farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Bananek    16868

od tego mam klepisko. to złączenia jak się kilka razy sięgnę lub uklęknę to mi korona z głowy nie spadnie.


pawel885 napisał:

rura jest nie praktyczna, lepszy profil albo 2teownnik , nieraz trzeba złączyć jakieś odpady i na rurze jak położysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
4 godziny temu, Baks00 napisał:

Ale ten handlarz tez musi miec czasami szczescie tak jak w twoim przypadku.

Sam przyznam sie szczerze,ostatnio gdyby nie pilny  wyjazd  przytargal bym scierniskowca Mandam kus 2.20......

 

1 godzinę temu, pawel885 napisał:

Sam bym przygarnął mandama albo coś podobnego, tyle że 2,60 w rozsądnych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4416

Tu niestety bylo 2.20.Ale w super stanie i 11 km ode mnie

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 godzinę temu, sladan napisał:

 

Sam bym przygarnął mandama albo coś podobnego, tyle że 2,60 w rozsądnych pieniądzach

Jak tylko do scierniska to lepiej będzie kupić talerzówke. Do tego typu agregatów konia sporego trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
15 minut temu, danielursus3p napisał:

Jak tylko do scierniska to lepiej będzie kupić talerzówke. Do tego typu agregatów konia sporego trzeba. 

Talerzówkę mam, agregat też bym przytulił 😁 nie mam ciężkich ziemi, więc 🐎 by sobie poradził

26 minut temu, pawel885 napisał:

tzn 5 łap ? 

2.20 ma 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4416

Kuzyn ma Mandama 2.20 na podwojnym walku z tylu(rurowy i mniejszy plaskownikowy)Cala waga ponad 1t-7745 umiera.....

Co do talerzowki fajna sprawa ale super ,,siewnik perzu''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
Belaruss820    1559
38 minut temu, Baks00 napisał:

Kuzyn ma Mandama 2.20 na podwojnym walku z tylu(rurowy i mniejszy plaskownikowy)Cala waga ponad 1t-7745 umiera.....

Co do talerzowki fajna sprawa ale super ,,siewnik perzu''

Na tandemie talerze to od razu długość się zmienia no i masa. W rodzinnych stronach znajomy do proximy 90 kupil unie 2.1m i ma co robić(ziemia 1-4), a sąsiad tu gdzie mieszkam do pronara 82tsa ma takiego samego, ziemia 5 i 6 to robi w miarę ok ale podnośnik dostaje po tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325

7745 ma stosunkowo słaby podnośnik i sam zbyt ciężki nie jest. Dlatego ma problemy z takim agregatem. Kiedyś robiłem swoim 7745 i agregatem ścierniskowym od batyry 2,1m to niestety prędkości brakło, żeby z ładnym efektem sciernisko zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Pamiętam moje początki upraw u żony na gospo jak teść kazał mi 3 biegiem jeździć,ale 7-8km/h nie zadowalało mnie gdzie u ojca przy 2,1m belarusem 10 się jeździło. Wrzuciłem 4 bieg i prędkość wzrosła do 11km/h i wiecie co? Tesc przylatuje i z gębą do mnie czemu tak szybko jeżdżę. Teraz kiedy bym na pole nie wyjechał to ciągle kontrola ale ja robię po swojemu i już jego nie słucham. Ostatnio kumpel chcial do mnie przyjść pogadać ale zobaczył ze gestapo stoi za rogiem i sobie odpuścił 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195

ale że on z kumplem żona z kumplem czy teść z kumplem 🙆‍♂️🤪🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
4 minuty temu, Agrest napisał:

To i w sypialni pewnie was podgląda.

Nie,ja mam sypialnie na 2 piętrze,on na 1 więc nie ma szans. Odkąd siedzimy na górze od ponad 2 lat to teść był u mnie na salonach raptem 1 raz. Tesciowa może ze 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25631

Tłumaczenie dowolne. Już gdzie kogo pokrętna logika zaprowadzi😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
Belaruss820 napisał:

4 minuty temu, Agrest napisał:

To i w sypialni pewnie was podgląda.

Nie,ja mam sypialnie na 2 piętrze,on na 1 więc nie ma szans. Odkąd siedzimy na górze od ponad 2 lat to teść był u mnie na salonach raptem 1 raz. Tesciowa może ze 3 razy.

a o drabinach to nie słyszałeś🤔😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25631
3 minuty temu, Belaruss820 napisał:

Tesciowa może ze 3 razy.

Uuu, grubo.

Ja z teściową ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Nie ma takiej drabiny,a dodatkowo biodro mu nie pozwala sie ruszać.

Takie pytanie odnośnie owijarek,chciałbym zacząć robić kiszonki i nie wiem czy kupić nowego strumyka Tosię czy używana sipme tekle. Na Rmg chciałem nowa sipme ale funduszy zbrakło. Robiłbym może 50 bel rocznie. Ktoś może użytkuje tego strumyka? Noni jaki najlepszy chwytak do bel z jednym czy dwoma siłownikami czy też rzemioslontanie vrac czy lepiej coś z markowych  przy takiej ilości? Do siana.i słomy używałbym wideł jak do tej pory. 

3 minuty temu, Agrest napisał:

Uuu, grubo.

Ja z teściową ani razu.

Ale kto tu pisał o sypialni?napisałem że na salonach,do sypialni nie ma wstępu😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25631

I słusznie. Bo każda żona wyczuje zapach innej kobiety, nawet swojej matki🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj