Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Elvis1090    110

ile dostałeś od podymy sprzedawałeś już mu kiedyś polecasz go jako kupca?? i ile proponował Biernat?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
11 godzin temu, Ursus11 napisał:

400zl prowizji?

Ten sam odbiorca zabiera u mnie i nie tylko i prowizja nie więcej jak 120zł/szt (w moich stronach jest raz w tygodniu u kolegi dwa razy , nieduża odległość )

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

kupeee lat mu sprzedaje, majdol z niego niesamowity jesli chodzi o kase, ale juz sie przyzwyczaiłem hehe. 7,4 netto za typowe hfy. Biernat miał dac 7,5 ale tez kasy nie było a u niego to jeszcze gorzej jak u podymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
14 godzin temu, AdamRo napisał:

8,5 -8,8 netto ?

10zł brutto ale niestety się nie spodziałem i ⁷%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110
1 godzinę temu, Sokol2 napisał:

kupeee lat mu sprzedaje, majdol z niego niesamowity jesli chodzi o kase, ale juz sie przyzwyczaiłem hehe. 7,4 netto za typowe hfy. Biernat miał dac 7,5 ale tez kasy nie było a u niego to jeszcze gorzej jak u podymy

podeślij nr na priv do Podymy, możesz mi polecić jeszcze jakiego kupującego na żywa wagę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
Dnia 10.02.2021 o 12:52, JohnnyWalker napisał:

Soja 2650 tona,rzepak 1650 tona, przy tej cenie hodowla mija się z celem. Co z tego że byk zdrożał jak wszystko inne również zdrożało. Za cielaki chcą teraz jak za złoto bo byk zdrożał. Zysk z byka żaden , a co będzie gdy byk stanieje a reszta pozostanie na tym poziomie

ceny które podałeś to przy hurtowych ilościach w detalu to możesz tylko pomażyć aby kupić w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
3 godziny temu, karolr2 napisał:

10zł brutto ale niestety się nie spodziałem i ⁷%

Mocno napalony . Napiszesz kto ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy28    2
Dnia 10.02.2021 o 09:07, Rudy28 napisał:

 

Dziś dostałem za mieszanca waga 770 kg po 7.8 netto , a za HF  waga 660 kg po 7.70 netto  dobrze czy mogło być lepiej ? Powiat płocki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras    5
8 godzin temu, Elvis1090 napisał:

też o to pytałem ale większego odzewu nie było sołtys polecił Słabego i Podyma ale numeru do nich nie namierzyłem... na innym forum polecili mi Barwit Orchowo w każdym bądź razie jakbyś cos znalazł daj znać bo tez szukam, skąd Dokładnie jesteś??

Kilka lat temu tata sprzedawał do orchowa.  Z tego co pamiętam to chyba nie był zadowolony. Mieszkam niedaleko Kleczewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rudy28 napisał:

Dziś dostałem za mieszanca waga 770 kg po 7.8 netto , a za HF  waga 660 kg po 7.70 netto  dobrze czy mogło być lepiej ? Powiat płocki. 

Pytanie standardowe - kto odbierał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3230

@Ursus932 to Ty mi pisałeś o tej tabelce o oborniku? co ile i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Nie sprzedawałem nigdy do Podymy, ale ostatnio do mnie zadzwonił przy okazji sprzedaży byków na Olx... Większego sciemniaża i wała z żulerską chrypą to ja nie widziałem 🤣🤣🤣 Wysłałem mu zdjęcia mieszańców z Mo i SM... Większość czarnobiała wszystkie w Rce. Ja mu mówię że R klasa A on że tak nie kupuje... Czarnobiały to Hf ewentualnie Ncbk czerwone to MM a mięsne to zadko kto ma!!! Padłem że śmiechu bo mówi że moje to hfy i kilka ncbków... Ja się go pytam czy jak daje do zeźni to też za Ncbki się z nim rozliczają... Ogólne z nim wrażenia to czarna skóra, audi 80tka, lata dziewiedziesiate i jarmark Europa... 

Przynajmniej ja mam takie skojarzenia!!! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
3 godziny temu, Rudy28 napisał:

Dziś dostałem za mieszanca waga 770 kg po 7.8 netto , a za HF  waga 660 kg po 7.70 netto  dobrze czy mogło być lepiej ? Powiat płocki. 

Albo mieszaniec to Je + HF Albo ten HF wybitnie umieśniony skoro tylko 10 gr róznicy miedzy dużym mieszańcem a średniej wagi HF ;

z waszych wpisów można wywnioskować ,że każdy płaci lepiej jak podyma 

Może i Podyma by płacił lepiej jakby przy zakupie gratis podymał ?😁

Edytowano przez marijusz
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
4 godziny temu, AdamRo napisał:

Mocno napalony . Napiszesz kto ?

Ale to i tak ceny nie zmieni ,kierowca tylko powiedział ze idą na specjalny ubój konsumpcyjny. Ma ktoś możliwość sprawdzenia w agencji ile dały mięsa bo jestem za***iście ciekawy 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Farmer Jeden uj. Pasze drogie, cielaki za miliony monet. Jak zwykle kto w kryzysie zainwestowal i dziadostwo za niskie pieniądze brał ten trochę się odkuje .sport dla wytrwałych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

Ta a Tesla otwiera fabrykę 70 km od granicy z Polską w NRD i płaci 2700- 3500 euro. Godz jazdy samochodem z Polski, takie cuda na tych bykach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy28    2
3 godziny temu, wojak1986 napisał:

@Rudy28 Strączka 7 na byka 8 jałówki? Sprawdzasz go z wagą? Próbowałeś z nim wbc?

Rozumiem że chodzi Ci o potrącenie z wagi? To tak 7% na potrącił za byka. Własnej wagi nie posiadam, ale myślę że waga ok, na oko myślałem że będzie 700-750 Max, a było 770 kg.  wcześniej sprzedawalem wydaje mi się że nawet ładniejsze sztuki do innego handlarza i ważyły max do 720 kg więc chyba coś było nie tak z waga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
HF86 napisał:

Jak zwykle kto w kryzysie zainwestowal i dziadostwo za niskie pieniądze brał ten trochę się odkuje .sport dla wytrwałych 😉

Teraz to warto prosiaki kupować. za pół roku tuczniki w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1302

Ale się uwziołeś  na wszelkiej maści  handlarzy powiedz który tam się umówił i nie przyjechał że tak ich nienawidzisz 

7 minut temu, Berthold napisał:

Więc miał 900...kg...

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj