sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Roman176    4622
4 minuty temu, DTaras napisał:

Bosak to żaden bezpiecznik...

dla mnie tak piętnowali oszustwa i naciągownictwo 

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Ursus - błagam Cię. Już bawet Roman przestał z tym antypisem. A propos, Roman, ciut przegiąłeś z tymi autostradami no i co to za 300 mld? Nie zaokrągliłeś coś, czasem? Tak wiesz - z Katowic do Mikołowa przez Łodź...


Roman - to piętnowanie jest tym samym co dla PISu samolot i wyklęci w 2015. On jednocześnie reprezentuje wolnościowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5585
9 minut temu, Ursus932 napisał:

Człowieku zrozum że PiS a wybory prezydenta to dwie różne rzeczy i mogę mieć innego kandydata , po drugie na wójta też głosowałem na kandydata psl 

I co ???to Ci odpowiem konstytucja mi gwarantuje wolny wybór .  Wy antypis myślicie że jak ktoś popiera PiS to ma coś z głową i już nie widzi innych 

PIS a wybory prezydenta to coś innego? Cała propaganda PIS na Dudę który  grzecznie wykonuje ich rozkazy i to ma być coś innego? 

Popierający PIS widzą tylko że coś dostali i kasa bierze się znikąd. Dziś pytałem skąd 100 mld na tarcze skoro ciągle budżet był na minusie , rezerw nie było a w budzecie na razie dziura na 30 mld Pln. Skąd to 70 mld się wzięło?

7 minut temu, bezbarwny napisał:

Nie powinien korzystać, bo pis, to samo zło, a niehonorowym i niemoralnym jest, w szerzeniu się zła pomagać
co do moralności...zwycięzca, bierze łupy. Łupami są stanowiska. Od trzydziestu lat, wraz ze zmianà rządów, zmieniają się dyrektorzy, prezesi, zatrudniane są córki, ciotki i teściowie. Wyrzygiwanie tego jednej partii, a udawanie(?) że poprzednicy tego nie robili, jest czym? 

Właśnie  odbierając im tyle kasy ile się da  minimalizujesz ryzyko że dadzą kolejne menelowe + by kupić głosy. Trzeba od nich brać i się nie żałować bo oni się nas też nie żałują.

Łupami sa stanowiska ? Legitymizujesz nepotyzm etatyzm biurokrację? Typowe lewicowe podejście prawicowca z PIS. Jak było k**estwo za PO czy SLD to i nam wolno bo oni tak robili ? Dulszczyzna w krystalicznej postaci.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, debrzyna napisał:

Może nie z głowa ale z postrzeganiem przez głowę świata 

Każdy ma inny pogląd na świat ,to samo mogę i ja powiedzieć o zwolnikach opozycji . @DTaras specjalnie dla Ciebie nie użyłem tym razem tego znanego słowa 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
3 godziny temu, Ulman napisał:

Nikt kto ma coś do zaoferowania i się szanuje nie będzie za te pieniądze pracował

Ale nie wliczasz do profitów w/w wynagrodzeń wskazanych do spółek SP i nie tylko znajomków i rodzinki   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Ulman napisał:

PIS a wybory prezydenta to coś innego? Cała propaganda PIS na Dudę który  grzecznie wykonuje ich rozkazy i to ma być coś innego? 

 

Ale co Ty chcesz ?? Ja mówię o moim prywatnym wyborze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
10 minut temu, Ulman napisał:

Trzeba od nich brać i się nie żałować bo oni się nas też nie żałują.

i jeszcze pluć i sr** na nich z góry

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5585
17 minut temu, bezbarwny napisał:

@Ulman, niczego nie legitymizuję. Sucho, suchy fakt stwierdzam. Tyle i tylko tyle.

Skoro uważasz za oczywiste  i nie ganisz to legitymizujesz.

12 minut temu, Ursus932 napisał:

Ale co Ty chcesz ?? Ja mówię o moim prywatnym wyborze 

No to po co piszesz o 3 kandydatach i że PIS i Duda to dwie różne rzeczy.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
5 minut temu, Ulman napisał:

Skoro uważasz za oczywiste  i nie ganisz to legitymizujesz.

Ta, a Ty ganisz i następcy pisu, zapewne inaczej będą postępować 😁 Ok, humoru dość na dziś. Dziękuję. 

  • Like 1
  • Haha 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5585

Ja od zawsze pisałem że to jedna i ta sama swołocz.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2068

trzaskowski pokazał program,... no kawałek programu :D 

koleś na 5 dni przed wyborami nawet nie przedstawił swojego programu wyborczego; to nic.....

koleś ma 30% poparcia!!!............... nie musi mieć programu?

jak nazwać tych co go popierają? co ich przyciąga do kandydata? 

nienawiść, pogarda i nienawiść do pis i zwolenników pis

upadek człowieka rozumnego

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6430
3 godziny temu, nie napisał:

ak nazwać tych co go popierają? co ich przyciąga do kandydata? 

nienawiść, pogarda i nienawiść do pis i zwolenników pis

upadek człowieka rozumnego

Nie dość że wtłaczają to z ekranu telewizora, to jeszcze trzeba samemu sobie to powtarzać. Chyba żeby choć na chwilę nie zapomnieć, że Partia to nie ja, a reszta świata wcale nie chce mnie z  powodu Partii PiS zabić. Powodzenia w samoudręczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, Ulman napisał:

 

No to po co piszesz o 3 kandydatach i że PIS i Duda to dwie różne rzeczy.

k**wa mogę sobie wybrać kogo będę chciał , według mnie jest 3 kandydatów wartych poparcia ,koniec kropka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5585
32 minuty temu, Ursus932 napisał:

k**wa mogę sobie wybrać kogo będę chciał , według mnie jest 3 kandydatów wartych poparcia ,koniec kropka 

No ale którzy to są oczywiście nie zdradzisz. Wiem ale nie powiem 😂


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Ursus - dziwnie się zachowujesz. Wolności wyboru bronisz tajemnicą spowiedzi i strachem przed światem. Facet docieka istoty i ani trochę nie odbiera Ci praw. Podając tych trzech nie ujawniasz ostatecznej decyzji. A wszystko z powodu lakonicznych dwóch stwierdzeń. Ulman zestawił szybko kandydatów i powstał ciekawy problem braku trzech podobnych a do tego owo oderwanie Pana Dudy od PiS. Mnie najbardziej zaciekawiło: poco te nerwy?


Podejrzewam, że chlapnąłeś głupotę i nie chcesz się przyznać...


negatyw - biorąc pod uwagę realia to brak wyduamanego programu a autoprezentacja nie jest czasem najuczciwszym podejściem?? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1688
10 godzin temu, galan99 napisał:

Co teraz rok 1939 nie powiódł się działaniami wojennymi przegrana wojna ale mija 70 kilka lat i co jest teraz .

Martin Schulz stwierdził niedawno, że do roku 2025 powinny powstać “Stany Zjednoczone Europy”. Ta koncepcja ma być przede wszystkim na rękę Niemcom. Schulz wskazuje, że to jedno ze rozwiązań, które ma opanować kryzys polityczny w jego kraju. W tym celu miałaby powstać traktat, którego brak ratyfikacji miałby oznaczać dla takiego państwa wyrzucenie ze struktur Unii Europejskiej. — Każde państwo, które nie ratyfikuje traktatu, automatycznie opuści Unię Europejską — zapowiedział Schulz .

Stany Zjednoczone Europy”, czy Unia Europejska zzrealizuje plan Niemca? 

WOJNA WYGRANA BEZ DZIAŁAŃ WOJENNYCH EUROPA ZDOBYTA RZESZA PONAD WSZYSTKO  k**wa MAĆ CO SIĘ DZIEJE .

Niemców nazywasz "rzeszą", ale jeździsz ich dorabiać. Normalnie rozdwojenie jaźni. I przestań  pisać w kółko co ktoś powiedział. Brak swojego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, DTaras napisał:

Ursus - dziwnie się zachowujesz. Wolności wyboru bronisz tajemnicą spowiedzi i strachem przed światem. Facet docieka istoty i ani trochę nie odbiera Ci praw. Podając tych trzech nie ujawniasz ostatecznej decyzji. A wszystko z powodu lakonicznych dwóch stwierdzeń. Ulman zestawił szybko kandydatów i powstał ciekawy problem braku trzech podobnych a do tego owo oderwanie Pana Dudy od PiS. Mnie najbardziej zaciekawiło: poco te nerwy?

 

Podejrzewam, że chlapnąłeś głupotę i nie chcesz się przyznać...

 

A kto powiedział że mają być idealnie podobni , w kilku najważniejszych dla mnie punktach wybieram .Nie głupote,wasz kolega dysydent też się zasłania tajemnicą i co on może bo jest "lepszy" , A z drugiej strony po co mam pisać kiedy dla was wszyscy prawicowi kandydaci to zło najgorsze . tylko bym się naraził na niepotrzebny hejt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Ty. Jeszcze raz jaśniej - chodzi o tezę nie o wybór. Dysydent to pewno do wyborów nie pójdzie przyjacielu.


Którzy to prawicowi? Niby Bosak ale prezentuje się jak rozmyty jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Ulman napisał:

PIS a wybory prezydenta to coś innego? Cała propaganda PIS na Dudę który  grzecznie wykonuje ich rozkazy i to ma być coś innego? 

Popierający PIS widzą tylko że coś dostali i kasa bierze się znikąd. Dziś pytałem skąd 100 mld na tarcze skoro ciągle budżet był na minusie , rezerw nie było a w budzecie na razie dziura na 30 mld Pln. Skąd to 70 mld się wzięło?

Właśnie  odbierając im tyle kasy ile się da  minimalizujesz ryzyko że dadzą kolejne menelowe + by kupić głosy. Trzeba od nich brać i się nie żałować bo oni się nas też nie żałują.

Łupami sa stanowiska ? Legitymizujesz nepotyzm etatyzm biurokrację? Typowe lewicowe podejście prawicowca z PIS. Jak było k**estwo za PO czy SLD to i nam wolno bo oni tak robili ? Dulszczyzna w krystalicznej postaci.

Z tego co mi wiadomo to PO tylko głosy kupowało z PSl gadając potem brednie że przez 500 plus patologia  dzieci narobi Biedroń SLD nOWA JAK SŁSZAŁEM JEGO MAMUSIĘ CO CZYTAŁ JEGO WYSTĄPIENIE TO ŚMIEM TWIERDZIĆ ŻE TO SOSTRA sENYSZYN

7 godzin temu, nie napisał:

trzaskowski pokazał program,... no kawałek programu :D 

koleś na 5 dni przed wyborami nawet nie przedstawił swojego programu wyborczego; to nic.....

koleś ma 30% poparcia!!!............... nie musi mieć programu?

jak nazwać tych co go popierają? co ich przyciąga do kandydata? 

nienawiść, pogarda i nienawiść do pis i zwolenników pis

upadek człowieka rozumnego

 

jAK tRZASKOWSKI WYGRA TO pOLSKA BĘDZIE JEDNYM WIELKIM SZAMBEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5585

Prawicowi jak Duda i PIS?   Bbbuuucchhaaachaaaaaa !!! Ostatnio nawet mieli jakiś spęd na którym debatowali nad wyrównaniem płacy dla kobiet  - postulat absolutnie lewicowy  na miarę SLD i Ikonowicza. 

Hejt może by ci groził ze strony wyznawców PIS , bo jak można rozważać kogokolwiek oprócz Dudy?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj