Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojt    74

Ja miałem na pasach, wytrzymałe są, łańcuchy albo ogniwa skręcane się urwały a z pasem nic. Tylko do większych sztuk miałem szersze na podwójne zapięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
55 minut temu, przemek28_28 napisał:

No waśnie @soltys48 żeby chociaż do żniw wujo zapłacił....🤣 A tak  wiemy że u niego termin NN

zapłaci nawet szybciej,jedna ważna rzecz-kolejna odstawa

49 minut temu, Karollorak93 napisał:

Ma ktoś z was byki na takich pasach: https://allegro.pl/oferta/obroza-dla-krowy-byka-bydla-wzmacniana-130cm-8878969002?fromVariant=8878976719 Wytrzyma to grube i głupie sztuki?

te z linku ciut za słabe na byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    41
59 minut temu, soltys48 napisał:

zapłaci nawet szybciej,jedna ważna rzecz-kolejna odstawa

Szuka dostawcy czy niewolnika?😂ja za taki układ dziękuje bo prędzej czy później dostaniesz w d...e

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubek378    12
Azor07 napisał:

11 godzin temu, Ursus11 napisał:

400zl prowizji?

Ten sam odbiorca zabiera u mnie i nie tylko i prowizja nie więcej jak 120zł/szt (w moich stronach jest raz w tygodniu u kolegi dwa razy , nieduża odległość )

Apropo tego ode mnie też bierze mój pośredik po 120zł od sztuki za odbiór ale czy naprawdę uważasz że pośrednik tylko tyle zarabia na tej sztuce

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

@Kubek378 wydaje mi się że nie ,mają jakieś procenty za ilość oddanych sztuk i umowy .Musiał by się na ten temat wypowiedzieć jakiś handlarz ,ale żaden się nie wygada.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

w srode pojechały 2 połamance jeden ok500kg drugi ok 400kg. Dzwonie do nich jak wyszły to jeden 233kg x 6zł netto a drugi 141kg x 6zł... Złodzieje. byki same weszly na auto a oni je sklasyfikowali jak na karme dla psa... odbiorca krajpol gola. A wy komu sprzedajecie takie sztuki urazowe zeby poszły za jakies rozsądne pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubek378    12
Azor07 napisał:

@Kubek378 wydaje mi się że nie ,mają jakieś procenty za ilość oddanych sztuk i umowy .Musiał by się na ten temat wypowiedzieć jakiś handlarz ,ale żaden się nie wygada.

Też tak uważam, że ma premie od ilości sztuk którą sie raczej nie dzieli. Tak to by mu nie zależało na negocjowaniu cen z ubojniami, na trzymaniu swojego człowieka w rzeźni, który pilnuje wybić. Rzut temu jak sprzedawałem to powiedział że dorzuci mi 20gr do ceny jak skupią powyżej 200 sztuk w tym tygodniu a brał ode mnie we wtorek. Jak przyszło rozliczenie była ta wyższa cena wstawiona więc coś w tym musi być.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla psa toposzła reszta. A tu wołowina konsupcyjna .te zakłady zrobiły z nieszczęścia rolników złoty biznes .nawet jak małe i nie pełno sprawne to za wbca powinno koło 9 wyjść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sokol2 napisał:

w srode pojechały 2 połamance jeden ok500kg drugi ok 400kg. Dzwonie do nich jak wyszły to jeden 233kg x 6zł netto a drugi 141kg x 6zł... Złodzieje. byki same weszly na auto a oni je sklasyfikowali jak na karme dla psa... odbiorca krajpol gola. A wy komu sprzedajecie takie sztuki urazowe zeby poszły za jakies rozsądne pieniądze?

Ja mam taiego renifera niespełna 500 kg , który zapomniał rosnąć. Jutro jedzie z kolegami i obawiam się , że więcej ja 6 zł więcej nie da za tego słabego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298
2 godziny temu, Sokol2 napisał:

w srode pojechały 2 połamance jeden ok500kg drugi ok 400kg. Dzwonie do nich jak wyszły to jeden 233kg x 6zł netto a drugi 141kg x 6zł... Złodzieje. byki same weszly na auto a oni je sklasyfikowali jak na karme dla psa... odbiorca krajpol gola. A wy komu sprzedajecie takie sztuki urazowe zeby poszły za jakies rozsądne pieniądze?

Mój połamaniec ostatnie poszedł w jednej cenie ale był szybszy od  pozostałych😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Ja sprzedawałem też takiego niedorostaka 520 kg 6,80 netto

3 godziny temu, robert123farmer napisał:

Ja mam taiego renifera niespełna 500 kg , który zapomniał rosnąć. Jutro jedzie z kolegami i obawiam się , że więcej ja 6 zł więcej nie da za tego słabego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie po ile za  krowę 100% LM w wadze około 700 kg? Wyjdzie z 6 zł? 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, radzioRS napisał:

Ja sprzedawałem też takiego niedorostaka 520 kg 6,80 netto

 

Narobiłeś mi nadziei 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil9828    104
33 minuty temu, hodowlanieclmhh napisał:

Panowie po ile za  krowę 100% LM w wadze około 700 kg? Wyjdzie z 6 zł? 

Wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

Tez sprzedawałem trzy takie sztuki mniejsze bo nie pasowały do żadnej partii... waga 520, 550, 560 cena za najmniejszego 6,2 a za dwa 6,5 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Jak bedzie w nie tęgim mięsie tyż dasz po 6,5 ?

4 minuty temu, emil9828 napisał:

Wyjdzie

 

Edytowano przez AdamRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141
4 godziny temu, ab23 napisał:

Mój połamaniec ostatnie poszedł w jednej cenie ale był szybszy od  pozostałych😉

no jakby na te chociaz  600 wyglądały to tez raczej by pojechały bo dzien  wczesniej sprzedawałem duze. liczyłem ze chociaz z 10zł wbc dadza a te hu... niedość ze ojebali na wadze to jeszcze po 6zł policzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil9828    104
36 minut temu, AdamRo napisał:

Jak bedzie w nie tęgim mięsie tyż dasz po 6,5 ?

 

Jak się na pół wybije to dam🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
Dnia 8.02.2021 o 16:10, JohnnyWalker napisał:

Chłopaki ile waszym zdaniem powinien dać mięsa taki simental?ważony u mnie w domu 740 kg

byk-simental-33710226.jpg

Ile się wybił. 

Edytowano przez karolr2
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
50 minut temu, cieply90 napisał:

dziś dzwoniłem do pośrednika łódzkie

byk 7-9 zł/kg

krowy 4-6 zł/kg

Kto to

Dnia 7.02.2021 o 15:31, artek27 napisał:

2tysiace za byka😳

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
26 minut temu, nikolas29 napisał:

Kto to

 

Najbardziej znani rolnicy w Polsce😁Belarka coraz bliżej już prawie 40 tys im na nią zebrali

Edytowano przez MariuszDe
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj