sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

many12    804
8 godzin temu, jacus napisał:

kto najbardziej zyskal na smierci leppera- na pewno nie  jego wierzyciele😜, tyle lat minelo i nadal nic ,zadnej sensacji,zadnych kwitow,  na kogo mialby miec dokumenty ??? warto przypomniec w czyim rzadzie byl ministrem i vice-premierem ??? kiedy mial dostep do dokumentow ???

 

Lepper.jpg

Lepper7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
1 godzinę temu, Denwer napisał:

Jak czytam  twoje  posty  to   wypisz  wymaluj 

117291075_10215400761752523_144629228584

Wśród wykształconych czasem  bywają idioci, wśród ciemnoty czasem  bywają mądrzy 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
5 godzin temu, jacus napisał:

to te stringi beda im sciagac ?? kiedy i gdzie mozna sie zglosic ?? nawet jako wolontariusz moge dzialac z odpowiednia bumaga.. juz cos takiego bylo w zamierzchlych czasach prl -obcinali wlosy hippisom

jaacuś ty z tymi drętwymi kulasami  chcesz stringi ściągać ?, komu?starym babciom?niech się twoja o tym dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

czemu nie, ksiadz moze o seksie nauczac, prezes o tradycyjnej polskiej rodzinie, moge i ja mlode dziewoje gonic- tak samo sie do tego nadajemy.

kurna wycieli mnie a szwagra pokazali😢, gdzies od 3: 30 przyjechali do mojej gminy. najbardziej rozsmieszyla mnie dziewczyna pawlaka gdy machala unijna flaga.

https://www.tourdepologne.pl/relacja-live-wideo/


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
9 minut temu, jacus napisał:

najbardziej rozsmieszyla mnie dziewczyna pawlaka gdy machala unijna flaga.

Zamiast machać flagą mogła zdjąć koszulkę, celem dopingu wzrokowego. Któryś z zawodników mógł jeszcze poprawić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

byc moze by im to cos pomoglo gdyby nie drobny szczegol -oni to raczej patrza w asfalt zeby sie nie zabic na polskich drogach.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

o psychopatycznym zbirze niszczącym mienie i napadającym na ludzi

przedstawicielka Rzecznika Praw Obywatelskich dr Ewa Dawidziuk – dyrektor Zespołu do spraw Wykonywania Kar w Biurze RPO, zbadała na miejscu w Zakładzie Karnym w Płocku stan poszanowania praw tymczasowo aresztowanej Margot.

...... próba spotkania z aresztowaną .......

Tymczasowo aresztowana ........

faceta nazywać kobietą to trzeba być niezłym świrem; i to przedstawicielka Rzecznika Praw Obywatelskich z tytułem doktora

a powiedz, że to nie normalne to jesteś faszysta; dokąd to zmierza?

losem pokrzywdzonego przez bandziora rpo się nie interesuje, taki to fałszywy rzecznik

 

W czerwcu Polska stała się 2. eksporterem do Niemiec (z państw UE) i 3. na świecie

 

dzisiaj wybory na białorusi, chyba dni łukaszenki są już policzone

 

Klacz Perfinka wyhodowana w stadninie koni w Białce została sprzedana za 1 mln 250 tys. euro podczas niedzielnej aukcji koni arabskich czystej krwi "Pride of Poland" w Janowie Podlaskim (Lubelskie). Klacz wylicytował nabywca z Arabii Saudyjskiej.

droga chabeta :)  

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

uroposłanka Sylwia Spurek gorliwie pyta Komisję Europejską:
"Jaki jest stan prac nad mechanizmem powiązania środków unijnych z respektowaniem zasady praworządności i kiedy KE użyje tego mechanizmu wobec Polski".

Po zatrzymaniu Michała Sz. pani Spurek rozdmuchuje też sprawę LGBT:
"Czy w reakcji na te wydarzenia Komisja podejmie kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom LGBTI w Polsce, w tym aktywistom i aktywistkom podejmującym akcje, których celem jest zwrócenie uwagi n...

Zobacz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
10 godzin temu, mirro napisał:

Zamiast machać flagą mogła zdjąć koszulkę, celem dopingu wzrokowego. Któryś z zawodników mógł jeszcze poprawić czas.

no nie wiem , gorzej jakby kolejna kraksa była  .                                                   tak se czytam i się zastanawiam czy w taki sam sposób na zachodzie europy pokazywany jest Polski rząd i prezydent co łukaszenka czy putin , pewno jakies przekrety były ale raczej łukaszenka i tak by wygrał tak jak i putin .  inaczej mówiąc czy np .10 tys . demonstrantów odzwierciedla całe społeczenstwo ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

ile masz lat ?? pamietasz wybory w prl ?? tez byly wolne,demokratyczne, pzpr-zsl-sd wygrywaly z poparciem 99 %, a ze jakies warcholy i studenci protestowali- urban tlumaczyl swiatu dokladnie czemu to robili i kto ich oplaca.

  choc trzeba przyznac ze nawet gierek w sosnowcu-swoim rodzinnym miescie- nie mial takiego poparcia jak adrian w zakonnych domach opieki- zawsze bylo to 99,98 % nigdy 100...................

glownym zarzutem dla poprzednich wladz stadniny w janowie bylo to ze wydzierzawiaja konie za granice i tam sa one eksplatowane-a dzisiaj sie chwala klacza ktora  zostala wydzierzawiona do usa-gdzie obecnie przebywa.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, jacus napisał:

byc moze by im to cos pomoglo gdyby nie drobny szczegol -oni to raczej patrza w asfalt zeby sie nie zabic na polskich drogach.

No jakby PiS NIE RZĄDZIŁ TO POLSKICH DRÓG JUŻDWNO BY NIE BYŁO TYLKO BRAMKI POBORU OPŁAT CO KILOMETR

22 godziny temu, Denwer napisał:

zARAZ UNIA da kasę i będą stawiać osobne więzienia dla 3 płci to taki młyn na wodę dla tych bandytów sztab prawników już podobno z aresztu ich wyciągnął ciekawe kto kasę dałSoros?

22 godziny temu, Denwer napisał:

zARAZ UNIA da kasę i będą stawiać osobne więzienia dla 3 płci to taki młyn na wodę dla tych bandytów sztab prawników już podobno z aresztu ich wyciągnął ciekawe kto kasę dałSoros?

  1. https://film.dziennik.pl/news/artykuly/7794525,boguslaw-linda-lgbt-aktywisci-starcia-warszawa.html 🤪

Kasa Bogusiowi się kończy to narobi trochę szumu by go na bocznicę nie odstawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
14 godzin temu, Denwer napisał:

Jak czytam  twoje  posty  to   wypisz  wymaluj 

117291075_10215400761752523_144629228584

ale to jest opis osoby Michalkiewicza czy jego własne słowa?
bo pasuje w obie strony.
Michalkiewicz twierdzi że zna wolę Boga bo się naczytał (wykształcił) w tej dziedzinie a woli swego odlewnika taki młotek (jak każde stworzenie nigdy sięgnąć rozumem swemu stwórcy nie zdoła) znać przecież nie może  i pierwszym przykładem ciemnoty oświeconej jest teologia którą stara się w materialnej praktyce stosować.

Czy przeciw stwórcy tym wpisem występuję czy używam rozumu który mi ten stwórca dał w nieznanym mi celu ale przecież dał nie po to chyba aby za używanie  rozumu mnie karać?
Wystarczy odróżnić wykształcenie od prania mózgu (indoktrynacji) i cała definicja spod obrazka psu na budę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Nie pisz mareckowi tak zawiłych wywodów bo to ponad jego siły


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

no właśnie nie wiem czy rozumie co wstawił, bo twórca tego ... mema (?) albo przypadkiem albo celowo taką dwuznaczność w nim zaszył.

mam zaległości w czytaniu forum bo rozbabrałem kartofle i nieprędko nadrobię tym bardziej dzięki za czytanie moich wpisów czego mam dowody i ew "pomijki" z mojej strony odwołań do mnie z góry teraz usprawiwedliwiam

na wsi prawdziwa robota zaczyna się od pierwszej podorywki i zapi..ol trwa do pierwszego śniegu
tak że... no :)

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 godziny temu, jacus napisał:

ile masz lat ?? pamietasz wybory w prl ?? tez byly wolne,demokratyczne, pzpr-zsl-sd wygrywaly z poparciem 99 %, a ze jakies warcholy i studenci protestowali- urban tlumaczyl swiatu dokladnie czemu to robili i kto ich oplaca.

  choc trzeba przyznac ze nawet gierek w sosnowcu-swoim rodzinnym miescie- nie mial takiego poparcia jak adrian w zakonnych domach opieki- zawsze bylo to 99,98 % nigdy 100...................

glownym zarzutem dla poprzednich wladz stadniny w janowie bylo to ze wydzierzawiaja konie za granice i tam sa one eksplatowane-a dzisiaj sie chwala klacza ktora  zostala wydzierzawiona do usa-gdzie obecnie przebywa.

no własnie akurat ten drugi czyli Putin ma poparcie w społeczenstwie albo przynajmiej miał , ze 2 lata temu rozmawiałem z białorusinem to poierał łukaszenke .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Jak się czyta aż śmiać się chce Putin i inne gady tego świata robią z ludzi durni od zawsze i z Makrelą na czele bo Brukseli zebrali się sami wykształceni idioci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

białoruskiej opozycji tak jak i naszej nie może pomieścić się w głowie że ludzie w większości popierają aktualną władzę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Po co psuć coś co się sprawdza do tej pory ludzie żyją prąd mają do gara włożyć co mają co potrzeba  więcej .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

To sa właśnie ambicje elektoratu PIS

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Jaka jest AMBICJA PO  wermacht w Polsce i LGBT samo szambo to jest piękne .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no Ulman. żeby tego żartu nie złapać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
11 minut temu, galan99 napisał:

Jak się czyta aż śmiać się chce Putin i inne gady tego świata robią z ludzi durni od zawsze i z Makrelą na czele bo Brukseli zebrali się sami wykształceni idioci .

Dodał bym do tego zacnego grona Jarosława. Rządzi wszystkim z drugiego rzędu,  nic nie podpisuje i za nic nie ponosi odpowiedzialności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

i PO,SLD ZSL,Konfederacji ,,wolnościowców-",no chyba że konfederaci przy łuczywie w nocy siedzą i o pustym brzuchu

4 minuty temu, Ulman napisał:

To sa właśnie ambicje elektoratu PIS

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
1 minutę temu, galan99 napisał:

Jaka jest AMBICJA PO  wermacht w Polsce i LGBT samo szambo to jest piękne .

Ale cie nastraszyli garstka gówniarzy . Piekna sprawa.

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Gdzie są Niemcy z lat 90 nie ma to nie ten kraj to już dno samo zagłada kraju .

Nikt mnie nie przestraszył ale takie dziwadła łażą po mieście to się podoba bo zło zawsze przyciąga idiotów .

Będzie 10 idiotów a za 1 rok będzie 100 idiotów i tak dalej .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj