sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

witejus    8522
33 minuty temu, pafnucy napisał:

rozumiem że tak mają, ale czy muszę to pochwalać?

ostatnio jakiś prawicowy się zrobiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie utożsamiam się z żadnymi. mam swoje zdanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
20 minut temu, Ulman napisał:

Skąd ty wiesz co jest na zachodzie jak ty jesteś na etapie rozwiazywania problemów pałą?

a we Francji np to czym rozwiązują jak nie pałą:ph34r:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, witejus napisał:

a we Francji np to czym rozwiązują jak nie pałą:ph34r:

Przy  obecnej  pogodzie  to  ja  bym  ich studził  wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

pomnika stalina nie widzialem ale pomnik lenina  byl piekny- dobrze zrobiony przez wybitnego rzezbiarza- z daleka wiedziales kogo przedstawia a nie tak jak dzisiejsze -gdyby nie napisy to bys nie wiedzial co to za osoba , z twarzy podobny do nie wiadomo kogo...........

i pala pala go w leb ,tak krzysiu biedronka zarabia na chleb- taki wierszyk opisywal w dziecinstwie znajomego milicjanta, w sumie niegrozny byl, mieszkal wsrod nas wiec zbytnio sie nie wychylal, z ostatnim  komendantem mo tez pozniej sie kolegowalem- strusie chowal, gdybym nie wiedzial kto to to bym mysla ,mily starszy pan,w sumie tak bylo 🤣.

taki znak czasu-przeciw obywatelskiemu sprzeciwowi wobec dyskryminacji osob lgbtq najbardziej pluja ci co w latach 80 walczyli z komuna, wyrzuty sumienia ich biora ???

marecek- na coronawirusa zmarlo juz ponad 1820 osob ,to juz 10 razy wiecej niz na swinska grype w czasach po-psl, nic sie nie stalo... czemu nie pochwalisz sie sukcesem zjednoczonej kurwicy

Franek Broda przed komisariatem policji przy ul. Tremeskiej we Wrocławiuznaz


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
30 minut temu, Ulman napisał:

PIS potrzebuje wojenki dla ciemnoty by im czymś straszyć bo to konsoliduje. Boicie się jeden z drugim i arabów i LGBT i dlatego chcecie rozwiązywać sprawy siłą

Jest zupełnie odwrotnie to opozycja wykorzystuje ideologię LGBT do walki o rzekome prawa czlowieka by wzbudzić wiarę w zagrożenie ze strony PiS i muszę przyznać że im się  to udaje bo młodzież łyka to jak pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588

Bo to bydło jest na bydło jest bicz .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jako  hodowca bydła  proszę  cię  nie  porównuj ich  do  tych  poczciwych  zwierząt  bo  nie wypada  obrażać   tego  gatunku zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

marecek -1800 zmarlych, ponad 100 miliardow deficytu budzetowego .......

iluz by tu pis-orkow przytoczyc, ktorzy zaliczyli pzpr- ogladacie "od tylu urwizji" kazdy starszy prowadzacy to towarzysz od lat 70 .

zjednoczona kurwica idzie dokladnie droga pzpr-zsl-sd to tez zjednoczna komuna to byla 😂.......najlepsze jest to ze gomulka zdarzyl umrzec ale gierka zamkneli 😛

dla mnie prawicowe oszolomy to bydlo i tez trzeba ich  lac ???

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

JUż PO WYBORACH TO I RAFA

3 minuty temu, jacus napisał:

marecek -1800 zmarlych, ponad 100 miliardow deficytu budzetowego .......

iluz by tu pis-orkow przytoczyc, ktorzy zaliczyli pzpr- ogladacie "od tylu urwizji" kazdy starszy prowadzacy to towarzysz od lat 70 .

zjednoczona kurwica idzie dokladnie droga pzpr-zsl-sd to tez zjednoczna komuna to byla 😂.......najlepsze jest to ze gomulka zdarzyl umrzec ale gierka zamkneli 😛

dla mnie prawicowe oszolomy to bydlo i tez trzeba ich  lac ???

 

Dziękujmy Bogu że PO nie ma przy władzy bo byłoby 10 razy gorzej i jeszcze by powtarzali że nic złego się nie dzieje popatrz co się w innych krajach dzieje nawet UE pochwaliła Polski rzą że dobrze sobie radzi zkoronawirusem a Rafałek po wyborach zapomiał o swoich idolach

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/warszawa-demonstracja-lgbt-zaatakowano-rafala-trzaskowskiego-gdzie-on-jest/wn7fdgd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588
9 minut temu, Denwer napisał:

jako  hodowca bydła  proszę  cię  nie  porównuj ich  do  tych  poczciwych  zwierząt  bo  nie wypada  obrażać   tego  gatunku zwierząt

Tak moje wielkie przeprosiny jeśli uraziłem dany gatunek zwierząt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

nie cytuje sie poprzedniego posta. stasiu pamietasz pandemie 2008-09 i wielki kryzys gospodarczy ??? nie pamietasz "zielonej wyspy"" naprawde nie pamietasz ??? pomysl czemu ci sie nie wyryla w pamiec..

bydlo -to raczej powinno poczuc sie urazone ze porownuje sie je do wyborcow pis-u 😂.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
12 godzin temu, bezbarwny napisał:

Widzisz @many12, taki nic nie znaczący memik, a jak Pafnucego rozśmieszył. Mnie też. Niby nic, a jak wizerunek gościa ze zdjęcia ociepla. Jeszcze ze sześć takich, i zacznę mieć poważne wątpliwości, czy ten przemiły/przesympatyczny, uśmiechnięty jegomość, rzeczywiście mógł swoimi decyzjami, doprowadzić do zagłady milionów istnień ludzkich. No jeszcze ze sześć, nie krępuj się. Jak Polak Polaka (prawdziwego) proszę. 

Znajdzie się sześć na odpowiednie odpowiedzi ale przyznam Ci, że ten gościu z charyzmą bo to trzeba mu oddać nie jest moim idolem a Romuald Dmowski bezpośrednio zabiegający o losy odtwarzanej Rzeczypospolitej. Niestety w owym czasie przeważyła opcja  niemiecka i na Naczelnika  naszego Narodu Rada Regencyjna zaakceptowała podrzuconego nam przez szwabów ostatniego dnia  wojenki światowej nijakiego Ziutka Piłsudskiego. Los lubi płatać figle ale jak POwiada nauka nic nie dzieje się bez przyczyny. Dzisiaj też mamy piłsudski bolszewizm i drugą sanację. Już zaczynają się aresztowania za wolność myślenia - ciekawe w którym miejscu będziemy mieć drugą Berezę Kartuską - miejsce odosobnienia przede wszystkim działaczy Stronnictwa Narodowego zabiegający o prawdziwą naszą Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myślę że szybko ta ideologia zaniknie w Polsce tak jak stało się z KODEM Polacy nie dadzą jużsię manipulować zachodowi chyba nikt rozsadnie myślący nie uwierzy że UE ograniczy fundusze dla Polski to tylko ciemnota z PO może swoim wyborcom wciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588

bydlo -to raczej powinno poczuc sie urazone ze porownuje sie je do wyborcow pis-u 😂.

Nie PISU tylko PO to mają zryte łby na takie poglądy jak LGBT .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, jacus napisał:

nie cytuje sie poprzedniego posta. stasiu pamietasz pandemie 2008-09 i wielki kryzys gospodarczy ??? nie pamietasz "zielonej wyspy"" naprawde nie pamietasz ??? pomysl czemu ci sie nie wyryla w pamiec..

bydlo -to raczej powinno poczuc sie urazone ze porownuje sie je do wyborcow pis-u 😂.

 

Jakie  wielki kryzys  ???.  Jakiekolwiek  przedsiębiorstwo  dostało  pomoc  od  rządu  PO-PSL  ??? 

A no nikt    nawet   ludzią  musieli zabrać  150mld  z OFE  taka  to zielona  wyspa  była     zadłużenie  przekroczyło  dopuszczalne unijne  wytyczne  i  wdrożyli  kontrole  nad wydatkami  tuska  zapomniałeś  już  ??  Pamiętasz  może  jeszcze  ile  prywatyzowali  w tym czasie  ??? 

117549974_3246091125413298_3434578936633

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
10 godzin temu, dysydent napisał:

to bardziej pod zalesienie takie pola nie na dzierżawę

czy tam uprawę
gdyby nie dopłaty...

Zgadza się piaski V klasy wszystkie zalesiłem - 1,5 ha w 2006 roku za który junia płaci mi przez 20 lat po 2 tysięcy za wyłączenie  użytku rolnego z użytkowania  a drugi kawałek po starych krzakach zalesiłem w roku 2016 - jest z tego mamona  a jedyna rozsądna rzecz to bezsens  babrania się w piasku. Za ten drugi lasek przez pięć latek płacą nawet ONW i bezpośrednie potem przekwalifikowanie na las. W tym wszystkim czuję się prawie jak dawniejszy gajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

no wlasnie jaki kryzys- marecek spokojnie na zielonej wyspie krowy pasal, mleko i wolowina nie taniala, kraj nie stanal,  europa i swiat sie pograzal sie w kryzysie a u nas nic cisza i spokoj............ oj zly byl ten tusk ze wsiokom o tym nie powiedzial,zacofancy nie mieli jeszcze internetu wiec nie wiedzieli co sie dzieje w swiecie..

o parametrach gospodarczych to pogadamy po nowelizacji budzetu......wtedy przestaniesz pisac o deficycie-identycznie jak z liczba zmarlych, juz zapomniales jak usunales ze stopki tych 180 zmarlych w 2009 r ???

many-nie smierdza ci te jewropejskie srebrniki ze zydowskich bankow ?????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1275
21 godzin temu, many12 napisał:

Po co nam obce ludziki z dalekiej Afryki - mamy swoich ziopmali  na dalekim wschodzie w Kazachstanie - o repatriantów wołających w nocnej głuszy  Polsko kiedy ciebie ruszy.

16426132_1324777100922004_8847042792461237865_n.jpg

Podpisuje się pod tym. Ci którzy najwięcej mówią o relokacji "uchodźców"/ przyjmowaniu imigrantów do Polski,powinni pierwsi ich witać w portach , na  lotniskach, biegnąc do nich i krzycząc: Mój ci on mój ci.  Zapraszać do siebie do domu, innymi słowy dawać przykład ,że rzeczywiście nie są obojętni na krzywdę innych osób.

20 godzin temu, mirro napisał:

Poza tym, gdybym miał moc sprawczą, to w pierwsze kolejności wywaliłbym na śmietnik zapis o obrazie uczuć religijnych. Mówię to jako katolik, bo już mam dość oszołomi z tym związanej. 

Nie zgodzę się z Tobą. Rzuć kamieniem w synagogę i rzuć kamieniem w kościół, zobaczymy jaki to będzie miało wydźwięk.

17 godzin temu, Ulman napisał:

Wojenkę robi PIS i ich  paranoiczni wyznawcy. Kto najgłośniej drze ryja o LGBT? Ano tacy jak ty, Roman, Galan pewnie Alamo gdyby był czy Jacuś. TVPis od rana do wieczora o LGBT, premier prezydent prezes o LGBT. Rydzyk, GP, Sakiewicze Karnowscy i inna podobne im przypadki - cały czas podgrzewają temat LGBT. I to wszystko dlatego że kilkadziesiąt osób wyjdzie z flagą na jakiś plac w Wawie. To właśnie jest robienie wojenki dla ludu. PIS działa według starej maksymy. Już rzymianie widzieli że prostemu ludowi trzeba chleba i igrzysk wiec dali im socjal i wojenkę LGBT. Na doły społeczne to działa niezmiennie od kilku tysięcy lat 

A to nie jest tak, że ci aktywiści LGBT, sami szkodzą swojemu środowisku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj