farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

jahooo    9289
34 minuty temu, 6465 napisał:

Mówisz o zaplataniu? To tak łatwo tylko na filmie wygląda.

Prostsze niż ci się wydaje, tylko na końcu zamiast wplatania daję strzemionka x2 i owijam taśmą. Może nie idealnie, ale jako-tako i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12459
4 minuty temu, jahooo napisał:

Prostsze niż ci się wydaje, tylko na końcu zamiast wplatania daję strzemionka x2 i owijam taśmą. Może nie idealnie, ale jako-tako i działa

Tez tak robiłem mimo tego się po ściągały, a od sąsiada porzyczylem linę i 300KM porwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
22 minuty temu, ZetorMisio napisał:

Bawisz się w wysyłkę? 

Nie ma problemu gdy jestem w domu. Jak dobrze pojdzie to za 2 tyg, badz koncem grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarMaster    71
2 godziny temu, Narko napisał:

15m, FI 16mm, z rezerw wojskowych. Cena 220zl.

 

 

79962816_2801926293200267_6682863065538494464_n.jpg

A coś krótszego, tak między 6m a 10m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    424
51 minut temu, Narko napisał:

Nie ma problemu gdy jestem w domu. Jak dobrze pojdzie to za 2 tyg, badz koncem grudnia.

Ok,pilne bardzo nie jest to poczekam. Ale jedna taka sztukę biorę.Co tam jeszcze masz ciekawego poza linami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2496
bratrolnika napisał:

@wojtal24 ty chyba kombajnu szukasz, i z tego co kojarzę to coś w ten deseń 

https://www.olx.pl/d/oferta/claas-dominator-86-CID757-IDMdjYu.html 

1 godzinę temu, astrahxenon napisał:

Posiada ktoś cennik stali? interesuje mnie mniej wiecej cena ceowników 100-180

 

IMG_20210930_163206_715.jpg

dzieki za czujnosc jutro jade ogladac. znasz moze właściciela albo maszyne? ogolnie szukam 78 ale to jest blisko wiec obejrzec mozna


ogolnie mam zalozone filtry na olx wiec widzialem go od razu jak wystawil ale mam wrazenie ze filtry w olx też przepuszczaja. jak idzie budowa przyczepy


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
36 minut temu, ZetorMisio napisał:

Ok,pilne bardzo nie jest to poczekam. Ale jedna taka sztukę biorę.Co tam jeszcze masz ciekawego poza linami?

Przypomnij mi sie prosze o ta line.  Zalega mi wal cambella + crosskill na jednej ramie oraz Amazone D7 chyba model Junior. To tak z grubsza bo drobnicy nie zlicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9289

Wrzuć fotki, jaka szerokość ? SIewnik jaka szerokość ?

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28810
9 godzin temu, wojtal24 napisał:

dzieki za czujnosc jutro jade ogladac. znasz moze właściciela albo maszyne? ogolnie szukam 78 ale to jest blisko wiec obejrzec mozna

 

ogolnie mam zalozone filtry na olx wiec widzialem go od razu jak wystawil ale mam wrazenie ze filtry w olx też przepuszczaja. jak idzie budowa przyczepy

 

nie, za daleko ode mnie

tam to może Tomek @6465 znać, choć też nie koniecznie, bo też kawałek tam ma

przyczepę już kończę, jeszcze trochę pomalować i sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

KlimekPL , yahooo

Waly 220cm roboczego. Siewnik Amazone D7 Standard, Typ 25. Fotki nie mojego autorstwa.

 

sahmaschiene.jpg

IMG_1537443214539_32417.jpg

IMG_1537443214535_75791.jpg

pobierz (16).jpg

Edytowano przez Narko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

toż to zwykłe radło pospolite 

A to złe ? Do rycia chyba wystarczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
9 minut temu, Ursus932 napisał:

A to złe ? Do rycia chyba wystarczy 

A paliwo? Sprzedałem znajomemu fiskarsa 3x40 za 3500 do ursusa 360 to i 3 biegiem kitował , zadowolony chłop ... i zabezpieczenia sprężynowe . Elementy robocze jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
11 minut temu, mariuszd93 napisał:

Ktoś tu szukał niedawno siewnika 2,5m. Chociaż szczerze mówiąc to doooopy nie urywa... 

Siewnik byly wlasciciel szmata przetarl by bylo kolor widac. Siewnik nieuzywany od kilku lat. Po przedmuchaniu powietrzem nie ten siewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj