sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

dysydent    3134
1 godzinę temu, Denwer napisał:

Rozgonić   armatkami  wodnymi   z  dużą  ilością  mydła  

 

 

to mydło  jako dezynfekant anty-cov... jak by się kto pytał ;)

22 minuty temu, agromatik napisał:

W przestrzeni medialnej, powinieneś dopisać. Co będzie mieć większą oglądalność, młody łysy przeprowadzający staruszkę przez drogę, czy młody łysy spuszczający łomot babci?

najlepszą oglądalność miała by procesja "moherowych" staruszek/ów spuszczająca łomot bandzie skinów z narodowej bojówki
Żadna opcja polityczna by nie wiedziała jakie zająć stanowisko w ocenie. :D

jeszcze wrócę do linka @Denwer-a
trzeba będzie w dowodach osobistych wpis zmienić w nazwie rubryki "płeć" na "genotyp"

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
9 godzin temu, Roman176 napisał:

1.to już się pod choroba psychiczna podciąga 

2.wystarczy ze byś miał rodzinę w niemczech i posłuchał dziczy ..  podobno nie lubisz socjalistów morze darz nam wszystkim dane ile imigrantów podjęło prace ?

3.chyba ze jesteś taki głupi ze rodakowi żałujesz a obcemu wilkome  ...   tracisz się swojej głupocie ... mam pomysł morze ty przymniesz ich do swojego domu 

1. Zawsze możesz przejechać po pracy 100 tys rocznie, znaleźć 3 zegarki Nowaka po 60 tys i w ramach poparcia PIS zagłosować na Trzaskowskiego.  To zdrowe podejście.

2.Jako osobnik czerpiący wiedzę z TVPIS , słysząc pojęcie imigranci od razu przekładasz to na hordy arabów  co jest oczywiście mylne ale tak cie zaprogramowano. Otóż drogi Romanie masz całą masę ludzi z zewnątrz którzy już są u nas i nawet o tym nie wiesz bo TVPIS nie pokazuje. Nad morzem  w obsłudze co drugi to Ukrainiec, w rolnictwie i budowlance teź . Białorusini też często się trafiają ale ponoć głównie w podlaskim i na mazurach. W większych miastach jest sporo arabów, hindusów  a szczególnie żółtych którzy handlują z Chinami.  

3. Nigdzie nie pisałem że na siłę ich należy sprowadzać a tym bardziej by dawać jakikolwiek socjal bo on w naszym społeczeństwie wystarczająco dużą patologię tworzy. Jak znajdziesz cytat w którym chce ich na siłę sprowadzać i dawać socjal to dawaj. 

1 godzinę temu, pafnucy napisał:

Teraz to już nic z tym nie zrobisz. PIS potrzebuje wojenek i to co się dzieje jest im potrzebne by tłuszcze czymś zająć i nie interesowała się tym jak Kurski upodlił Adriana czy że podatki znowu wzrastają. Jakby  nikt na to nie zwracał uwago to by nie robili przedstawień. Reakcja służb, mediów polityków tylko podkręca zainteresowanie i determinacje tej garstki. A tak z drugiej strony - jakbyś chciał żeby pokazywano cie we wszystkich mediach to najprostszą drogą do zaistnienia jest właśnie taka impreza. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Choć mierzi mnie many z tym jego ukierunkowanym wrogiem bo choćby innych nie widzi to również wolę trzech arabów zamiast jednego żyda z kompleksami. Podobnie jest z czarnymi ale tylko z powodu przekucia ich inności w argument. Chłopak na filmie był w amoku. Powody mogą być trzy: nabrał się czegoś, ma doświadczenie lub reakcja obronna jednostki. Policjant sobie mógł strzelać w powietrze. Narodowość była bez znaczenia. Jak dla mnie to całe kowbojskie wojsko to imigranci, zarobkowi i to wyjęci podobno spod prawa. Taki żołdak - czarny, muzułmanin lub portorykaniec - za gwałt może zostać ukarany wpisem do akt i obcięciem pięciu trzydziestych. Co na to powiecie? No i czy może mi ktoś wytłumaczyć jak sprofanowano figurę? Tym kawałkiem szmaty? W Świebodzinie figura dostała szalik Falubazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

PIS potrzebuje takich wojenek dla ludu więc mówią że to profanacja. Wyznawcy takie tematy łykają, nakrecaja tak jak np. Marecek poprzez uporczywe promowanie tego środowiska.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
3 godziny temu, Ulman napisał:

 

2.Jako osobnik czerpiący wiedzę z TVPIS , słysząc pojęcie imigranci od razu przekładasz to na hordy arabów  co jest oczywiście mylne ale tak cie zaprogramowano. Otóż drogi Romanie masz całą masę ludzi z zewnątrz którzy już są u nas i nawet o tym nie wiesz bo TVPIS nie pokazuje. Nad morzem  w obsłudze co drugi to Ukrainiec, w rolnictwie i budowlance teź . Białorusini też często się trafiają ale ponoć głównie w podlaskim i na mazurach. W większych miastach jest sporo arabów, hindusów  a szczególnie żółtych którzy handlują z Chinami.  

 

Po co nam obce ludziki z dalekiej Afryki - mamy swoich ziopmali  na dalekim wschodzie w Kazachstanie - o repatriantów wołających w nocnej głuszy  Polsko kiedy ciebie ruszy.

16426132_1324777100922004_8847042792461237865_n.jpg

13 godzin temu, dysydent napisał:

nie stworzyliśmy mechanizmów aby się przed tą roszczeniowością obronić czy to swoich czy obcych. Gdyby takowe mechanizmy były i skuteczne to tylko wartościowi i samodzielni by decydowali się do Polski emigrować czy w niej pozostać a czy takich też nie chcemy? bo ja sądzę że to takich boimy się bardziej

 

O jakie mechanizmy Waść zabiegasz - czy li tylko o uregulowanie kulawego prawa?...... Pisz jaśniej o jaką narodowość chodzi i będzie jasność. .............Otóż  przyjeżdżają do nas ci w śmiesznych czapeczkach z już POdwójnym obywatelstwem. Pytam się na jakiej zasadzie nie znając mojego języka dostali obywatelstwo mojego pięknego kraju. Mamy zarejestrowaną mniejszość Niemiecką która tu w naszym,  kraju przebywa legalnie. Zapytowywuję się kiedy ta narodowość  pejsata że tak POwiem zdecyduje się na uznanie jako mniejszość narodowa wśród Polaków i raczy się zarejestrować i zachowywać się na pewnych zasadach obowiązujących w cywilizowanych demokratycznych krajach?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
5 godzin temu, pafnucy napisał:

Już lepszego przykładu na dziennikarski debilizm zleźć nie można. 

Pan redaktor w pierwszym zdaniu pyta czy chcą profanacji bo przyszli pod kościół. Potem wyjaśnia dokładnie po jakie licho poszli pod kościół i że to w ramach protestu, bo im kumpla (kumpelę) zawinęli na dołek. Tu się wątek urywa i redaktor przypomina że o profanacji wizerunku Chrystusa poprzez owinięcie tęczową materią, ale wplątuje w to pedofilię, aborcję i przemarsz wojsk radzieckich. 

Pafnucy odpowiadam. Nie nie należy tolerować takiego działania Pana redaktora. Ten gostek nie informuje o niczym. On kreuje wydarzenia, nawet jeśli do nich nie doszło. To jest właśnie to z czym powinno się walczyć.

Poza tym, gdybym miał moc sprawczą, to w pierwsze kolejności wywaliłbym na śmietnik zapis o obrazie uczuć religijnych. Mówię to jako katolik, bo już mam dość oszołomi z tym związanej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
21 minut temu, many12 napisał:

O jakie mechanizmy Waść zabiegasz - czy li tylko o uregulowanie kulawego prawa?

można by uznać owo pytanie za - czy masło ma być maślane?
Oczywiście że rozpocząć należy od prawa ale bardziej od jego uproszczenia i ujednoznacznienia
dużo by jeszcze pisać ale wybacz czas mi nie pozwala i tylko pro forma na razie taka odpowiedź

a o jaką nację? nie o nację jakąkolwiek mi chodzi ale o dowolnych nieobywateli RP
jednoznaczne i powszechne wobec wszystkich zapisy w prawie co daje obywatelstwo, do czego zobowiązuje i kto ma prawo je posiadać.
przecież to takie proste i wystarczy jeszcze skutecznie egzekwować nawet bez decyzji sądów
jeśli było by prawo prostsze o ileż mniej by trzeba tych sądów było.

oczywiście marna nadzieja bo prawo zmierza obecnie w zgoła przeciwnym kierunku czym tylko wzrasta pogarda dla twórców tego prawa i kiedyś jakaś kropla dzban przepełni.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
26 minut temu, many12 napisał:

Zapytowywuję się kiedy ta narodowość  pejsata że tak POwiem zdecyduje się na uznanie jako mniejszość narodowa wśród Polaków i raczy się zarejestrować i zachowywać się na pewnych zasadach obowiązujących w cywilizowanych demokratycznych krajach?

A widziałeś jakiś kraj aby tak się zachowywali? Bo ja jeszcze nie.

Poza tym ,miłościwie panujący cały czas dają im do zrozumienia że są tu właściwie u siebie. Więc o co "kaman"?

6 minut temu, dysydent napisał:

oczywiście marna nadzieja bo prawo zmierza obecnie w zgoła przeciwnym kierunku czym tylko wzrasta pogarda dla twórców tego prawa i kiedyś jakaś kropla dzban przepełni.

Problem tylko w tym, że twórcy prawa ( jakiś czas temu wykorzystując naszą nieuwagę) zamienili dzban na sito. I teraz nic się już nie przepełni. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

prawo nieznane nigdy nie będzie przestrzegane bo jak? takie prawo nie jest nawet prawem zanim nie zostanie zastosowane w praktyce a wtedy zostanie poznane i sito się uszczelni mułem skutków tego prawa czyli - "... nierychliwy ale w końcu i tak sprawiedliwy"
w zasadzie to już dzisiaj prawo jako monolityczna całość nie istnieje i decyzje są oceniane wedle innych kryteriów niż paragrafy.
Przesadne komplikowanie prawa tak samo prowadzi do bezprawia jak jego brak

no to mi wyszło że najwięksi anarchiści to prawnicy?
czy ja coś pokręciłem czy ten świat jest?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

O to, to, to. I jeszcze cwaniaki, bo zanim sito się uszczelni to zdążą na niuansach kasę zarobić. No chyba że żyją z Państwowego, wtedy raczej stawiałbym na głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

No a co powiecie o upokorzeniu Andrzeja przez Jacka z TVP? Dla mnie to menda jakich mało ale z dugiej strony to mega gość. Od czarnych wydusił rozwód kościelny po kilkudziesięciu latach małżeństwa a prezydenta RP załatwił jak dzieciaka. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

Ty
toż On jeszcze obiecał reparacje od Niemców wydębić?
:o;)
tylko jeśli to zestawić z wiarygodnością TVP czy Jego ślubów ...

no szkoda
_______________________

a tutaj muszę się zgodzić z argumentacją ministra prokuratora choć z podkreśleniem na muszę bo mamy oskarżenie o fizyczny atak na symbole od osądu których to symboli powinny być metody bardziej "cywilizowane"
https://wiadomosci.wp.pl/warszawa-zatrzymania-po-protestach-w-obronie-aktywistki-margot-zbigniew-ziobro-komentuje-6540824492828289a

to że ktoś mnie obraził słowem, symbolem to wcale mnie nie upoważnia abym od razu podpalał mu dom czy niszczył jego materialne mienie.
zatem postawa pani komisarz jest co najmniej dyskusyjna
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Zbigniew-Ziobro-o-aresztownaiu-aktywistki-Margot-politycy-opozycji-stoja-po-stronie-bandytyzmu.-Komisarz-z-UE-apeuje-o-uwolnienie-aktywistki

jeśli rzeczywiście są dowody na niszczenie mienia przez osobnika o imieniu "margot" to podlega on prawu kryminalnemu przede wszystkim zakładając że owo prawo jeszcze działa (czytaj moje poprzednie dwa posty)
no i czy policjanci nie przekroczyli uprawnień dokooptowując kolejnych 48 sztuk osobników obrońców rzeczonego tu o wiele racjonalniej zachował się nasz Bodnar wszczynając dochodzenie i bez takich jednoznacznie orzeczniczych żądań jak pani komisarz.
zasiadanie w unijnych komisjach nie musi być dowodem na nieomylność; co zostało na tym przykładzie udowodnione.

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

pozbawienie człowieka jakiejkolwiek własności, owego "mojego kawałka podłogi" z piosenki Mr Zooba (dobrze napisalem?)
coraz więcej jest takich "bezmajątkowców" a przy ograniczeniach populacyjnych też nawet bliskiego otoczenia rodziny musi owocować poszukiwaniem czegokolwiek z czym można się utożsamić. Jako że umysł człowieka nieomylny nie jest to uczepiają się najabsurdalnielszych idei i nawet gotowi za nie ginąć bo nic innego nie mają (nie licząc smartfona ale to jeszcze gorsze)
stan będzie się pogłębiał i NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ aby temu zapobiec bo zasoby są ograniczone a pretendentów do nich coraz więcej.
Na pytanie z artykułu

"Wedle słów prezentera CNN, „Być może jest to nadmierna korekta, ale to nic. Czeka nas korekta”. Jak na razie nikt nie powiedział, że nadmierna korekta została zakończona ani komu można powierzyć orzeczenie, że już się to stało."

odpowiadam - jeszcze korekta się nawet nie rozpoczęła ale jest ona nieuchronna i niezapobiegalna a nawet jej forma jest nie do przewidzenia. skutki już bardziej
a tak kamyczkiem we wlasne podwórko to korektą żadną nie jest cofanie się do średniowiecznych wzorców bo wynikiem tej korekty będzie coś czego jeszcze nigdy nie było.
W ewolucji gatunków też nie było nigdy restytucji minionych a powstawały na ich miejsce nowe, sprawniejsze.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
18 minut temu, dysydent napisał:

W ewolucji gatunków też nie było nigdy restytucji minionych a powstawały na ich miejsce nowe, sprawniejsze.

Bo te minione, prawdopodobnie doświadczyły nie restytucji a retrybucji.😂 

37 minut temu, galan99 napisał:

To ro***bie cały świat stracił zmysły co się dzieje .

Z pewnością tym, co nie mają czym się zająć.😂

Przyczynek do wyjaśnienia zawiłości historii Polski i polskiego oręża.😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, many12 napisał:

Po co nam obce ludziki z dalekiej Afryki - mamy swoich ziopmali  na dalekim wschodzie w Kazachstanie - o repatriantów wołających w nocnej głuszy  Polsko kiedy ciebie ruszy.

16426132_1324777100922004_8847042792461237865_n.jpg

Przenieś do galerii

 

No nie, rozbrajający jesteś.  Wiesz jakie ogromne masz szczęście, ze urodziłeś się w Europie, gdzie nie brak np. wody. Rodziny co lepiej usytuowane z Afryki wysyłają swoje dzieci do nas po edukację-inwestując w swój przyszły byt, rozwój afrykańskich społeczności. Żałujesz im. lepiej, żeby "okupanci" wyzyskiwali ich? Na początku 2000 roku przyjaźniłam się i gościłam u mnie w domu osoby: z Kongo studiującą i pracującą w petrochemii Płockiej o ile dobrze pamiętam miał na imię Adonis oraz Cheik'a z Senegalu studiującego informatykę we Wrocławiu-wartościowe osoby; dorabiały sobie nad morzem w handlu rzeźbami.

Edytowano przez Ywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
1 godzinę temu, dysydent napisał:

jeśli rzeczywiście są dowody na niszczenie mienia przez osobnika o imieniu "margot"

są nagrania jego wyczynów,,aktywistka " z fają po kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Co zrobiła?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 minuty temu, Ulman napisał:

zrobiła?

zrobił,pocięta plandeka na samochodzie ,podziurawiona opona ,pobity kierowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Ustalić kaucję na 30 tys i osądzić jak najszybciej. Widziałem nagranie i nawet po pysku nikt nikomu nie nałożył. Gdyby takie same reguły dotyczyły kibiców to by miejsc w aresztach dawno zabrakło. Trzymając go w pudle PIS tylko eskaluje wojenke by było paliwo dla prostego ludu.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I  pomyśleć  że  ten prosty  lud  co  robi  te wojenki    głosował  nie na PiS  tylko  na  oPOzycję   :D  :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Wojenkę robi PIS i ich  paranoiczni wyznawcy. Kto najgłośniej drze ryja o LGBT? Ano tacy jak ty, Roman, Galan pewnie Alamo gdyby był czy Jacuś. TVPis od rana do wieczora o LGBT, premier prezydent prezes o LGBT. Rydzyk, GP, Sakiewicze Karnowscy i inna podobne im przypadki - cały czas podgrzewają temat LGBT. I to wszystko dlatego że kilkadziesiąt osób wyjdzie z flagą na jakiś plac w Wawie. To właśnie jest robienie wojenki dla ludu. PIS działa według starej maksymy. Już rzymianie widzieli że prostemu ludowi trzeba chleba i igrzysk wiec dali im socjal i wojenkę LGBT. Na doły społeczne to działa niezmiennie od kilku tysięcy lat 

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
18 minut temu, Ulman napisał:

I to wszystko dlatego że kilkadziesiąt osób wyjdzie z flagą na jakiś plac w Wawie

to trzeba zdusić w zarodku ,jak się to rozleje i przejmie władzę będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
50 minut temu, witejus napisał:

są nagrania jego wyczynów,,aktywistka " z fają po kolana

no nie mogę nic w necie znaleźć z filmów ataku na furgonetkę
albo tak umiem szukać albo sam nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj