przeszczep na talerzowy. Przydałoby mi się coś co posieje dobrze rzepak nawet jak wsypię 5kg, bo mój Nordsten lubi świrować jak ma niewiele w skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14121
11 godzin temu, pawel885 napisał:

Jak miałem 10lat to zaprezentowali mercedesa okulara. Co to była za bryka.... Z kumplem doszliśmy do wniosku że jak będziemy dorośli to na pewno będzie nas stać na używkę 😂 dzis już stoją na szrotach albo jakieś turki je dojezdzaja także spiesz się z tym passatem 

Mam klienta na Hondę po żniwach to kupię może🤔 na jagody będę chodził itp. I kupię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
7 godzin temu, gregor1284 napisał:

Mam klienta na Hondę po żniwach to kupię może🤔 na jagody będę chodził itp. I kupię 

A to szukasz takiego salonowego z 000005 przebiegiem?😅🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14121

Nie nie, przebieg ma mieć jak każdy sprowadzony Passat w tym kraju. Nie więcej niż 180tys. Somsiad zobaczy to powie "o kurla ale rodzynek, gdzieś Ty to kupił. Mnie by było nie stać" Ale nie wiem czy nie musiałbym go pilnować w nocy żeby kto nie ukradł 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Co polecacie do rozsiewania wapna. Jakieś rcw czy lepiej coś droższego zachodniego kupić ewentualnie czeski rozrzutnik. Wapno głównie węglan, dolomit na polu składowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210
1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Nie nie, przebieg ma mieć jak każdy sprowadzony Passat w tym kraju. Nie więcej niż 180tys. Somsiad zobaczy to powie "o kurla ale rodzynek, gdzieś Ty to kupił. Mnie by było nie stać" Ale nie wiem czy nie musiałbym go pilnować w nocy żeby kto nie ukradł 🤔

Ja takiego Passata nie widziałem w ogłoszeniach z takim przebiegiem. Skreśl jednynkę z przodu. Chociaż ostatnio się to trochę poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
38 minut temu, migacz napisał:

Co polecacie do rozsiewania wapna. Jakieś rcw czy lepiej coś droższego zachodniego kupić ewentualnie czeski rozrzutnik. Wapno głównie węglan, dolomit na polu składowane.

Zależy ile masz tego wapna i jaki budżet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Budżet 15 tys ale może i coś więcej by się wyskrobalo ale niekoniecznie. Ma to w miarę równo siać. A jak będzie sporo tańsze to i na wapno zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
gregor1284 napisał:

Nie nie, przebieg ma mieć jak każdy sprowadzony Passat w tym kraju. Nie więcej niż 180tys. Somsiad zobaczy to powie "o kurla ale rodzynek, gdzieś Ty to kupił. Mnie by było nie stać" Ale nie wiem czy nie musiałbym go pilnować w nocy żeby kto nie ukradł 🤔

180 to benzynę kupujesz🤔 diezle to pod 220 🤪😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14121
52 minuty temu, solek01 napisał:

Ja takiego Passata nie widziałem w ogłoszeniach z takim przebiegiem. Skreśl jednynkę z przodu. Chociaż ostatnio się to trochę poprawia

Przebieg i cena do uzgodnienia 

13 minut temu, slawek74 napisał:

180 to benzynę kupujesz🤔 diezle to pod 220 🤪😉

Passat w benzynie to jak laseczka z fiutem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj